Objavte lety za najlepšie ceny

Katar Banana Island Resort

Najčastejšie otázky a odpovede Katar Banana Island Resort


1. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Banana Island Resortu?
- Banana Island Resort je prístupný iba loďou alebo vrtuľníkom. Hosťom je ponúkané súkromné prepravu z medzinárodného letiska v Dauhe.

2. Koľko si účtujete za dopravu z letiska do Banana Island Resortu?
- Ceny pre prepravu z medzinárodného letiska v Dauhe sú uvedené v našej ponuke. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií.

3. Aké aktivity a zariadenia sú k dispozícii v Banana Island Resorte?
- Banana Island Resort ponúka širokú škálu zariadení a aktivít, vrátane pláže, bazéna, wellness centra, tenisových kurtov, fitness centra, vodných športov, potápania a mucholovenia.

4. Môže sa prísť do Banana Island Resortu každý?
- Áno, Banana Island Resort je otvorený pre verejnosť. Hostia musia však dodržiavať všetky platné pravidlá a predpisy rezortu.

5. Aké sú ceny ubytovania v Banana Island Resorte?
- Ceny ubytovania v Banana Island Resorte sa líšia v závislosti od typu izby a obdobia pobytu. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií o cenách.

6. Má Banana Island Resort bezplatné Wi-Fi pripojenie?
- Áno, Banana Island Resort ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie pre svojich hostí.

7. Môže sa v Banana Island Resorte stravovať vegetariánsky alebo vegánsky?
- Áno, Banana Island Resort ponúka vegetariánske a vegánske možnosti stravovania. V stravovacom zariadení je tiež možné prispôsobiť jedlá podľa osobných preferencií hostí.

8. Má Banana Island Resort možnosť vyzdvihnutia a odovzdania prádla?
- Áno, Banana Island Resort ponúka službu vyzdvihnutia a odovzdania prádla. Prosím, obráťte sa na recepciu pre viac informácií a ceny tejto služby.

9. Poskytuje Banana Island Resort nejaké zľavy alebo špeciálne ponuky?
- Banana Island Resort pravidelne ponúka špeciálne akcie a zľavy pre svojich hostí. Prosím, navštívte našu webovú stránku alebo nás kontaktujte pre aktuálne ponuky.

10. Môžem rezervovať výlety a aktivity prostredníctvom Banana Island Resortu?
- Áno, Banana Island Resort ponúka možnosť rezervácie rôznych výletov a aktivít prostredníctvom svojho koncierge tímu. Prosím, obráťte sa na recepciu pre viac informácií a ceny týchto služieb.


Počasie Katar Banana Island Resort


Katar je krajinou známou svojimi luxusnými rezortmi a vynikajúcim počasím počas väčšej časti roka. V severovýchodnej časti Kataru, v blízkosti hlavného mesta Dauhá, sa nachádza Banana Island Resort, ktorý je jedným z najkrajších a najexkluzívnejších miest na odpočinok v krajine. Nielenže ponúka unikátnu skúsenosť pobytu priamo na ostrove v tvare banánu, ale aj fantastické počasie, ktoré je ideálne pre dovolenkových hostí.

Katar Banana Island Resort vychádza z krásy subtropického podnebia, ktorým sa krajina vyznačuje. Práve preto sa turisti môžu tešiť na dlhé dni slnečného svitu a vysoké teploty. V lete sa teploty pohybujú v rozmedzí od 35°C do 45°C, čo môže byť dosť vyčerpávajúce pre niektorých ľudí. Avšak Banana Island Resort ponúka širokú škálu bazénov a plážových miest, kde si hostia môžu vychutnať osviežujúce a príjemné prostredie.

Aj keď sú teploty najvyššie v lete, zvyšok roka je vo väčšine prípadov stále veľmi príjemný. V jesenných mesiacoch denné teploty klesajú na príjemné 20-25°C a nočné teploty sa zvyčajne pohybujú medzi 15-20°C. Zima je obdobím, kedy teploty sú ešte o niečo nižšie, ale počasie je stále veľmi priaznivé. Denné teploty v zime sa pohybujú medzi 18-23°C a nočné teploty sa pohybujú medzi 12-17°C. Je to ideálny čas pre turistov, ktorí preferujú miernejšie teploty a chcú obdivovať krásu ostrova aj mimo horúceho leta.

Okrem teplého počasia je Katar Banana Island Resort tiež známe pre svoje čisté a jasné modré nebo. Toto je dôležitý faktor pre tých, ktorí chcú vychutnávať slnečné lúče a osviežujúce vzdušné povetrie. Nízká vlhkosť a minimálny výskyt dažďa robia z ostrova ideálnu destináciu pre relaxáciu, oddych a slnenie sa.

Ďalším aspektom Banana Island Resort je jeho poloha na ostrove v tvare banánu. Napriek tomu, že ostrov je malý, ponúka hostom jedinečnú skúsenosť bývať na dištanc od hluku a zhonu mesta. Okolité vody spolu s kokosovými palmami a piesočnými plážami vytvárajú tiché a pokojné prostredie, kde si môžu hostia vychutnať svoje dovolenky bez obáv o rušivé okolnosti.

Celkovo Banana Island Resort ponúka fantastické počasie, ktoré je ideálne pre oddych a relaxáciu. Nech už sa rozhodnete navštíviť rezort v lete alebo v zime, máte zaručené príjemné a krásne počasie, ktoré vám umožní maximálne využiť svoje dovolenky. S unikátnou polohou a skvelými zariadeniami je Katar Banana Island Resort dokonalou destináciou pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do exotického podnebia a skúsiť niečo iné ako tradičné dovolenky.


Ubytovanie Katar Banana Island Resort


Katar Banana Island Resort predstavuje jedinečné miesto na oddych a relaxáciu súkromia na exkluzívnom ostrove vo forme banánového listu. Tento luxusný rezort je ukrytý na ostrove Banana Island, ktorý je situovaný vo vzdialenosti iba 25 minút trajektom od hlavného mesta Dauha.

Ubytovanie v tomto rezorte je nádherné a elegantné, ponúkajúce hostom najvyššiu úroveň pohodlia a luxusu. Banana Island Resort ponúka celkovo 141 izieb a viliek, ktoré boli navrhnuté s maximálnym dôrazom na detaily. Všetky izby a vilky sú vkusne zariadené, sú priestranné a vybavené modernými technológiami. Okrem toho, z každej izby je možné obdivovať nádherný výhľad na pokojné more alebo bujné zelené záhrady.

Vo vnútri rezortu sa nachádza množstvo vybavení, ktoré hostia môžu využívať počas svojho pobytu. Medzi najznámejšie patria bazén v tvare lagúny, kde sa prúdom tečúcej rieky dá unosiť, a nekonečný bazén, kde si môžete vychutnať krásny výhľad na more. Pre zrelaxovanie a regeneráciu si hostia môžu vychutnať aj pestrofarebné turecké kúpele, masáže alebo sa oddať tradičnej istrímskej lázni Hammam.

Okrem toho, Banana Island Resort ponúka aj množstvo možností pre športové aktivity a slobodný čas. Hostia môžu využiť moderné fitnescentrum s výbavou najvyššej kvality, tenisové kurty, futbalové ihrisko alebo posilovňu. Ochutnávateľom luxusu a kultúry je k dispozícii exkluzívna kolekcia butikov, kde si môžu zakúpiť špeciality vysokého štandardu a exotické suveníry, ktoré si prinesú domov ako spomienku.

Z hľadiska stravovania Banana Island Resort ponúka široký výber medzinárodných a miestnych kuchýň. Hostia si môžu vybrať z rôznych reštaurácií a barov, ktoré sa špecializujú na rôzne chutné pokrmy a špeciality. Od miestnej kuchyne s arabskými špecialitami po medzinárodnú gastronómiu, rezort ponúka niečo pre každého.

Katar Banana Island Resort vytvára dokonalú kombináciu luxusu, kultúry a prírody. Hostia majú možnosť relaxovať na exkluzívnom ostrove a zažiť jedinečný luxusný pobyt v súkromí v tomto nádhernom rezorte. Majú možnosť vychutnávať si rôzne aktivity, šport a wellness procedúry, ako aj štýlovú stravu. Je to miesto, kde môžete uniknúť zhonu a stresu bežného života a zažiť jedinečný a nezabudnuteľný pobyt.


Dovolenka Katar Banana Island Resort


Katar je zaujímavou krajinou pozostávajúcou z púšte, kamenných vrchov a pláží s jemným bielym pieskom. Banana Island Resort sa nachádza na ostrove Banana Island, ktorý je jeden z najkrásnejších ostrovov v Arabskom zálive. Táto dovolenková destinácia ponúka jedinečné zážitky a luxusné pohodlie.

Ak sa chystáte na Banana Island Resort, môžete si vybrať z 141 izieb a apartmánov. Všetky sú moderné a elegantné navrhnuté s využitím prírodných materiálov a sú doplnené o najmodernejšie technológie. Z izieb a apartmánov si môžete vychutnať výhľad na more alebo na zelenú prírodu ostrova.

Resort má niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne chute z celého sveta. Najlepšie jedlo môžete ochutnať v reštaurácii Azraq, ktorá ponúka tamur a líči ovocie (miestne ovocie) a grilované morské plody.

Ak hľadáte oddych v rezorte, Banana Island Resort má dva bazény a vírivky na relaxáciu. Resort ponúka aj exkluzívnu pláž. Pláž je pre všetkých hostí a ponúka všetky luxusné vybavenie.

Ďalšie aktivity zahŕňajú plachtenie na lodi a člnoch, vodné športy, rybolov, golf, tenis a lekcie strieľania. V rezorte si môžete objednať aj vlastné súkromné pikniky, ktoré zahrňujú košík plný jedla a vína.

Nakoniec, Banana Island Resort ponúka aj relaxačný a zdravotnícky program v centre Anantara Spa. Môžete si objednať masáže, ošetrenia tela alebo navštíviť saunu.

Dovolenka v Banana Island Resort v Katar by bola pre každého zážitkom. Ponúka všetky luxusné vybavenie, ktoré si hostia môžu predstaviť. Všetky aktivity sú plne organizované a ponúkajú zážitky, ktoré sa navždy zapamätajú.


Letenka Katar Banana Island Resort


Letenka do Kataru a následne na ostrov Banana Island Resort je cesta k dokonalému oddychu v luxusu a pohodlí.

Katar je prekrásna krajina v Ázii, ktorá sa môže pochváliť modernými mrakodrapmi a zaujímavými atrakciami. Banana Island Resort sa nachádza len 20 minút lodou od hlavného mesta Dauhá a predstavuje nádherné útočisko pre tých, ktorí hľadajú relax v okolí azúrového mora.

Resort na Banana Islande ponúka návštevníkom dokonalý pomer relaxácie a aktivít. Možno sa budete chcieť len len uchýliť sa k pláži a dať si kokteil v strede malebnej prírody, ale môžete aj vyskúšať rôzne vodné športy alebo sa zúčastniť výletu na miestne rybárske lode.

Pre tých, ktorí hľadajú oddych, je Banana Island Resort ideálnou voľbou. K dispozícii je vynikajúci pobyt v luxusných bungalovoch, kde sa môžete zrelaxovať v súkromí a užiť si nezabudnuteľné výhľady na oceán. K dispozícii je aj služba spa, kde môžete zažiť rôzne procedúry a masáže.

Pre tých, ktorí sa chcú oboznámiť s miestnou kultúrou, je Katar ideálnym miestom na návštevu množstva kultúrnych pamiatok a miestnych trhov. Taktiež si môžete dovoliť výlet na púšť a ochutnať klasické miestne jedlá.

Celkovo, Banana Island Resort je skutočné dobrodružstvo do miesta, kde sa môžete oddýchnuť v úplnom luxuse. Získajte svoju letenku do Kataru a dovoľte si niečo nezabudnuteľné. Ak hľadáte miesto s pokojom, luxusom a miestom na oddych, Banana Island Resort je pre vás ideálnou voľbou.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky