Objavte lety za najlepšie ceny

Kuvajt Awtad Mall

Najčastejšie otázky a odpovede Kuvajt Awtad Mall


1. Kde sa nachádza Awtad Mall v Kuvajte? - Awtad Mall sa nachádza v hlavnom meste Kuvajtu, Kuvajte City.

2. Aké sú otváracie hodiny Awtad Mall? - Awtad Mall má otváracie hodiny od 10:00 do 22:00 hodín.

3. Aké obchody a značky sa nachádzajú v Awtad Mal? - V Awtad Malle nájdete obchody so značkovým oblečením, elektronikou, obuvou, šperkmi, kozmetikou, domácimi potrebami a mnoho ďalších.

4. Má Awtad Mall detské ihrisko? - Áno, Awtad Mall má detské ihrisko pre deti.

5. Sú v Awtad Malle reštaurácie a kaviarne? - Áno, v Awtad Malle nájdete reštaurácie, kaviarne a rýchle občerstvenie.

6. Poskytuje Awtad Mall bezplatné parkovanie? - Áno, Awtad Mall poskytuje bezplatné parkovanie pre návštevníkov

7. Má Awtad Mall bezbariérový prístup pre zdravotne postihnutých? - Áno, Awtad Mall je vybavený bezbariérovým prístupom pre zdravotne postihnutých osôb.

8. Aké sú možnosti dopravy na Awtad Mall? - Na Awtad Mall sa môžete dostať autom, mestskou dopravou alebo taxíkom.

9. Má Awtad Mall zľavové akcie a podujatia? - Áno, Awtad Mall často organizuje zľavové akcie a podujatia pre svojich zákazníkov.

10. Ako môžem kontaktovať Awtad Mall pre ďalšie informácie? - Na kontaktovanie Awtad Mall môžete využiť ich webové stránky alebo telefonický kontakt uvedený na ich webovej stránke.


Letenka Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je krajina nachádzajúca sa na Arabskom polostrove v južnej časti Perského zálivu. V poslednej dobe sa stala veľmi obľúbeným cieľom turistov a podnikateľov, ktorí hľadajú nové obchodné príležitosti.

Ak plánujete cestu do Kuvajtu, jednou z najzaujímavejších atrakcií mesta je nákupné centrum Awtad Mall. Toto nákupné centrum je jedným z najväčších v krajine a ponúka návštevníkom nespočetné množstvo obchodov so značkovým oblečením, luxusnými klenotmi, kozmetikou, elektronikou a rôznymi inými tovarmi.

Nákupné centrum je však jedinečné nielen pre svoje obchodné ponuky, ale aj pre svoju architektúru a dizajn. Awtad Mall sa nachádza v modernom budovu, ktorá vás pohltí svojou jedinečnou atmosférou a ponúkne vám všetko, čo potrebujete na uspokojenie svojich nákupných túžob.

Ak sa chcete dostať do Kuvajtu, najjednoduchším spôsobom je zakúpiť letenku. Mnoho aerolínií ponúka lety do Kuvajtu za veľmi prijateľné ceny a tovarové lety tiež. Letenky môžete zakúpiť online alebo v turistickej kancelárii.

Nakupovanie v Awtad Mall je skvelým spôsobom, ako stráviť voľné popoludnie po prehliadke pamiatok Kuvajtu. Ak si chcete užiť tento nákupný zážitok, neváhajte a rezervujte si svoju letenku do Kuvajtu a presvedčte sa sami.


Ubytovanie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je jedným z najbohatších štátov na svete a preto je tu množstvo možností na luxusné ubytovanie. Avšak, pre tých, ktorí hľadajú ušetrenie niekoľkých peňazí a zároveň chcú byť blízko kultúry a zábavy, je Kuvajt Awtad Mall tou správnou voľbou.

Kuvajt Awtad Mall sa nachádza v blízkosti Al-Farwaniyah v Kuvajte, čo ho robí skvelým miestom na pobyt pre tých, ktorí hľadajú pohodlnú a cenovo dostupnú možnosť. Awtad Mall ponúka dve možnosti ubytovania - hlavná budova s viacerými izbami alebo apartmány s 1, 2 alebo 3 izbami.

Hlavná budova ponúka 97 zariadených izieb s klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Jedná sa o klasické izby, ktoré sú čisté a pohodlné, ideálne pre páry alebo jednotlivcov.

Na druhej strane, apartmány sú vybavené tak, aby boli priestranné a útulné. Každý apartmán má vlastnú kuchyňu, samostatnú obývaciu izbu a kúpeľňu. Apartmány sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú viac súkromia.

Okrem toho, Kuvajt Awtad Mall má tiež množstvo zariadení pre zábavu a pohodlie návštevníkov. Môžete si vychutnať plávanie v bazéne, relaxovať v saune alebo si zahrať tenis alebo basketbal na športovom ihrisku.

Okolité oblasti ponúkajú množstvo miest na návštevu, vrátane významných pamiatok, ako napríklad Grand Mosque, táto svätyňa patrí medzi najväčšie na svete a je jednou z najkrajších v Kuvajte. Okrem toho môžete navštíviť Al Sayer Zoznam, kde nájdete rôzne druhy potravín, suveníry a iné.

V závere, Kuvajt Awtad Mall možno nie je najluxusnejšie ubytovanie v Kuvajte, no pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú možnosť s výbornou lokalitou a zariadeniami, je to skvelá voľba. Súžitie medzi cenou a kvalitou je tu na veľmi dobrej úrovni, preto tento hotel je rozhodne jedným z najlepších ubytování v Kuvajte. Ak hľadáte jednoduché, no zároveň pohodlné a praktické ubytovanie, toto miesto je pre vás tou správnou voľbou.


Počasie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt, hlavné mesto Kuvajtu, je známe svojou horúcou a suchou poveternostnou podmienkou. Nachádza sa v oblasti Arabského zálivu, kde prevláda aridný púštny klimatický typ.

Počasie v Kuvajte je charakterizované extrémne vysokými teplotami, nízkou vlhkosťou a minimálnymi zrážkami. Letá sú neznesiteľne horúce, s teplotami dosahujúcimi až 50 °C. V zime sú teploty o niečo príjemnejšie, pohybujú sa medzi 8 °C a 20 °C. Avšak aj v tejto sezóne môže byť slnečné a teplé počasie, pretože priemerný počet slnečných hodín v Kuvajte predstavuje okolo 3300 ročne.

Vlhkosť v tomto regióne je nízka, čo znamená, že vzduch je suší. Väčšinu času sa pohybuje na úrovni 60 %, čo je relatívne nízka hodnota. Vyššie hodnoty vlhkosti sa vyskytujú iba v priebehu letných mesiacov, kedy sa dostáva až na 80 %. Toto obdobie sa nazýva Khareef.

Zrážky v Kuvajte sú veľmi minimálne. V priemere spadne iba 100 mm ročne, čo je nízka hodnota pre akýkoľvek región. Väčšinou sa zrážky vyskytujú v zime v podobe slabo dažďa. Vojny a konflikty v tomto regióne môžu mať vplyv na výskyt spŕšky a zrážok.

Vzhľadom na tieto extrémne podmienky počasia v Kuvajte, je dôležité, aby návštevníci a obyvatelia mali na pamäti opatrenia na ochranu pred slnkom a vyhýbali sa vyčerpávajúcemu horúčavu. Používanie opaľovacích krémov s vysokým SPF, nosenie klobúkov a plášťov, pitie dostatočného množstva vody a vyhýbanie sa činnostiam na priamom slnku v najhorúcejších hodinách dňa sú dôležité pre udržanie zdravia a pohody.

Pre tých, ktorí sa snažia vyhnúť sa horúčavu a priamemu slnečnému žiareniu, môžu prehľadávať klimatizované miesta, ako je Awtad Mall, jedno z najväčších nákupných centier v Kuvajte. Awtad Mall je moderný obchodný komplex, kde sa môžete oddýchnuť od vonkajšieho horúčava a vychutnať si pripútanie nákupu v chlade a komforte.

Vzhľadom na svoje umiestnenie v púšti si Kuvajt získal reputáciu horúceho miesta s minimálnymi zrážkami. Avšak výhodou takejto poveternostnej podmienky je veľké množstvo slnečných hodín, ktoré poskytuje príležitosť na skúmanie a vychutnávanie vonkajších aktivít. Pretože Kuvajt leží na pobreží, návštevníci si môžu užiť aj krásne pláže a vodné aktivity.

V konečnom dôsledku, počasie v Kuvajte je charakteristické extrémnymi teplotami a nízkym množstvom zrážok. Opatrnosť by mala byť vždy dodržiavaná, aby sa minimalizovalo riziko dehydratácie a úpalu. Napriek tomu si Kuvajt ponúka mnoho zážitkov pre tých, ktorí sú pripravení vyhľadať príjemné klimatizované útočisko alebo využiť aktivity vonku počas jeho relatívne príjemnejších mesiacov.


Dovolenka Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je exotická destinácia bohatá na kultúru a históriu. Táto krajina v Spojených arabských emirátoch ponúka návštevníkom úžasné príležitosti na objavovanie a oddych.

Jedným z najzaujímavejších miest na návštevu v Kuvajte je Awtad Mall, jedno z najväčších nákupných centier v regióne. Toto moderné nákupné centrum sa nachádza v srdci hlavného mesta Kuvajtu a poskytuje ideálne prostredie pre nákupy, zábavu a relaxáciu.

Awtad Mall ponúka rozmanité značky a obchody z celého sveta. Ak máte záujem o luxusné značky, môžete navštíviť butiky ako Louis Vuitton, Gucci, Dior a ďalšie. Pre tých, ktorí by radi nakupovali o niečo lacnejšie, nákupné centrum ponúka aj množstvo módnych obchodov a značiek s dostupnými cenami.

Okrem toho, Awtad Mall ponúka zábavu pre celú rodinu. Sú tu detské ihriská, ktoré sú ideálne pre malé deti a dokonca aj pre teenagerov. Centrum má tiež množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať tradičnú kuvajtskú kuchyňu alebo medzinárodné jedlá.

Čo robí Awtad Mall skutočne jedinečným je jeho architektúra. Stavba je kombináciou moderného dizajnu a tradičného arabského štýlu. Navrhnutá je s ohľadom na kultúru a históriu Kuvajtu a snuje atmosféru miestneho prostredia.

Ak plánujete dovolenku v Kuvajte, návšteva Awtad Mall by nemala chýbať vo vašom zozname miest na navštívenie. Toto nákupné centrum ponúka všetko, čo si môžete priať od nákupov až po zábavu a gastronomické zážitky.

Všetci návštevníci môžu zažiť kúzlo kuvajtského životného štýlu v pohodlí a luxuse Awtad Mall. Či už sa budete vyberať na nákupy, objavovať kultúru Kuvajtu alebo len relaxovať s rodinou a priateľmi, toto nákupné centrum je skutočnou perľou tejto krajiny.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky