Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Amilla Fushi

Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Amilla Fushi


1. Aké aktivity môžem robiť na Amilla Fushi?

Amilla Fushi ponúka širokú škálu aktivít, ako sú potápanie, šnorchlovanie, rybolov, plachtenie na jachte, surf, stolný tenis, golf a spa služby.

2. Ako sa dostanem na Amilla Fushi?

Amilla Fushi je dostupná pravidelnými letmi z Maledivskej hlavného mesta Malé, ktoré trvajú asi 30 minút.

3. Koľko trvá transfer na letisku do Amilla Fushi?

Transfer na Amilla Fushi trvá približne 30 - 50 minút letom či loďou.

4. Aké typy izieb ponúka Amilla Fushi?

Amilla Fushi ponúka rôzne druhy izieb, ako sú Beachside Pool Villas, Ocean Lagoon Villas, Sunset Lagoon Villas a ďalšie.

5. Aké sú ceny ubytovania na Amilla Fushi?

Ceny ubytovania sa líšia v závislosti od kategórie izby a sezóny, ktorú navštívite. Ceny sa pohybujú od približne $ 800 až $ 5000 za noc.

6. Je v Amilla Fushi all-inclusive?

Amilla Fushi ponúka all-inclusive možnosti na jedlo a nápoje pre svojich hostí.

7. Môžem sa na Amilla Fushi zúčastniť svadby?

Amilla Fushi ponúka romantické svadobné balíky pre páry, ktoré hľadajú romantické miesto na svoj veľký deň.

8. Aké reštaurácie a bary má Amilla Fushi?

Amilla Fushi ponúka niekoľko reštaurácií a barov vrátane plážového reštaurácie Baa Baa Beach Diner, rodinnej reštaurácie Emperor General Store a kokteilového baru The Cellar.

9. Aké je počasie na Amilla Fushi?

Amilla Fushi má celoročne teplé a vlhké počasie s teplotami okolo 28 - 30 °C.

10. Aké aktivity sú vhodné pre deti na Amilla Fushi?

Amilla Fushi ponúka rôzne aktivity pre deti, ako sú bazény, mini-klub, tenisové kurty, vodné športy a iné.


Letenka Maldivy Amilla Fushi


Amilla Fushi: Klenot na strane Maldiv

Ílo ste snívali o dokonalom úniku na rajský ostrov, kde si môžete vychutnať slnko, piesok pod nohami a jasne modré vody Indického oceánu? Letenka na Maldivy vám otvára brány k jednému z najkrajších ostrovných letovísk - Amilla Fushi.

Amilla Fushi je jedným z najluxusnejších rezortov na Maledivách a nadchne každého, kto túži zažiť luxusné dovolenkyunku, kde sa kombinuje úžasná príroda s prvotriednou pohostinnosťou.

Letenka na Maldivy vám umožní zažiť úžasné zážitky, ktoré rezort Amilla Fushi poskytuje. Tento luxusný ostrov ponúka klasickú exotiku Malediv spolu s moderným dizajnom a vysokým štandardom. Jeho prvoradým cieľom je zabezpečiť, aby ste si užili bezstarostnú dovolenku v úplnom súkromí.

Niekoľko snových pláží s bielym pieskom a tyrkysovou vodou čaká na vás v Amilla Fushi. Môžete si vybrať z rôznych typov výhľadov na more alebo záhradu a mať tak vaše vlastné malé súkromie. Či už ste párom, rodinou alebo skupinou priateľov, Amilla Fushi ponúka rôzne druhy ubytovania, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám.

Okrem krásnych pláží a relaxácie vám Amilla Fushi ponúka aj bohatý výber aktivít. Môžete si vybrať z rôznych druhov vodných športov, ako je potápanie, šnorchlovanie, rybolov alebo jazdu na katamaráne. K dispozícii je aj wellness centrum, kde si môžete dopriať masáže a iné relaxačné terapie.

Pokiaľ sa chcete nechať hýčkať a inšpirovať kulinárskymi výtvormi, Amilla Fushi ponúka aj niekoľko reštaurácií s rôznorodými jedlami. Od ich tradičnej miestnej kuchyne až po medzinárodnú kuchyňu, jeho šéfkuchári vás prekvapia vynikajúcimi jedlami a nápojmi.

Pri organizovaní svojej dovolenky na Maldivy by ste nemali zabudnúť na letenku Amilla Fushi, ktorá je vstupenkou do tohto ostrovného raja. Ubytovanie v rezorte je jedným z najluxusnejších na svete a ponúka jedinečnú kombináciu maledivskej kultúry a svetovotriedneho pohodlia.

Letenka na Maldivy a pobyt v Amilla Fushi vám poskytne dokonalú príležitosť na únik zo každodenného zhonu a relaxáciu v náručí nádherných pláží a pohostej prírody. Ak ste klaustrofóbnym mestským životom unavení, teraz je ten správny čas si rezervovať letenku na Maldivy a zažiť to najlepšie, čo Amilla Fushi ponúka.


Počasie Maldivy Amilla Fushi


Maldivy Amilla Fushi sú skvelým miestom pre dovolenku pre milovníkov slnka a vodných športov. Nachádzajú sa v Indickom oceáne a sú známe svojimi nekonečnými plážami, tyrkysovou vodou a úchvatnou prírodou. Počasie na Maldivách je väčšinou teplé a slnečné po celý rok.

Teplota vody

Voda na Maldivách je teplá a pohybuje sa medzi 26°C a 30°C. To robí Maldivy ideálnym miestom pre potápanie a iné vodné športy. V následujúcich mesiacoch, v júni a júli, je voda teplejšia, čo robí tieto mesiace najlepšími mesiacmi pre niektoré z týchto aktivít.

Teplota vzduchu

Priemerná teplota vzduchu na Maldivách sa pohybuje medzi 25°C a 30°C po celý rok. V marci a apríli môže teplota stúpať až na 32°C, čo znamená, že tieto mesiace môžu byť veľmi horúce. V septembri a októbri môžu byť niektoré daždivé dni, ale dážď sa obvykle rýchlo vyradí.

Dažde a hurikány

Maldivy sú stredom mnohých tropických búrok počas obdobia od júna do novembra. Táto doba je nazvaná monzunové obdobie. Nie je to však dôvod, aby ste sa nebolije dovolenku. Hurikány sú zriedkavé a veľa ostrovov v Indickom oceáne poskytuje vysokú úroveň ochrany pred prírodou.

Na Maldivách je väčšinu času slnečno a savo. Najlepší čas na návštevu Maldivov sú mesiace od novembra do apríla, ktoré ponúkajú jemné počasie a teplé dni. Piata destinácia na zozname najkrajších miest na svete bude určite neskutočným zážitkom pre každého, kto miluje vodné športy a tichú dovolenku na pláži. Na Maldivách nájdete kľud a krajiny, ktoré sú súčasťou vašej neskutočnej dovolenky, ktorú budete milovať a kde bude Maľdivy Amilla Fushi hlavnou atrakciou.


Dovolenka Maldivy Amilla Fushi


Dovolenka na Maldivách je splneným snom pre mnohých cestovateľov. Jedným z najkrajších a najexkluzívnejších miest na týchto ostrovoch je Amilla Fushi, ktorý ponúka luxusné ubytovanie a neprekonateľný zážitok v samoobslužných vileach.

Amilla Fushi je súčasťou aj Baa Atolov, ktorého UNESCO svetové dedičstvo robí toto miesto ešte jedinečnejším. Baa Atolov je domovom mnohých rafových korálových útesov a bohatej flora a fauny. Pre milovníkov podmorského života je miesto ako stvorené na potápanie a šnorchlovanie.

Samotný Amilla Fushi ponúka biele piesočnaté pláže, jasnú modrú vodu a súkromie, ktoré ocenia najmä páry a rodiny s deťmi. V enkláve miestnym vilam je dostupné ubytovanie v skutočnom raji, s výhľadom na more alebo do zelene okolitých tropických záhrad.

Jedným z najpopulárnejších miest na Amilla Fushi je ich unikátna ponuka viliek s bazénom. Tieto súkromné oázy disponujú vlastným bazénom, môžete si vychutnať osviežujúce plávanie v súkromí a relaxovať na lehátkach obklopených tropickou vegetáciou.

Okrem luxusného ubytovania si môžete vychutnať aj širokú ponuku služieb a aktivít. Amilla Fushi má napríklad viacero reštaurácií, kde si môžete vychutnať jedlá z celého sveta a vychutnávať si nádherný výhľad na oceán. Pre tých, ktorí sa chcú oddýchnuť a zrelaxovať, spa centrum ponúka rôzne procedúry a masáže, ktoré poskytnú telu a duši úplné oddych a oživenie.

Amilla Fushi tiež ponúka množstvo aktívnych aktivít, vrátane potápania, rybolovu a vodného športu. Môžete si prenajať kajak alebo paddleboard a objaviť okolité vody na vlastnú päsť. Detský klub a rôzne adaptované aktivity vytvárajú aj pre rodiny s deťmi nezabudnuteľné zážitky.

Amilla Fushi je skutočne miesto snov, kde môžete zažiť krásu Maldivskej krajiny a ponoriť sa do jej prírodného a luxusného prostredia. Bez ohľadu na to, či si vyberiete intímne romantickej dovolenky alebo rodinné dobrodružstvo, Amilla Fushi nezostane správ.


Ubytovanie Maldivy Amilla Fushi


Maldivy sú ostrovy, ktoré sú známe po celom svete pre svoje dychberúce pláže, tyrkysovomodré vody a úchvatnú prírodu. Ak si plánujete navštíviť Maldivy a hľadáte zážitok na najvyššej úrovni, odporúčame vám ubytovanie na ostrove Amilla Fushi.

Amilla Fushi sa nachádza na atolu Baa, ktorý je chránený UNESCO a známy pre svoje korály a riasy. Tento ostrov je vzdialený približne 30 minút jazdy loďou z hlavného letiska Malé. Na ostrove je len jedno ubytovanie, preto máte zaručený pocit súkromia a osobného priestoru.

Ubytovanie na Amilla Fushi je ponúkané v rôznych kategóriách, od plážových bungalovov po nadštandardné vily nad vodou. Všetky izby sú elegantne zariadené a majú súkromný bazén alebo priamo prístup na pláž. Okrem toho, každý bungalow má aj súkromný záhradný priestor, ktorý je dokonale upravený a stvorený na relaxáciu. Väčšina izieb ponúka aj krásny výhľad na more a bielu pláž.

Ubytovanie na Amilla Fushi zahrňuje aj niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne kuchyne vo vysokej kvalite. Taktiež sa tu nachádza aj bar v podobe plážovej chaty, kde si môžete vychutnať nápoje a koktejly a relaxovať na pláži.

Pre tých, ktorí radi trávia čas v športových aktivitách, Amilla Fushi ponúka množstvo možností. Môžete si zaplávať v bazéne, odbojka na pláži, prejsť sa na bicykli a veľa ďalšieho. Ak sa vám páči plávanie, môžete si tiež vypožičať priesvitný kajak a preskúmať krásy Maldiv z inej perspektívy.

Okrem toho je tu aj spa, ktoré sa zameriava na tradičnú ayurvédu. Na ostrove sú k dispozícii skúsení terapeuti, ktorí poskytujú rôzne druhy masáží a terapií, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a znovu nabaliť energiu.

Všetko, čo Amilla Fushi ponúka, je skutočne jedinečné. Tento ostrov ponúka upokojujúce prostredie so špičkovým ubytovaním a krásnou prírodou, ktorá robí Maldivy unikátnym miestom. Ak hľadáte dokonalú dovolenku, bez ohľadu na to, či cestujete s rodinou alebo s partnerom, Amilla Fushi je zvolením, ktoré vás dokáže prekvapiť a potešiť.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky