Objavte lety za najlepšie ceny

Bahrajn Royal Golf Club

Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je ostrov v Arabskom zálive, ktorý je známy svojou bohatou históriou, kultúrou a nádhernými plážami. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie ostrova patrí aj Royal Golf Club, ktorý je synonymom pre luxus a golfový raj.

Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších golfových klubov na svete. Nachádza sa v hlavnom meste Manáma a ponúka nádherné golfové ihriská a prvotriedne služby. Klub je známy svojím originálnym dizajnom a vynikajúcou údržbou ihriska.

Hlavným lákadlom pre golfistov je samozrejme golfové ihrisko. Svoju zručnosť môžete oddávať na dvoch 18-jamkových ihriskách - Montgomerie Course a Wee Monty Course. Montgomerie Course je hlavným ihriskom klubu a je pomenované po slávnom škótskom golfistovi Colinovi Montgomeriem. Toto ihrisko je považované za jedno z najlepších na Arabskom polostrove a je výzvou pre hráčov všetkých úrovní. Wee Monty Course je menším ihriskom, ktoré je ideálne pre začiatočníkov a hráčov, ktorí si chcú vychutnať golf bez toho, aby strávili príliš veľa času na ihrisku.

Okrem golfového ihriska si v klube môžete užiť aj ďalšie aktivity a služby. Súčasťou klubu je wellness centrum, kde sa môžete oddýchnuť a zrelaxovať po náročnom dni na ihrisku. K dispozícii sú aj rôzne reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať lahodné jedlá a nápoje.

Pre tých, ktorí chcú stráviť viac času v klube, je k dispozícii aj možnosť ubytovania. Royal Golf Club ponúka krásne izby a apartmány pre svojich hostí, ktoré sú zariadené v luxusnom štýle a poskytujú všetky moderné pohodlie.

Okrem golfového klubu je Bahrajn bohatý aj na iné atrakcie, ktoré sa oplatí navštíviť. Môžete sa ísť prechádzať po starom meste Manámah a obdivovať jeho bohatú históriu a architektúru. Niektoré z najznámejších pamiatok v meste sú Al Fateh mešita, Bahrajnské národné múzeum a kráľovská štvrť Al-Qal'ad.

Návšteva Bahrajnu a Royal Golf Club je skutočne jedinečným zážitkom. Okrem nekonečných možností na golfovanie si môžete vychutnať aj krásu ostrova, jeho históriu a kultúru. Bez ohľadu na to, či ste vášnivý golfista alebo sa len chcete oddýchnuť na jednom z najkrajších miest na svete, Bahrajn a Royal Golf Club vám ponúkajú všetko, čo potrebujete pre dokonalú dovolenku.


Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Už ste niekedy snívali o príjemnom pobytu v krásnom prostredí súkromného golfového klubu? Ak áno, potom je pre vás ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club práve to pravé. Tento luxusný golfový klub sa nachádza v Bahrajne, známom svojou bohatou kultúrou, krásnymi plážami a pokrokovým mestským prostredím.

Ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club je možné v rôznych apartmánoch, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a potešenie. Všetky apartmány sú moderné, elegantné a veľmi pohodlné pre hostí. Každý apartmán je vybavený vlastným kúpeľňou, klimatizáciou, plnohodnotne vybavenou kuchyňou, kupolovými oknami s výhľadom na golfový štadión a množstvom ďalšieho vybavenia, ktoré zabezpečí, že sa budete cítiť ako doma.

Navyše, ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club ponúka svojim hosťom viaceré výhody a aktivity. Okrem samotného golfového klubu môžete využiť aj bazén, ktorý je obklopený zelenou oázou. Po náročnom dni na ihrisku si môžete relaxovať v saune alebo vychutnať kvalitné jedlo a nápoje v reštaurácii a bare, ktoré sú súčasťou klubu. Pre tých, ktorí majú záujem o wellness, je v klubových priestoroch k dispozícii aj masážny salón a posilňovňa.

Samozrejme, jeden z najväčších lákadiel tohto ubytovania je prístup k golfovému ihrisku, ktoré je považované za jedno z najkrajších a najzaujímavejších na svete. Ihrisko je obklopené zelenou krajinou s palmami a vodnými prekážkami, čo poskytuje nádherné scenérie pre vašu hru. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený golfista, toto golfové ihrisko vám určite poskytne skvelé zážitky.

Okrem golfovania je v okolí klubu možné využiť niekoľko rôznych atrakcií a aktivít. Môžete sa vybrať na prehliadku niektorého z bohatých historických miest v Bahrajne, navštíviť niektoré z moderných a luxusných nákupných centier alebo si vychutnať plážový život na nedalekej pláži. Bahrajn Royal Golf Club tiež usporadúva rôzne špeciálne podujatia a turnaje pre svojich členov, kde môžete stretávať nových ľudí a rozširovať svoje golfistické schopnosti.

Ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v luxusnom a zábavnom prostredí. S jeho modernými apartmánmi, vybavenými zariadeniami a prístupom k golfovým ihriskám a ďalším aktivitám je to ideálna destinácia pre milovníkov golfa. Ak snívate o tom, že strávite niekoľko dní hraním golfa a relaxáciou na jednom z najkrajších miest na svete, potom by ste mali zvážiť ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club: Kombinácia krásy a sportu

Ak sa vám páči golfový šport a zároveň sa radi pohybujete v krásnej prírode, potom je Bahrajn Royal Golf Club destináciou, ktorú by ste rozhodne nemali prehliadnuť. Tento rozsiahly golfový rezort sa nachádza v krásnom bahrajnskom mestskom štáte Riffa, ktorého kultúrne a historické bohatstvo je dokonale dotvárané nádherou golfového ihriska.

Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších golfových klubov v Bahrajne a slúži ako centrum pre golfových nadšencov, ktorí sa túžia pohybovať v spojení s prírodou. Golfisti z celého sveta prichádzajú do tohto golfového rezortu, aby si užili pôvabne vytvorenú, štýlovo navrhnutú golfovú trať a skutočne jedinečnú atmosféru, ktorá ich obklopuje.

Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza na rozlohe 72 hektárov s prekrásnymi výhľadmi na mesto Riffa a okolité pohoria. Golfová trať je navrhnutá tak, aby bola v súlade s prírodnými krásami okolia. Trasa ponúka 18 jamiek, vrátane niekoľkých ťažkých a náročných, ktoré budú predstavovať výzvu pre každého hráča. Nech už ste začiatočník alebo skúsený hráč, Bahrajn Royal Golf Club ponúka možnosti pre všetky úrovne skúsenosti.

Okrem golfového ihriska ponúka klub aj širokú škálu ďalších aktivít a zariadení. Môžete sa zrelaxovať v elegantných klubových priestoroch, kde si môžete vychutnať príjemné občerstvenie alebo obľúbený nápoj. K dispozícii je tiež moderné fitness centrum, bazén a wellness zariadenia, kde si môžete dopriať oddych a starostlivú starostlivosť. Pre tých, ktorí sa hádam necítia úplne komfortne v golfovom svete, klub ponúka profesionálne lekcie a možnosť ísť na tréning s kvalifikovaným trénerom.

Bahrajn Royal Golf Club tiež hostí rôzne medzinárodné golfové turnaje a súťaže, čo priláka najlepších hráčov z celého sveta. Tieto udalosti sú pre fanúšikov golfových športov skvelou príležitosťou vidieť profesionálnych hráčov v akcii a zažiť vzrušujúcu atmosféru súťaženia.

Ak máte záujem navštíviť Bahrajn a skúsiť si golfové ihrisko v Bahrajn Royal Golf Club, musíte buď rezervovať letenku alebo zvoliť iný druh dopravy. Cestovanie do Bahrajnu je pohodlné a jednoduché, s množstvom leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety do hlavného mesta Manama. Let na Bahrajn vám umožní zažiť tento luxusný golfový rezort a vychutnať si špičkovú golfovú zábavu, ktorú poskytuje Bahrajn Royal Golf Club.

Bahrajn Royal Golf Club je miestom, kde sa stretáva príroda a šport. Nech ste golfovým nadšencom alebo si len chcete vychutnať krásu prírody a relaxovať, tento golfový rezort vás určite osloví. Od krásne navrhnutého ihriska po kvalitné zázemia, všetko sa tu nachádza pre jedinečný zážitok. Takže neváhajte, rezervujte si letenku do Bahrajnu a objavte krásu Bahrajn Royal Golf Club!


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza na exotickom ostrove Bahrajn v Perzskom zálive. Tento golfový klub je jedným z najprestížnejších a najluxusnejších v kraji. Ponúka svojim návštevníkom nielen jedinečný golfový zážitok, ale tiež strhujúce scenérie, výnimočnú horskú panorámu a bohaté športové vyžitie.

Jedným z aspektov, ktoré robia z Bahrajn Royal Golf Clubu skutočný skvost, je jeho rozmanitosť počasia. Krajina Bahrajnu je známa svojím suchým a teplým podnebím počas väčšej časti roka. Teploty tu bežne dosahujú až 40 °C a slnko svieti takmer nepretržite. Preto je táto golfová destinácia obľúbená najmä medzi milovníkmi teplého počasia a slnenia sa.

Avšak Bahrajn Royal Golf Club je schopný vyrovnať sa s extrémnym teplom vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a klimatizačnému systému. Klub má vysoko kvalitné golfové ihrisko s travnatými plážami a zelenejšou trávou, ktorá je odolná voči horúcemu a suchému podnebiu. To umožňuje hráčom golfa hrať aj v najteplejšie dni a zároveň si užívať príjemné prostredie.

Okrem golfových ihrísk má Bahrajn Royal Golf Club aj moderné a dobre vybavené kluby s občerstvením a službami pre svojich návštevníkov. Počasím inspirovaná architektúra a dizajn týchto plaveckých bazénov a relaxačných zón vytvárajú oázu pohody a luxusu, kde návštevníci môžu relaxovať a ochladiť sa v horúcom počasí.

Bahrajn Royal Golf Club tiež pravidelne organizuje golfové turnaje a podujatia. Je to jedno z miest, kde sa stretávajú špičkoví hráči z celého sveta, aby súťažili v tejto malebnej a exkluzívnej lokalite. Práve vďaka svojmu širokému a pestrofarebnému počasiu je klub atraktívny pre takýto druh podujatí.

Keďže Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v blízkosti Perzského zálivu, návštevníci majú tiež prístup k vodným športom. Môžete si napríklad zapožičať jachtu a preskúmať pobrežie alebo sa pustiť do potápania a objavovať fascinujúce podmorské svety.

V podstate, počasie v Bahrajn Royal Golf Clube je zárukou slnečných a teplých dní, kde sa môžete tešiť na skvelý golfový zážitok, relaxáciu v bazénoch, súťaže alebo vychutnávať si pôvab bahrajnského pobrežia. V každom prípade, tento prestížny klub je zárukou nezabudnuteľného výletu s maximálnym pohodlím a pohostinnosťou.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00.

Otázka: Koľko stojí denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club sa pohybuje medzi 25 a 45 BHD, v závislosti na dňoch v týždni a čase.

Otázka: Je potrebná rezervácia na hranie v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, rezervácia je povinná a je možné ju uskutočniť cez telefón alebo online cez oficiálnu stránku.

Otázka: Aké služby ponúka Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, fitnescentrum, bazén, detský klub, reštauráciu a bar.

Otázka: Je v Bahrajn Royal Golf Club povolené fajčenie na ihrisku?
Odpoveď: Nie, fajčenie na ihrisku nie je povolené.

Otázka: Môžu neregistrovaní hráči hrať v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, neregistrovaní hráči môžu hrať v Bahrajn Royal Golf Club, ale budú musieť zaplatiť denné green fee a vyplniť registračný formulár.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky