Objavte lety za najlepšie ceny

Jamajka Devon House

Ubytovanie Jamajka Devon House


Jedným z najlepších miest na ubytovanie na Jamajke je historický Devon House. Nachádza sa v hlavnom meste Kingston a je skutočným klenotom tejto karibickej destinácie.

Devon House je nádherná gotská vila, postavená v roku 1881 pre bohatého obchodníka a významnú osobnosť v jamajskom spoločenstve, Georgea Stiebla. Dnes je to jedna z najznámejších turistických atrakcií na ostrove. Vila bola zrekonštruovaná a slúži ako historické miesto a hotel, kde si návštevníci môžu užiť luxusné a elegantné ubytovanie.

Hotel ponúka široký výber izieb a apartmánov, ktoré sú elegantne zariadené a majú moderné vybavenie. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, televízor a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Niektoré izby majú aj výhľad na nádhernú záhradu s fontánou, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších záhrad v Karibiku.

Okrem komfortného ubytovania ponúka Devon House aj množstvo ďalších služieb a zariadení. V hotelovej reštaurácii môžete ochutnať jamajské špeciality a medzinárodné jedlá. Priestranná terasa je ideálnym miestom na relaxáciu a obľúbeným miestom pre hostí je tiež bazén.

V Devon House môžete zažiť autentickú jamajskú pohostinnosť a kultúru. Okrem ubytovania môžete navštíviť aj múzeum, ktoré sa nachádza v dome a ponúka pohľad na históriu a dedičstvo tohto miesta. Pravidelne sa tu konajú aj rôzne kultúrne podujatia, ako sú hudobné koncerty, umelecké výstavy a miestne trhy.

Okolie Devon House je tiež plné zaujímavých miest a aktivít. V blízkosti sa nachádza napríklad Jamajská narodná galéria, kde si môžete prezrieť diela jamajských umelcov. Pre milovníkov prírody je tu národný park Blue Mountains, kde si môžete vychutnať prechádzky a výlety do horských oblastí.

Devon House je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú osobitné a exkluzívne ubytovanie na Jamajke. Jeho krása, histórie a autentickosť vytvárajú nezabudnuteľný zážitok pre návštevníkov. Ak máte v pláne navštíviť Jamajku, nezabudnite zaradiť Devon House na svoj zoznam ubytovacích možností.


Dovolenka Jamajka Devon House


Devon House je jedno z najpopulárnejších turistických miest na Jamajke. Toto historické sídlo sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta Kingston a ponúka návštevníkom jedinečný pohľad na koloniálnu architektúru a bohatú históriu ostrova.

Devon House bol postavený v roku 1881 a pôvodne slúžil ako dom pre Georgea Stiebla, bohatého jamajského prisťahovalca z Nemecka. Stiebel bol úspešný obchodník s cukrom a urobil z Devon House jedno z najprestížnejších rezidencií na ostrove.

Dnes je Devon House nezabudnuteľným miestom nielen pre svoju históriu, ale aj pre svoje lahodné zmrzliny. V roku 1968 tu otvoril Devon House I Scream, čo sa stalo prvou zmrzlinárňou na Jamajke a dodnes je neustále obľúbenou atrakciou návštevníkov. V ponuke je široká škála chutí a čokoľvek si vyberiete, nebudete sklamaní.

Okrem vychutnávania zmrzliny si môžete prehliadnuť aj krásne záhrady, ktoré sa rozprestierajú okolo sídla. Tam môžete relaxovať, fotografovať alebo si len užívať okolie. Okolie je veľmi dobre udržiavané a ponúka vám únik od rušného mesta.

Ak vás architektúra zaujíma, je tu veľa zaujímavostí, ktoré si môžete pozrieť. Devon House je známy svojimi koloniálnymi štýlovými detailmi a nádhernou jemnou dokonalosťou. Stiebel si dal veľký pozor na každý detail a vyhovel len tomu najlepšiemu.

Pre tých, ktorí majú radi históriu, Devon House ponúka muzeum, ktoré návštevníkom ukáže viac o histórii rodiny Stiebel a ich životnom štýle. Môžete sa dozvedieť o histórii Jamajky, jej bohatstve a náročnom živote rodiny Stiebel.

Ak sa rozhodnete pre návštevu Devon House, nezabudnite tiež navštíviť Poštu Deemah, kde si môžete kúpiť tradičné jamajské suveníry a darčeky pre svojich blízkych. Môžete tu nájsť rôzne ručne vyrobené predmety od miestnych umelcov, ako aj tradičné rukotvoriny a ozdoby.

Návšteva Devon House vám umožní objaviť Jamajku z inej perspektívy. Môžete si vychutnať bohatú históriu tohto miesta, ochutnať najlepšie jamajské zmrzliny a skúmať nádherné architektonické detaily. Je to skutočne jedno z najpôsobivejších miest na Jamajke, ktoré si nesmiete nechať ujsť počas svojej dovolenky.


Počasie Jamajka Devon House


Devon House je historický dom nachádzajúci sa v Kingston, hlavnom meste Jamajky. Okrem svojej bohatej histórie a architektonického významu je známe aj svojou krajinou a neprestajnou slnečnou, tropickou Jamajkou. Počasie v Jamajke, najmä v Devon House, je pre turistov a miestnych obyvateľov jedným z hlavných dôvodov, prečo navštíviť túto nádhernú lokalitu.

V Jamajke prevláda tropické počasie so strednými teplotami počas celej noci vo vysokej doske. Priemerné denné teploty sa pohybujú medzi 25 až 32 stupňami Celzia, v závislosti od ročného obdobia. Práve preto je nevyhnutné, aby návštevníci boli pripravení na horúce a vlhké počasie a mali so sebou vhodnú odev, ktorý by im umožňoval pohodlné preskúmanie domu a jeho záhrad.

Väčšina dní v Devon House je slnečných a jasno, čo poskytuje ideálne podmienky pre prechádzky a obdivovanie exkluzívneho prostredia. Okrem toho je oblasť známa aj cieľom mnohých miestnych a turistov kvôli svojim západom slnka. Z výhľadu z Devon House môžete sledovať, ako slnko klesá za krištáľovo modré more, ktorým je Jamajka obklopená.

Avšak, hoci slnko panuje nad Jamajkou, oblasť tiež zažíva dažďové obdobia, ktoré môžu prísť náhle. Zvyčajne trvajú len krátku dobu a rýchlo sa menia na slnečné obdobie. Práve preto by návštevníci nemali zabudnúť na svoju ochranu pred dažďom, ako napríklad dáždnik alebo plášť. Tieto krátke daždové spršky však pravidelne prispievajú k živému a krásnemu zeleniu okolo Devon House.

Keďže Devon House je stále živým domom so šťastnými obyvateľmi, ktorí ponúkajú rôzne služby, návštevníci majú možnosť vychutnať si vynikajúcu jamajskú kuchyňu a miestne špeciality. Vďaka priaznivému počasiu môžu turisti sedieť vonku v reštauráciách a kaviarňach a vychutnať si slnečné lúče, zatiaľ čo si pochutnávajú na tradičnom jedle.

V záverečných myšlienkach je počasie v Devon House v Jamajke spojené s jeho krásou a históriou. Slnečné lúče otvárajú dvere k fascinujúcemu dobrodružstvu v historickom dome, zatiaľ čo krátke dažďové spršky dopĺňajú atmosféru a dodávajú život prírode okolo neho. Napriek tomu, akokoľvek sa počasie môže meniť, Devon House zostáva slávnym miestom, ktoré si zaslúži návštevu kvôli svojej kultúre, umeniu a prírodnému okoliu.


Letenka Jamajka Devon House


Jamajka je jednou z najkrajších a najexotičtějších destinácií na svete. Známa svojou nádhernou prírodou, slnečnými plážami a energickou kultúrou, táto karibská krajina ponúka nekonečné možnosti objavovať a dožiť sa nezabudnuteľných zážitkov. Ak ste plánovali cestu na Jamajku, nesmiete vynechať návštevu historického sídla Devon House, ktoré sa nachádza v hlavnom meste Kingston.

Devon House je starobylý koloniálny dom, ktorý bol postavený v 19. storočí a dnes je jedným z najvýznamnejších historických pamiatok na Jamajke. Dom je známy svojou unikátnou architektúrou, elegantnými interiéromi a nádhernou záhradou, ktorá ho obklopuje. Má tiež veľký historický význam pre Jamajčanov, pretože ho kedysi vlastnil najbohatší človek na ostrove - George Stiebel, ktorý bol prvým čiernym milionárom v Karibiku.

Návštevníci si môžu prehliadnuť mnoho izieb a sál, kde môžu obdivovať vyrezávané drevené nábytky, umelecké diela a luxusné detaily. Dom je zariadený v štýle 19. storočia a prenáša návštevníkov do doby minulých, kedy sa tu konali večierky a spoločenské podujatia. Jednou z najkrajších miestností je Veľká sála, ktorá bola v minulosti miestom, kde bohatí obyvatelia ostrova hostili svojich hostí.

Okrem prehliadky domu si návštevníci môžu vychutnať aj návštevu zmrzlinárstva Devon House, ktoré je jedným z najslávnejších na Karibiku. Tu si môžu vychutnať množstvo lahodných zmrzlinových pohárov s rôznymi príchuťami a tiež skúsiť tradičné jamajské dezerty. Ochúdzka čokoládovými, kávovými alebo kokosovými pohármi zmrzliny určite poskytne návštevníkom zážitok pre ich chuťové poháriky.

Devon House je tiež známe svojou veľkou záhradou, kde si môžete oddýchnuť na lavičkách a vychutnať si pokoj a kľud. Je to ideálne miesto pre romantickú prechádzku so svojou partnerkou alebo partnerom, ale aj pre rodinný výlet s deťmi.

Ak si plánujete cestu na Jamajku, nehádžte preč túto jedinečnú príležitosť navštíviť Devon House. Budete ohromení jeho krásou, históriou a atmosférou. Je to jedno z najpopulárnejších turistických miest na Jamajke a určite si ho nenechajte ujsť. Prežite si nezabudnuteľnú letenku do Jamajky Devon House a zasiahnite do histórie tejto nádherné krajiny.


Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Devon House


Najčastejšie otázky o Devon House na Jamajke:

1. Aké sú otváracie hodiny Devon House?
Odpoveď: Devon House sa otvára každý deň od 9:30 do 17:30.

2. Kde sa nachádza Devon House na Jamajke?
Odpoveď: Devon House sa nachádza v hlavnom meste Kingston na Jamajke.

3. Aká je vstupná cena na Devon House?
Odpoveď: Vstupné na Devon House je vo výške 10 USD pre dospelých a 5 USD pre deti.

4. Čo môžem vidieť a robiť na Devon House?
Odpoveď: Na Devon House si môžete prezrieť historickú rezidenciu, vychutnať si domáci zmrzlina vo firmi Devon House I Scream a navštíviť rôzne obchody so suvenírmi a umeleckými dielami.

5. Môžem sa prejsť po záhrade Devon House?
Odpoveď: Áno, môžete si prejsť po krásnej záhrade na Devon House a vychutnať si okolie.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Devon House?
Odpoveď: Devon House je obľúbenou atrakciou pre turistov po celý rok. Je však dobré si overiť, či nie sú žiadne špeciálne udalosti alebo udalosti, ktoré by mohli ovplyvniť návštevu.

7. Mám si rezervovať vstupenky vopred?
Odpoveď: Nie je potrebné rezervovať vstupenky vopred, ale môže to byť užitočné v čase väčších udalostí alebo počas turistickej sezóny.

8. Môžem si kúpiť suveníry na Devon House?
Odpoveď: Áno, na Devon House sú k dispozícii obchody so suvenírmi, kde si môžete kúpiť tradičné jamajské výrobky a umelecké diela.

9. Môžem si na Devon House posedieť a relaxovať?
Odpoveď: Áno, na Devon House sú k dispozícii miesta na sedenie a relaxáciu, kde si môžete oddýchnuť po prehliadke.

10. Ako sa tam dostanem z iných miest na Jamajke?
Odpoveď: Môžete sa dostať na Devon House taxíkom, autobusom alebo si prenajať auto. Je vhodné si vopred overiť dostupné možnosti dopravy.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky