Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Kandolhu Island

Ubytovanie Maldivy Kandolhu Island


Kandolhu Island je jedným z najexkluzívnejších a najobľúbenejších destinácií na Maledivách. Toto malé súkromné ostrovné letovisko ponúka nádherné pláže, priezračné tyrkysové vody a luxusné ubytovanie, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre romantickú dovolenku alebo únik od každodenného zhonu.

Ubytovanie na Kandolhu Island je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálny komfort a súkromie. Letovisko ponúka iba 30 viliek, čo znamená, že hostia majú pocit absolútnej izolácie a pokoja. Každá vila je zdobená s eleganciou a poskytuje neobmedzený výhľad na more, súkromný bazén a prístup na pláž. Hlavnou prioritou je poskytnúť hostiteľom jedinečné zážitky a prispôsobiť sa ich individuálnym požiadavkám.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené moderným a štýlovým nábytkom, ktorý skvele spája tradičné miestne prvky s moderným dizajnom. V každej vile nájdete aj súkromné vonkajšie sprchy a terasu, čo umožňuje hostiteľom užívať si okolitú prírodu bez akéhokoľvek obmedzenia. Samozrejmosťou sú aj klimatizácia, minibar a televízia.

Na Kandolhu Island majú hostia možnosť vybrať si medzi viacerými reštauráciami a barmi, ktoré ponúkajú rozmanité menu pripravené z čerstvých miestnych surovín. Kuchyňa sa zameriava predovšetkým na regionálne speciality a exotické chutné jedlá. Hostia môžu tiež vyhladnúť svoju chuťovú poháriku v najnovšom podvodnom letovisku v Indickom oceáne – Sea Grill reštaurácii. Tu môžu hostia ochutnať čerstvé morské plody a nechávať sa hýčkať v úžasnom prostredí podvodného koloritu.

Okrem relaxácie na pláži a vychutnávania si vynikajúcej kuchyne majú hostia tiež prístup k mnohým aktivitám a zážitkom na ostrove. Môžu si užívať potápanie so šnorchlom a objavovať podmorský svet, vychutnávať si rekreačné aktivity ako paddleboarding alebo kajakárenie, alebo sa oddať starostlivosti v kúpeľoch a wellness centre.

Pre tých, ktorí túžia po romantickom pobytu, Kandolhu Island ponúka možnosť zorganizovať súkromnú večeru na pláži alebo vily, čo pridáva ešte viac romantického dotyku k celkovému zážitku z pobytu na tomto nádhernom ostrove.

Ubytovanie na Kandolhu Island je vízia splneného sna pre každého cestovateľa. Toto malé súkromné ostrovné letovisko ponúka všetko pre relaxáciu a oddych, a to vo vysokej miere pohodlia a luxusu. Ak hľadáte špičkové ubytovanie na Maledivách, určite by ste mali zvážiť Kandolhu Island ako svoju cieľovú destináciu.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Kandolhu Island


Najčastejšie otázky a odpovede o rezorte Kandolhu Island na Maldivách sú:

1. Ako sa dostanem na Kandolhu Island?
Ostrov Kandolhu sa nachádza na Maldivách a je dosiahnuteľný letecky z medzinárodného letiska Malé. Cestovateľom je potom poskytnutý prenos na ostrov hydroplánom.

2. Koľko izieb má rezort Kandolhu Island?
Rezort Kandolhu Island má celkovo 30 luxusných viliek, vrátane plážových viliek, viliek na pilotoch a viliek na vode.

3. Aké sú základné vybavenia v izbách?
V každej vile nájdete súkromnú terasu so sedením, klimatizáciu, TV, minibar, bezplatné Wi-Fi, trezor a kávovar/čajová kanvica.

4. Ako je stravná ponuka na Kandolhu Island?
Rezort Kandolhu Island ponúka niekoľko reštaurácií a barov, kde sa podávajú rôzne kuchyne z celého sveta. Hostia si môžu vychutnať aj romantické večere na pláži alebo pečenie na pláži.

5. Aké aktivity a zábava sú k dispozícii na Kandolhu Island?
Rezort ponúka širokú škálu aktivít vrátane potápania, šnorchlovania, jazdy na windsurfe, jazdy na kajaku, rybolovu, plážových hier a masáží v kúpeľni.

6. Môžem si rezervovať súkromnú pláž na Kandolhu Island?
Áno, na Kandolhu Island je možné rezervovať súkromnú pláž, kde si hostia môžu vychutnať súkromie a špeciálne služby.

7. Je možné organizovať svadbu alebo medovú dovolenku na Kandolhu Island?
Rezort Kandolhu Island ponúka balíky pre svadby a medové týždne, ktoré zahŕňajú špeciálne služby a romantické večere na pláži.

8. Aké je ubytovanie pre rodiny s deťmi na Kandolhu Island?
Rezort je vhodný pre dospelých a deti staršie ako 16 rokov, takže nie je určený pre rodiny s malými deťmi.

9. Môžem si rezervovať výlety z Kandolhu Island na okolité ostrovy?
Áno, na recepcii rezortu je možné rezervovať výlety na okolité ostrovy, kde môžete objavovať miestnu kultúru a pamiatky.

10. Koľko stojí pobyt na Kandolhu Island?
Ceny za pobyt na Kandolhu Island sa líšia v závislosti od vybranej izby, termínu a trvania pobytu. Je odporúčané skontaktovať sa s rezortom priamo alebo použiť online rezervačný systém pre aktuálne ceny a ponuky.


Dovolenka Maldivy Kandolhu Island


Dovolenka na Maldivách je snom mnohých cestovateľov a nie nadarmo. Táto krajina, tvorená 1190 korálovými ostrovmi, ponúka nádhernú prírodu, krištáľovo čistú vodu a jedinečnú atmosféru. Ak hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnuť a zrelaxovať sa, Kandolhu Island na Maldivách je tým správnym miestom pre vás.

Kandolhu Island je malý, súkromný ostrov nachádzajúci sa v severozápadnej časti Malediv. S rozlohou okolo 200x200 metrov, Kandolhu je jedným z najmenších obývaných ostrovov na Maldivách, čo zaručuje pokoj a súkromie. Ostrov je známy pre svoje biele piesočnaté pláže, ktoré sa rozprestierajú pozdĺž celej jeho obvodu. Okolo ostrova sa nachádzajú krištáľovo čisté teplé vody Indického oceánu, ktoré sú domovom mnohých druhov morského života.

Na Kandolhu Island si môžete vybrať zo štyroch rôznych druhov ubytovania - plážové bungalovy, vily na pláži, vily nad vodou a apartmány s bazénom. Každá z týchto možností ponúka luxusné ubytovanie so všetkými modernými zariadeniami a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Pre tých, ktorí hľadajú úplné súkromie, sú ideálnou voľbou apartmány s bazénom, ktoré majú vlastný bazén a terasu so slnečnou posteľou. Bez ohľadu na to, aký typ ubytovania si vyberiete, vždy budete mať prístup ku krásnym plážam a jasným vodám.

Jednou z hlavných atrakcií Kandolhu Island je možnosť vykonávať rôzne vodné aktivity. Môžete si vyskúšať potápanie s rôznymi druhmi rýb a korálových útesov, čo je jednoznačne jedinečná skúsenosť. Okrem toho, môžete sa venovať aj iným aktivitám, ako je windsurfing, jazdenie na vodnej lyži, alebo jednoducho choďte na romantický slnečný západ do vĺn Indického oceánu.

Vaše chuťové poháriky sa tiež nebudú chcieť vracať domov. Na Kandolhu Island sa nachádzajú rôzne reštaurácie a bary, kde môžete ochutnať špeciality miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Či už máte radi čerstvé more produkty, exotické ovocie alebo si jednoducho chcete dopriať obľúbený kokteil, určite nenájdete lepšie miesto na vychutnávanie týchto uzorčných chutí.

Dovolenka na Maldivách, konkrétne na Kandolhu Island, je nádhernou voľbou pre tých, ktorí chcú uniknúť zo stresujúceho životného tempa a zažiť pravý pokoj a súkromie. Táto exotická destinácia ponúka nádhernú prírodu, jedinečný podmorský svet a luxusné ubytovanie. Ak túžite po dokonalom oddychu a nezabudnuteľných zážitkoch, Maldivy Kandolhu Island sú pre vás tou správnou voľbou.


Počasie Maldivy Kandolhu Island


Maldivy - Kandolhu Island je pravdepodobne jedným z najexkluzívnejších a najkrajších miest na Zemi. Nachádza sa v srdci Indického oceánu a láka návštevníkov svojou nádhernou prírodou, piesočnatými plážami a tyrkysovými vodami. Vzhľadom na túto jedinečnú polohu má Kandolhu Island predvídateľne teplé a priaznivé počasie počas väčšiny roka.

Počasie na Maldivách je ovplyvnené monzúnovým systémom, ktorý prináša dva hlavné obdobie - severný monzún a južný monzún. Doba s najpríjemnejším počasím je v období medzi novembrom a aprílom, kedy je tu suché obdobie a severný monzún. Toto je ideálny čas na návštevu Kandolhu Islandu.

Počasie v tomto období je typicky slnečné a veľmi teplo, s minimálnou pravdepodobnosťou zrážok. Teploty sa pohybujú od 25 °C do 30 °C, čo je ideálne pre opaľovanie na pláži alebo vychutnávanie vody. Morské teploty sú približne rovnaké, čo poskytuje dokonalé podmienky na šnorchlovanie alebo potápanie.

V období leta, od mája do októbra, privstáva južný monzún. Toto obdobie prináša vyššiu pravdepodobnosť zrážok a oblačného počasia. Aj keď sa stále dá očakávať veľa slnečného svetla a tepla, občas môžu byť kratšie dažde. Tieto obdobia sú vhodné pre cestovateľov, ktorí si chcú užiť pokojnejšiu a menej preplnenú atmosféru na ostrove.

Bez ohľadu na obdobie v ktorom navštívite Kandolhu Island, môžete si byť istí, že budete mať okúzlujúce skúsenosti s počasím. Ostrov ponúka celoročne príjemné teploty a slnečné počasie, čo je dôvod, prečo je jedným z najobľúbenejších miest na svete pre dovolenku.

Nič však nie je dokonalé a aj Maldivy - Kandolhu Island majú niektoré výnimky. V prípade extrémneho počasia, ako sú tajfuny alebo cyklóny, by mohlo byť nutné evakuovať hostí z ostrova. Tieto situácie sú však veľmi zriedkavé a malo by byť možné nájsť alternatívne ubytovanie pre hostí v takom prípade.

V každom prípade, nech už navštívite Kandolhu Island kedykoľvek počas roka, môžete očakávať pohodlné a slnečné počasie. Maldivy sú známe svojou exotickou atmosférou a krásnou prírodou, ktorú si môžete užiť vo všetkých ročných obdobiach. Kandolhu Island je určite miesto, kde si môžete užiť pokojné a relaxačné prázdniny prirodzenou krásou.


Letenka Maldivy Kandolhu Island


Kandolhu Island - raj na Maldivách

Maldivy sú známe ako jedno z najkrajších miest na svete, a ak hľadáte dokonalé miesto, kde si oddýchnuť od každodenného zhonu, potom je Kandolhu Island tou správnou voľbou.

Kandolhu Island je súkromný ostrov, ktorý sa nachádza na severozápade Maledivských ostrovov v Indickom oceáne. Je to malý raj na zemi s bledými piesočnatými plážami, jasnou tyrkysovou vodou a ohromujúcim koralovým útesom.

Cesta na Kandolhu Island je jednoduchá, stačí si zakúpiť letenku na Maldivy a usadiť sa na palube letadla. Medzinárodné letisko v Malé je spojené s viacerými mestami po celom svete, takže dostať sa sem nie je žiadny problém.

Po prílete na Malé je potrebné absolvovať ďalšiu krátku letenku alebo loďovú prepravu na ostrov Kandolhu. Samotná cesta na ostrov je celým dobrodružstvom, pretože sa môžete tešiť na nádherné výhľady na modrú hladinu oceánu a ostrovy, ktoré sa tiahnu do diaľky.

Po príchode na Kandolhu Island budete ohromení jeho krásou. Ostrov meria len 200 metrov na šírku a ponúka pohľad, ktorý je ako z pohľadnice. Pestrofarebné koralové útesy obklopujú ostrov a vytvárajú dokonalý domov mnohým morským živočíchom vrátane tropických rýb, žralokov a želv. Preto by ste si rozhodne nemali nechať ujsť možnosť skúsiť si šnorchlovanie alebo potápanie.

Okrem potápania a šnorchlovania, Kandolhu Island ponúka aj mnoho ďalších aktivít. Ostrov má luxusné rezorty s prvotriednymi službami a ubytovaním, ktoré sú vhodné pre páry alebo rodiny. Rezort ponúka súkromné vile, kde si môžete vychutnať šum mora a výhľad na pláž, alebo si užívať odpočinok vo vlastnej súkromnej vírivke.

Ak sa chcete osviežiť, môžete sa vydať na prechádzku po pláži, relaxovať v luxusnom spa, alebo si vyskúšať miestne kúpele. Kandolhu Island je aj miestom pre gurmánske oddychy, ponúka širokú škálu gastronomických zážitkov. Od tradičnej maledivskej kuchyne po medzinárodné lahôdky, tu sa vám určite podarí nájsť niečo, čo vyhovuje vášmu vkusu.

Ak sa zaujímate o lety na Maldivy a o výlet na Kandolhu Island, určite to bude skvelá voľba. Nádherná príroda, pohostinnosť miestnych obyvateľov a relaxačná atmosféra vám poskytnú nezabudnuteľnú dovolenku.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky