Objavte lety za najlepšie ceny

Gabon N'Gomo Safari Park

Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Perfektná dovolenka pre milovníkov divočiny

Ak ste nadšencom dobrodružstva a túžite po neuveriteľnom zážitku na dovolenke, potom určite musíte navštíviť Gabon a N'Gomo Safari Park. Tento park ležiaci v západnej Afrike je jedným z najlepších miest na svete na kvalitnú safari a jedinečné stretnutie s divočinou.

Gabon je známy svojím bohatým biodiverzitou, ktorá zahŕňa viac ako 20 národných parkov a chránených území. N'Gomo Safari Park, s rozlohou viac ako 3500 štvorcových kilometrov, patrí k najvýznamnejším a najnavštevovanejším parkom v krajine. Poskytuje domov pre širokú škálu druhov zvierat vrátane nosorožcov, goríl, slonov, levov, gepardov a iných vzácnych druhov.

N'Gomo Safari Park je skutočne dobrodružnou krajinou, s hustými dažďovými lesmi, vodnými cestami a obrovskými otvorenými plánami, ktoré vytvárajú dokonalý domov pre divé zvieratá. Hlavnou atrakciou parku je sledovanie živej zveri, ktoré je zabezpečené skúsenými speváckymi sprievodcami. Tí vás prevezmú na safari v aute alebo na lodi a ukážu vám niektoré z najúžasnejších zvierat, aké kedy uvidíte.

Môžete sa tešiť na sledovanie častokrát ohrozených druhov ako napríklad goríl, ktorého habitat je v N'Gomo Safari Parku jedným z najdôležitejších. Tieto veľké zvieratá vás svojou pôsobivosťou a silou určite ohromia. Ak máte šťastie, môžete sa dokonca stretnúť aj so vzácnymi nosorožcami, ktorých populácia klesá kvôli nezákonnému a nekontrolovanému kožedobe.

K dispozícii sú tu aj rôzne atrakcie pre tých, ktorí hľadajú ďalšie výzvy. Môžete si napríklad vypožičať kajak a preplávať sa riekami parku, čo vám umožní získať úplne iný pohľad na okolitú krajinu a zvieratá. Ďalšou možnosťou je treking po jednom z mnohých turistických chodníkov, ktoré vás zavedú do ich prirodzeného prostredia a umožnia vám lepšiu interakciu s prírodou.

Aby ste maximalizovali svoje skúsenosti v N'Gomo Safari Parku, odporúča sa rezervovať pobyt v jednom z blízkych kempov alebo luxusných safari lodží. Tieto ubytovacie zariadenia zabezpečia, že budete mať prístup k všetkým potrebným pohodliam a zabezpečenie. Okrem toho si môžete vychutnať aj skvelú kuchyňu založenú na miestnych surovinách a jedinečnú atmosféru.

Dovolenka v Gabone N'Gomo Safari Park bude určite nezabudnuteľným zážitkom pre tých, ktorí túžia po kontakte s prírodou a úžasnými zvieratami. Je to skvelá príležitosť na objavovanie a verejný úkaz najrozmanitejšej fauny v Afrike. Takže si vezmite svoj foťák, svoju dobrodružnú ducha a pripravte sa na jednu z najúžasnejších dovoleniek vašeho života v tomto nádhernom časti sveta.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


1. Kde sa nachádza Gabon N'Gomo Safari Park?
Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v Gabone, konkrétne v regióne N'Gomo.

2. Aké zvieratá je možné vidieť v parku?
V parku je možné vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane slonov, žiráf, levov, nosorožcov, zebra, antilop, kocúrov, hien, paviánov a mnoho ďalších.

3. Aké sú otváracie hodiny parku?
Gabon N'Gomo Safari Park je otvorený denne od rána do večera. Presné otváracie hodiny sa však môžu meniť, preto je najlepšie overiť si aktuálne informácie pred návštevou.

4. Ako sa dostanem do parku?
Park je prístupný autom, alebo si môžete zabezpečiť prepravu cez cestovnú agentúru alebo miestneho tour operátora.

5. Môžem si priniesť vlastnú stravu a nápoje do parku?
V parku je občerstvenie a reštaurácia, kde si môžete kúpiť jedlo a nápoje. Niektoré zóny parku však môžu mať obmedzenia týkajúce sa konzumácie vlastnej stravy a nápojov.

6. Je možné sa prechádzať pešo po parku?
Prechádzka pešo po parku nie je povolená z dôvodu bezpečnosti zvierat aj návštevníkov. Hlavným spôsobom, ako spoznať park, je safari jazda v aute so skúseným sprievodcom.

7. Má park možnosť ubytovania?
Áno, park má možnosť ubytovania pre návštevníkov. Ponúka rôzne druhy ubytovania, vrátane kempu, chatiek alebo luxusnejších safari lodží.

8. Aká je cena vstupného do parku?
Cena vstupného sa môže líšiť v závislosti od veku návštevníka, obdobia návštevy a typu zážitku, ktorý si vyberiete (napríklad safari jazda, prehliadka parku atď.). Je najlepšie vyhľadať aktuálne ceny na oficiálnych stránkach parku alebo kontaktovať ich priamo.

9. Ako dlho trvá typická safari jazda v parku?
Dĺžka safari jazdy môže byť rôzna, od niekoľkých hodín až po celý deň. Záleží to od programu, ktorý si vyberiete.

10. Ako si rezervujem miesto pre safari jazdu v parku?
Miesto pre safari jazdu si môžete rezervovať buď online cez oficiálne stránky parku alebo prostredníctvom miestnych tour operátorov. Je odporúčané rezervovať svoje miesto vopred, pretože park môže mať obmedzenú kapacitu.


Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je pútavým miestom pre tých, ktorí milujú prírodu a dobrodružstvo. Tento národný park sa nachádza v Gabone, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Afriky. To znamená, že ak hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať prírodu, zvieratá a miestne zvyky, potom by ste určite mali navštíviť tento park a získať ubytovanie v jeho srdci.

Keďže Gabon N'Gomo Safari Park je obklopený divokými zvieratami, ubytovanie tu zostáva jednou z hlavných otázok. Park ponúka rôzne možnosti ubytovania, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a zabezpečia, aby ste si užili svoj pobyt v plnej miere.

Medzi možnosti ubytovania, ktoré poskytuje, sú chatky a stany alebo luxusné chatky. Chatky sú zvyčajne menšie, ale sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre vaše pohodlie. Stanovanie je tiež možnosťou pre tých, ktorí hľadajú skutočné dobrodružstvo.

Luxusné chatky sú určené pre tých, ktorí hľadajú komfort. Tieto chatky sú väčšie a poskytujú súkromie a pohodlie, ktoré potrebujete. K dispozícii sú tiež tiež klimatizované a majú súkromné kúpeľne.

Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park je nielen miestom, kde si môžete oddýchnuť po celodennom objavovaní divočiny. Poskytuje vám tiež možnosť vychutnať si miestne jedlá a pokrmy. Reštaurácia v parku ponúka rôzne druhy jedál, ako aj tradičné kuchyne, ktoré sa zameriavajú na miestne ingrediencie.

V parku nájdete nielen rôzne druhy zvierat, ale aj miestne kultúrne a tradičné praktiky. Park organizuje tiež rôzne aktivity a výlety, ktoré vám umožnia vidieť miestne zvieratá a kultúru z blízka.

Využite svoju príležitosť a pozrite si toto krásne miesto. Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park vám umožní vidieť Afriku zblízka a vychutnať si divočinu, ktorá je jedinečná v svojom druhu. A nezabudnite na to, že keď sa budete ubytovať v srdci národného parku, môžete sa stretnúť s niektorými z najkrajších tvorov na zemi.


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v srdci Gabónu, v strednej Afrike. Je to územie, kde sa môže stretnúť množstvo zvierat, ktoré patria medzi najväčšie a najzaujímavejšie v Afrike. Nachádza sa tu množstvo rôznych biotopov, ktoré podporujú rôznorodosť zvierat.

Počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je vlhké a tropické, s vysokými teplotami počas celého roka. Teploty sa pohybujú okolo 25 až 30 stupňov Celzia. Najvyššie teploty sa vyskytujú počas daždivého obdobia, ktoré trvá od septembra do mája. V tomto období môže dôjsť k častým búrkam a príležitostným záplavám.

Suššie obdobie prichádza v júni a júli. Počas tohto obdobia sú teploty miernym, vyskytujú sa menej búrky a počasie je menej vlhké. To znamená, že je lepšia príležitosť pre návštevu parku, pretože vlhkosť spôsobuje, že je to pre niektorých ľudí neznesiteľné.

Safari park ponúka návštevníkom množstvo možností na pozorovanie zvierat. Najlepšie obdobia na safari sú v suchšom období, keď sa zvieratá snažia nájsť vodu a potravu. Medzi tieto zvieratá patrí gorily, sýkorky, slony, krokodíly, žirafy, pštrosy a množstvo druhov vtákov.

Celkovo platí, že počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je teplé a vlhké počas celého roka. Ak sa chystáte na návštevu parku, odporúča sa, aby ste sa pripravili na daždivé obdobia a na vysokú vlhkosť. Okrem toho je dôležité používať príslušnú ochranu proti slnku a horúčave. Ak však vám to nevadí a ste pripravený pozorovať zvieratá v divočine, Gabon N'Gomo Safari Park je ideálnym miestom pre vás.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Objavte v divočine džungle

Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších afrických rajov, navštívte Gabon N'Gomo Safari Park. Tento nádherný park sa nachádza v stredných častiach Gabonu a je domovom bohatej a rozmanitej divočiny.

Park je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov divokej prírody, ktorí túžia po dobrodružstve a sú ochotní sa pustiť na objavovanie panenskej džungle. Je známy pre svoju ohromujúcu flóru a faunu, ako aj pre svoje vzácne druhy zvierat.

Jedným z najväčších zážitkov v parku je pozorovať vzácne gorily v ich prirodzenom prostredí. Gorily sú ohrozeným druhom a ich početnost v divočine neustále klesá. V Gabon N'Gomo Safari Park budete mať jedinečnú možnosť vidieť tieto magnifikátne tvory zblízka a sledovať ich prirodzené správanie. Pravdepodobne sa budete cítiť posvätení, keď sa ocitnete tvárou v tvár s týmito úžasnými a majestátnymi stvoreniami.

Okrem gorílskeho pozorovania môžete tiež stretnúť ďalšiu divokú zver, ako sú slony, levhartovia, žirafy, antilopy a krokodíly. Park je domovom takmer 200 druhov vtákov, vrátane vzácnych a ohrozených druhov. Pre milovníkov ornitológie je to raj na Zemi.

Tu v parku si tiež môžete vychutnať rôzne aktivity a dobrodružstvá. Chodiť až na vrchol hory v rámci viacdňovej túry, skúsiť riečne safari alebo sa vydať na prechádzku džungľou s miestnym sprievodcom, ktorý vám ukáže tajomstvá divočiny. Počas týchto aktivít budete mať možnosť vidieť niektoré zo živočíchov a rastlín, ktoré inde len zriedka nájdete.

Či už ste dobrodružný typ alebo si jednoducho chcete oddýchnuť a obdivovať prírodu, Gabon N'Gomo Safari Park je tou správnou voľbou. Tento nádherný park je plný príležitostí na objavovanie a objavenie zázračnej krásy afrického kontinentu.

Pre cestu do Gabonu môžete zvoliť leteckú dopravu. Existuje niekoľko medzinárodných letísk, ktoré majú spojenie s hlavnými mestami Afriky a Európy. Potom budete musieť použiť miestnu dopravu, aby ste sa dostali do N'Gomo Safari Park. Nebojte sa, pretože táto dobrodružná cesta bude stáť za to.

Ak túžite po dovolenke plnej prírodného krásy, fascinujúcich zvierat a neopakovateľných zážitkov, vyberte sa do Gabon N'Gomo Safari Park. Tento park vás určite dostane svojou exotickou atmosférou a nespočetnými prírodnými zázrakmi. Bez ohľadu na to, či ste dobrodruh alebo nie, budete mať príležitosť zažiť dobrodružstvo svojho života.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky