Objavte lety za najlepšie ceny

Kongo Odzala Discovery Camps

Ubytovanie Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps sú nádhernú lokalitou v srdci Kongo, ktorá vám umožní stráviť nádherné chvíle uprostred prírody. Tento kempový rezort sa nachádza v súostroví Odzala-Kokoua, v oblasti, kde sa stretáva prales a savana.

Kongo Odzala Discovery Camps vám poskytnú skutočný zážitok zo života v prírode, zároveň však môžete očakávať pohodlné a luxusné ubytovanie. Tieto kempy sa nachádzajú v obklopení horúcej džungle, kde sa vyžívajú zvieratá ako slony, leopardi, žirafy, hrochy a iné divoké druhy zvierat.

V kempoch Kongo Odzala Discovery Camps si môžete vybrať zo štyroch obývacích palátov, z ktorých každý je vybavený súkromnou kúpeľňou s teplou a studenou vodou. Tiež sa vám podarí ochutnať:

1. Vynikajúce jedlá: Kempy poskytujú jedlá v spoločnej jedálenskej miestnosti so špeciálnymi jedlami, ktoré zahrnujú čerstvé ovocie a zeleninu, kuchyňa je získaná priamo z miestnej komunity.

2. Aktivity v prírode: V rámci Kongo Odzala Discovery Camps sa môžete zúčastniť rôznych aktivít, ako sú napríklad prechádzky po pralese, hliadkovanie v noci, rybolov, kajakárske túry, ochutnávky miestnych tradičných jedál a olympijský dreiviaci národný park Kokoua.

3. Rekreačné možnosti: Kempy ponúkajú možnosti relaxovať v spoločných priestoroch, s možnosťou preniknúť do duše prírody, ktorá vám prináša harmóniu s prírodou.

Kongo Odzala Discovery Camps sú vynikajúcim miestom na strávenie dovolenky s rodinou alebo priateľmi, ale aj na romantickú dovolenku pre dvoch. Okrem toho sa nachádzajú v oblasti, kde sa nachádza mnoho divokých zvierat a rastlinného sveta. Vrelo odporúčame navštíviť tento kempový rezort, kde môžete zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo, ako aj najvyššiu úroveň komfortu a luxusu.


Najčastejšie otázky a odpovede Kongo Odzala Discovery Camps


1. Kde sa nachádzajú Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps sa nachádzajú v národnom parku Odzala-Kokoua v Kongo-Brazzaville.

2. Aká je cesta do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Cesta do Kongo Odzala Discovery Camps zahŕňa medzinárodný let na letisko v Brazzaville, z ktorého sa pokračuje vnútroštátnym letom do leteckej základne Mboko, odkiaľ je možné pokračovať po rieke na lodi alebo autom na táboor.

3. Ako sa tam dostanem, ak nemám letenku do Brazzaville?
- Ak nemáte letenku do Brazzaville, je potrebné kontaktovať cestovnú kanceláriu alebo prevádzkovateľa Kongo Odzala Discovery Camps, aby vám pomohli s organizáciou letu.

4. Ako je zabezpečené stravovanie v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps poskytuje plnú penziu. V rámci ceny ubytovania sú zahrnuté všetky jedlá a nápoje.

5. Aké aktivity je možné v Kongo Odzala Discovery Camps vykonávať?
- V Kongo Odzala Discovery Camps je možné vykonávať rôzne aktivity, vrátane safari, trekkingu, rybolovu, plavby na lodi po rieke a sledovania zvierat.

6. Je potrebné cestovať so sprievodcom?
- Áno, cestovanie po Kongo Odzala Discovery Camps je povinné so sprievodcom. Sprievodca vám pomôže objaviť a vysvetliť divokú prírodu Kongo.

7. Ako je zabezpečená bezpečnosť v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps má bezpečnostné opatrenia, ktoré zahŕňajú vyškolený personál, oplotenie tábora a bezpečnostnú službu k dispozícii 24 hodín denne.

8. Môžem si zobrať deti do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Áno, deti sú vítané v Kongo Odzala Discovery Camps, ale platí to iba pre staršie deti, ktoré majú aspoň 15 rokov.

9. Ako je zariadený ubytovací tábor v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Ubytovací tábor v Kongo Odzala Discovery Camps poskytuje pohodlné bungalovy s vlastnou kúpeľňou a terasou.

10. Aké dokumenty potrebujem na cestu do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Na cestu do Kongo Odzala Discovery Camps je potrebný platný pas a víza pre Kongo-Brazzaville, ktoré môžete získať na konzuláte alebo veľvyslanectve.


Počasie Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps sú destináciou, ktorá ponúka jedinečný zážitok pre cestovateľov a nadšencov prírody. Príroda Kongo sa môže chváliť tropickým podnebím, s dosť vysokou vlhkosťou a vysokými teplotami. Ak teda plánujete navštíviť Kongo, musíte si dať pozor na horúce počasie.

Aké sú letné mesiace?

V Kongo, letné mesiace trvajú od decembra do marca a sú tým najlepším obdobím pre turistov a cestovateľov, ktorí chcú vidieť, čo táto exotická krajina ponúka. Počas leta, teploty môžu stúpať nad 30 stupňov Celzia, s vysokými úrovňami vlhkosti. Tento čas roka je obdobím dažďov, takže by ste mali mať pripravenú pevnú obuv a ochranné oblečenie pred dažďom.

Aké sú zimné mesiace?

Zimné mesiace v Kongo trvajú od júna do septembra. Táto sezóna je síce suchá, ale teploty sú stále vysoké a vlhkosť nie je nízka. Teploty sa môžu pohybovať okolo 25 stupňov Celzia, s menej dažďovými dňami ako počas leta. Ak teda plánujete návštevu v týchto mesiacoch, môžete si dať o niečo ľahšie outfit.

Počasie v Kongo môže byť nevyzpytateľné a najlepšie je byť pripravený na všetky podmienky. Odporúčame vám, aby ste mali vhodnú obuv, oblečenie a dobre sa hydratovali. Okrem toho, môžete sa spoľahnúť na vynikajúce služby, ktoré ponúka Kongo Odzala Discovery Camps, pre zabezpečenie pohodlného pobytu v tomto exotickom prostredí.

Kongo Odzala Discovery Camps je miesto, kde sa môžete zbaviť stresu a užiť si jednoduchý život v divokej prírode. A aj keď môže byť počasie niekedy náročné, táto cesta sa určite oplatí. Vychutnajte si slnko, prírodu a dokonalý komfort v Kongo Odzala Discovery Camps.


Dovolenka Kongo Odzala Discovery Camps


Dovolenka v Kongo môže byť pre mnohých ľudí zaujímavou a unikátnou skúsenosťou. Jednou z najexkluzívnejších destinácií v tejto krajine sú Odzala Discovery Camps.

Odzala Discovery Camps sa nachádzajú v Odzala-Kokoua národnom parku, nachádzajúcom sa na severozápade Konga. Tento neobyčajný park pokrýva plochu takmer veľkú ako Belgicko a je známy svojou bohatou biodiverzitou. Tento park je domovom mnohých zvierat, vrátane goríl a šimpanzov, ako aj vzácnych druhov slonov, antilop a levhartov.

Odzala Discovery Camps sú súčasťou projektu spoločnosti African Parks, s cieľom chrániť a oživiť ekosystém tohto parku. Sú zariadenia nachádzajúce sa v srdci prírody, ponúkajúce exkluzívne ubytovanie a nezabudnuteľné zážitky.

Cesty do Odzala Discovery Camps môžu byť zároveň náročné, ale práve táto izolácia dodáva tejto destinácii výnimočný charakter. Prístupný je iba letecky, a preto je táto dovolenka vhodná pre tých, ktorí hľadajú úplný únik z civilizácie.

Po prílete do táborov sa návštevníci ocitnú vo vzrušujúcom a dobrodružnom prostredí. Tábor ponúka luxusné ubytovanie v maštali stredovekého štýlu. Jedná sa o zariadenia, ktoré boli navrhnuté s ohľadom na ochranu pôvodného prostredia a minimalizovanie ich vplyvu na prírodu okolo.

Odzala-Kokoua národný park ponúka návštevníkom množstvo aktivít a skúseností. Medzi najpopulárnejšie patrí pozorovanie goríl v ich prirodzenom prostredí. V tomto parku sa nachádza jedna z najväčších populácií skupiny západoafrických goríl. Zúčastnite sa trekingu, ktorý vám umožní prežiť stret s týmito úžasnými tvormi.

Okrem goríl sú v parku aj šimpanzi. Návštevníci majú možnosť sledovať ich vzrušujúce správanie a komunikáciu v ich prirodzenom prostredí.

Prakticky až na celej ploche národného parku sa nachádzajú rieky, močiare a tesná vegetácia. Preto je ďalšou atrakciou návštevy parku pozorovanie vzácnych a ohrozených druhov vtákov, ako je napríklad lesné korytnačky alebo rybochvosta.

Návštevníci si môžu tiež vychutnať nočné safari, počas ktorého majú možnosť pozorovať nočnú aktivitu divokej zveri. Obdivovať môžete slony, antilopy, levharty a ďalšie druhy, ktoré sa v súmraku prebúdzajú.

Odzala Discovery Camps tiež ponúkajú unikátnu možnosť spoznať miestnu kultúru a obyvateľov Konga. Môžete sa stretnúť s miestnymi ľuďmi a spolu s nimi objavovať tajomstvá ich kultúry, tradícií a histórie.

Dovolenka v Odzala Discovery Camps je určená pre tých, ktorí sa chcú vymaniť zo stereotypu a objaviť skutočnú divočinu Afriky. Sú to miesta, kde sa môžete cítiť blízko prírode a zažiť neopakovateľné zážitky s ohromujúcou faunou a flórou. Ak hľadáte unikátnu dovolenku mimo bežných turistických trás, Kongo a Odzala Discovery Camps sú tou správnou voľbou.


Letenka Kongo Odzala Discovery Camps


Pokud hledáte dobrodružství v srdci Afriky, nemusíte hledat dál než Odzala Discovery Camps v Konžské republice. Tato jedinečná destinace nabízí nezapomenutelné zážitky a příležitosti k objevování divočiny a fascinujícího života v národním parku Odzala-Kokoua.

V samotném srdci parku se nachází tři kempy: Ngaga Camp, Lango Camp a Mboko Camp. Tyto luxusní a ekologicky udržitelné ubytovací možnosti vám umožní ponořit se do krásy přírody a potkat tamní vzácná zvířata.

Naše dobrodružství začíná v Ngaga Camp, který leží v hustém pralese. Tento kemp je známý pro skupinu goril, kterou vede stárnoucí stříbrný hřbet jménem Neptuno. Připravte se na obdivování těchto majestátních tvorů ve volné přírodě a prohloubení vašeho porozumění jejich životu a ochraně, kterou potřebují. Případně se můžete vydat na stezku vysledování goril, což je jedinečná příležitost sledovat expertní skupinu dobytečných goril při výzkumu a monitoringu.

Dalším kempem je Lango Camp, který je ideální základnou pro pozorování vzácných lesních slonů. Pojíždějte jeepem po pralesu a hledejte stopy těchto ohrožených zvířat. Navštivte bobří hráze a pozorujte, jak lesní sloni tvoří své vlastní ekosystémy. Nezapomeňte si také užít hledání ptáků, pozorování opic a dalších zvířat, která zde můžete potkat.

Posledním, ale nejméně důležitým, je Mboko Camp, který se nachází u řeky Lekoli. Tento kemp vám otevírá dveře do fascinujícího světa vodních cest. Plavte se po řece na kanoe a obdivujte okolní krajinu, která je domovem mnoha druhů ptáků, krokodýlů a dalších zvířat. Navštivte také Poku, což je vesnice místních Pigmejů, a získejte jedinečný vhled do jejich tradic a kultury.

Odzala Discovery Camps nabízí jedinečnou příležitost spojit se s přírodou a objevovat diverzitu divočiny v jedné z nejodlehlejších částí světa. Navíc se zde budete ubytovávat ve velkém komfortu, s možností ochutnat tradiční kuchyni, a to vše za účelem zachování krásy a integritu přírody.

Pokud hledáte dobrodružství, ochranu přírody a neopakovatelné zážitky, nemůžete se rozmýšlet. Vydejte se do Odzala Discovery Camps a objevujte krásy Konžské republiky.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky