Objavte lety za najlepšie ceny

Jordánsko Feynan Ecolodge

Najčastejšie otázky a odpovede Jordánsko Feynan Ecolodge


Najčastejšie otázky a odpovede o Jordánskom Feynan Ecolodge:

1. Aké sú ubytovacie možnosti v Jordánskom Feynan Ecolodge?
- V Ecolodge sú dostupné izby s vlastnou kúpeľňou a izby s spoločnými kúpeľňami. Ďalej je k dispozícii aj veľká spoločná obývačka a terasa.

2. Na aké aktivity si môžem vybrať v Ecolodge?
- V Ecolodge je možné si vychutnať rôzne aktivity, ako napríklad púštnu túru, jazdu na horskom bicykli, návštevu historických pamiatok, obdivovanie hviezd na nočnej oblohe a vzdelávacie kurzy o trvalo udržateľnom životnom štýle.

3. Aký je reštauračný zážitok v Jordánskom Feynan Ecolodge?
- V Ecolodge ponúkajú jedlá, ktoré sú pripravené z organických surovín z miestnej oblasti. V menu sú zahrnuté aj tradičné jordánske jedlá. Reštaurácia ponúka možnosť stolovania v interiéri alebo vonku na terase.

4. Koľko stojí pobyt v Jordánskom Feynan Ecolodge?
- Ceny za ubytovanie v Ecolodge sa líšia v závislosti od typu izby a obdobia pobytu. Odporúča sa kontaktovať Ecolodge priamo alebo si pozrieť ich webovú stránku pre aktuálne ceny.

5. Ako sa dostanem do Jordánskeho Feynan Ecolodge?
- Pre dopravu do Ecolodge je možné využiť súkromný transfer z mesta Ammán alebo je možné si prenajať auto a prejsť cez okolité púšte. Ecolodge poskytuje aj podrobné pokyny, ako sa dostať tam pomocou verejnej dopravy.

6. Aké sú možnosti stravovania mimo Ecolodge?
- V okolí Ecolodge nie sú ďalšie reštaurácie alebo obchody. Ecolodge ponúka jedinečný zážitok tradičného jordánskeho stravovania vo svojej vlastnej reštaurácii.

7. Je v Ecolodge možné platiť kreditnou kartou?
- Áno, Ecolodge prijíma platby kreditnými kartami.

8. Môžem si rezervovať aktivitu alebo výlet cez Jordánske Feynan Ecolodge?
- Áno, Ecolodge ponúka možnosť rezervácie rôznych aktivít a výletov prostredníctvom svojej recepcie. Odporúča sa vopred kontaktovať Ecolodge pre viac informácií a rezervácie.

9. Aké sú najbližšie atrakcie v okolí Jordánskeho Feynan Ecolodge?
- V okolí Ecolodge sa nachádzajú rôzne atrakcie, ako napríklad staroveké ruiny Dana, prírodné rezervácie Dana Biosphere Reserve a Wadi Ghweir, ako aj rôzne púšte a hory vhodné na turistiku a jazdu na horskom bicykli.

10. Má Jordánske Feynan Ecolodge bezpečnostné opatrenia?
- Áno, Ecolodge má bezpečnostné opatrenia vrátane videokamier a profesionálneho personálu na strážení. Tiež poskytujú turistom informácie o bezpečnostných opatreniach a vhodnom správaní v oblasti.


Počasie Jordánsko Feynan Ecolodge


Feynan Ecolodge, nachádzajúci sa v Jordánsku, je unikátna destinačná voľba pre všetkých, ktorí chcú zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo v úchvatnej prírodnej krajine. Okrem pohoria Dana je toto miesto tiež známe svojou jedinečnou klímou a počasím.

Jordánsko je považované za suchú krajinu s veľmi málo zrážkami. čo je spôsobené polohou v strednej časti pásma bez zrážok. Feynan Ecolodge sa nachádza v plochom polopúštnom prostredí, v ľahko kopcovitom teréne a v blízkosti hor. To má vplyv na jeho mikroklímu a rovnako aj na celkovú predpoveď počasia.

V lete sa teploty v Jordánsku môžu pohybovať medzi 25-40 stupňami Celzia. Na rozdiel od iných oblastí krajiny, výšková poloha ho chráni pred extrémnym horúčavami, čo z neho robí ideálne miesto na dovolenku. Mnoho návštevníkov prichádza na Ecolodge v lete, aby sa vyhli horúcemu podnebiu nížinnej oblasti a zažili príjemné podnebie s miernymi nočnými teplotami, čo sa dá pripísať výhodám vysokej nadmorskej výšky.

Jeseň a jar sú najdokonalejšími obdobiami na návštevu Jordánska, vrátane Feynanu. Počas týchto období sú teploty príjemné, okolo 20 stupňov Celzia, a je tu menšia pravdepodobnosť dažďa. Cestovatelia si môžu vychutnať slnečné a jasné dni, čo je ideálne pre turistiku a preskúmavanie okolitého prírodného prostredia.

V zime sa teploty pohybujú medzi 5-15 stupňami Celzia, s občasným daždivým počasím. Toto obdobie je obľúbené medzi tými, ktorí hľadajú pokoj a ticho v prírode. Návštevníci môžu zažiť jedinečnú krásu hor s mrazivými ráňami, čo dodáva miestu nefalšovanú a pôsobivú atmosféru.

Feynan Ecolodge je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a záujemcov o ekoturistiku, a to najmä vďaka svojej jedinečnej klíme, ktorá poskytuje rôznorodé a zaujímavé zážitky počas celého roka. Bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť toto miesto, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné prírodné scenérie, úžasné výhľady a pokojný odpočinok v jednom z najzvláštnejších ekoturistických komplexov na svete.


Dovolenka Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko má oveľa viac ponúk ako len turistiku v okolí Petra a Wadi Rumu. Ak hľadáte miesto na dovolenku, kde spojíte relaxáciu s prírodou a zároveň dozviete o miestnych obyvateľoch a ich kultúre, mali by ste určite zvážiť pobyt v Feynan Ecolodge.

Feynan Ecolodge je miesto, ktoré sa nachádza uprostred pouštneho údolia v južnom Jordánsku. Tento eko-hotel ponúka skúsenosť, ktorá vám umožní spojiť sa s miestnym prostredím a súčasne podporiť miestne komunity. Ecolodge je založená na princípoch trvalo udržateľného hospodárenia a otvorene podporuje miestnych obyvateľov.

Keď sa rozhodnete ísť na dovolenku do Feynan Ecolodge, môžete sa tešiť na veľa zážitkov. Cesta do tejto eko-lodge vás okúzli svojim krásnym výhľadom na pouštnu krajinu a miestnu faunu a flóru.

Po príchode na miesto si budete môcť vychutnať svieži a miestny bufet. V hoteli sú dostupné terénne túry, kde vás miestni sprievodcovia prevedú po miestach, kde sa dozviete o miestnej kultúre a histórii. Taktiež je k dispozícii výlet v nenútenom tempe, kde sa môžete pokochať okolím a vychutnávať si čas s rodinou alebo s priateľmi.

Ale to nie je všetko, čo vás čaká na mieste. Ak sa radi zapojíte do miestnej komunity, môžete sa zapojiť do projektov, ktoré pomáhajú miestnym komunitám. Môžete sa zapojiť do prístrojov v alšom mieste, do miestnej drevenej dielne alebo na pomoc pri výrobe miestneho syra.

Feynan Ecolodge dokáže ponúknuť veľa nie len pre tých, ktorí hľadajú adrenalinové zážitky, ale aj pre tých, ktorí chcú zrelaxovať a spojiť sa s prírodou. Celková atmosféra miesta vám zaručí pohodovú a relaxačnú dovolenku, kým vás miestna kultúra a komunity obohatia o nové poznatky a skúsenosti. Doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku v Jordánsku, kde budete spočívať v úplnej harmónii s prírodou aj miestnou kultúrou.


Letenka Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko je fascinujúcou krajinou, bohatou na históriu, kultúru a nádhernú prírodu. Pre tých, ktorí hľadajú jedinečné a trvalo udržateľné zážitky, existuje jedno miesto, ktoré by nemali prehliadnuť - Feynan Ecolodge.

Feynan Ecolodge je skrytý klenot nachádzajúci sa v južnej časti Jordánska. Táto ecolodge je úplne izolovaná od sveta, nachádzajúca sa v prostredí doplnenom skalami, púštnou krajinou a tichom, aké len málokde nájdete. Jeho atmosféra ponúka absolútny únik od rušného mestského života a je miestom, kde sa môžete naozaj spojiť s prírodou.

Letenku do Jordánska si môžete rezervovať z väčšiny svetových letísk, najčastejšie do Ammánu, hlavného mesta Jordánska. Z Ammánu môžete pokračovať autom do Feynan Ecolodge, čo je približne trojhodinová cesta. Po ceste uvidíte nádherné výhľady na jordánsku krajinu, so skalami a púštnymi údoliami.

Po príchode do Feynan Ecolodge budete vítaní priateľským personálom, ktorý vám poskytne podrobné informácie o objekte a jeho zásadách udržateľnosti. Ecolodge je vyrobený z miestnych materiálov, ako sú hlinené steny a stropné doštičky, a je poháňaný solárnou energiou. To znamená, že váš pobyt bude nielen nezabudnuteľným zážitkom, ale aj ekologicky zodpovedným.

V Ecolodge sa nachádza niekoľko pohodlných izieb vybavených všetkým potrebným pre váš pobyt. Nebudete však nájsť žiadne moderné vymoženosti, ako je televízia alebo Wi-Fi pripojenie, čo vám umožní úplne sa oddeliť od sveta a skutočne si vychutnať prítomnosť okolitej prírody.

Jednou z hlavných činností, ktoré si môžete v Ecolodge vychutnať, je pozorovanie hviezd. V mieste, kde nie je žiadne svetelné znečistenie, môžete vidieť nekonečný počet hviezd na nočnej oblohe. Taktiež sa môžete vydať na túry do okolitej krajiny, pozorovať miestnu flóru a faunu alebo sa zapojiť do tradičných jordánskych aktivít, ako je pripravovanie beduínskej kávy.

Feynan Ecolodge tiež ponúka príležitosť navštíviť miestne dediny a spoznať miestnych ľudí. Budete mať možnosť interakcie s beduínskou komunitou a dozvedieť sa viac o ich kultúre, zvykoch a životnom štýle.

Jedným z najatraktívnejších aspektov Feynan Ecolodge je jeho angažovanosť v oblasti udržateľného rozvoja a environmentálnej ochrany. Ecolodge zamestnáva a zapája miestnych obyvateľov a poskytuje pozitívny vplyv na jordánsku ekonomiku. Zároveň je aktívnym aktérom v oblasti ekologickej edukácie a ochrany miestnej prírody.

Ak hľadáte nezabudnuteľný a ekologicky zodpovedný zážitok v Jordánsku, neváhajte rezervovať letenku do Feynan Ecolodge. Táto úplne izolovaná oáza uprostred púšte ponúka jedinečnú príležitosť skúmať prírodu, zoznámiť sa s miestnou kultúrou a zanechať minimálny ekologický odtlačok.


Ubytovanie Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko je krajina surovéj krásy a veľkých kontrastov, kde sa zaujímave skladajú vedľa seba civilizácie, ktoré priniesli rozmanitú kultúru a históriu. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete v pohode usadiť v dokonalej harmónii spoja s prírodou, návšteva Feynan Ecolodge je skvelou voľbou.

Feynan Ecolodge, ktorá sa nachádza uprostred krásneho púštneho údolia v južnej časti krajiny, je ideálny útočište pre každého, kto chce uniknúť z ruchu a zhonu mesta. Ubytovanie na tejto úžasnej lokácii sa stalo jedným z najlepších spôsobov ako môžete vidieť národné parky, ktoré sú v okolí, a spoznať prírodu a kultúru Jordánska.

Ecolodge v Dunnovom údolí ponúka unikátne ubytovanie, ktoré je integrované do prírody okolo neho. Spojenie prírodných materiálov s modernou architektúrou a vybavením zabezpečuje unikátne prostredie, ktoré je zároveň luxusné a tradičné.

S izbami umiestnenými v prostredí kamenného objektu budete mať pocit, že patríte k miestnej kultúre, ale súčasne sa budete cítiť úplne pohodlne. Každá z 28 izieb v Ecolodge je zariadená s ohľadom na environmentálne povedomý spôsob života a zabezpečujú nezabudnuteľné zážitky.

V Ecolodge budete mať tiež možnosť okúsiť autentickú miestnu kuchyňu. Jedlá sú pripravené z čerstvých a sezónnych prísad a používajú sa prvotriedne suroviny, ktoré sú získané zo vzdialených oblastí Jordánska.

Okrem vynikajúcej kuchyne a luxusného ubytovania Ecolodge tiež ponúka množstvo aktivít, ktoré vás vtiahnu do fascinujúcej krajiny južného Jordánska. Prechádzky s miestnym beduínskym orientačným sprievodcom vás zavedú na miesta, ktoré by ste inak nikdy nevideli. Príjemné lezenie na okolitých vrchoch alebo prechádzky po beduínskych dedinách doplnia vaše dojmy z krásnej krajiny.

Ak chcete zažiť nádhernú prírodu Jordánska a zároveň získať nové skúsenosti s miestnymi kultúrami, navštívte Feynan Ecolodge, kde si užijete pohostenie a spokojnosť v dokonalej harmónii s prírodou.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky