Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Velassaru Maldives

Dovolenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú jednou z najkrajších a najžiadanejších tropických destinácií na svete. Tieto ostrovy, nachádzajúce sa v Indickom oceáne, ponúkajú dokonalú kombináciu bielych pláží, jasne modrého mora a záhadných korálových útesov. Medzi mnohými luxusnými letoviskami na Maldivách sa nachádza aj ostrov Velassaru Maldives.

Velassaru Maldives je mestom rozkoše a luxusu, kde sa budete cítiť ako v raji. Toto exkluzívne letovisko ponúka nádherné pláže s jemným pieskom a turistickým atrakciám hojnosti. Každý krok na tejto exotických destinácií je plný romantiky, pokoja a dokonalého oddychu.

Nestáli sa na bielej pláži s osviežujúcim morským vetrom, budete mať okamžitú chuť spať pod šírym nebom, pričom sa nechávate unášať melódiou príboja. Tento pokojný okamih vás donúti zabudnúť na všetky starosti a stres v bežnom živote. Jedným z najväčších lákadiel tejto dovolenky sú aj nadýchané bungalovy na vode. Nachádzajú sa priamo nad jasným modrým morom a ponúkajú úžasný výhľad na oceán. Tieto bungalovy sú vybavené moderným nábytkom a majú súkromnú terasu, kde sa môžete kochať výhľadom na oblohu, more a okolité ostrovy. Je to miesto, kde sa môžete úplne oddeliť od všetkého a len sa ponoriť do relaxu.

Ak máte v pláne stráviť niekoľko dní na Velassar Maldives, stojí za to vyskúšať niektoré z ponúkaných vodných športov a aktivít. Od potápania po surfovanie, paddleboarding a sánkáre, toto letovisko má pre každého niečo. Ak máte radi podmorskú krásu, potápanie je nevyhnutnosťou. Prave tu nájdete niektoré z najkrajších korálových útesov na svete a môžete sa stretnúť so zvieratami ako delfíny a žraloky.

Po celodennej zábave si môžete oddýchnuť v jednom z mnohých exkluzívnych reštaurácií, ktoré ponúka toto letovisko. Od miestnych jedál po medzinárodnú kuchyňu, tu si môžete vychutnať najlepšie chute z celého sveta. Dajte si oddych a ochutnajte si exotické koktejly a nápoje pri pláži, aby ste zosúladili svoje telo a myseľ.

Dovolenka na Velassaru Maldives je skutočnou splnením snov. Má všetko, čo si môžete priať od radostného oddychu na pláži, výhľadu na okolité ostrovy a skvelých kulinárskych zážitkov. Nech je to vaša vianočná dovolenka, dovolenka s rodinou alebo romantický únik pre dvoch, toto miesto vám ponúka všetky prvky pre nepozabudnuteľnú dovolenku. Nechajte sa uniesť krásou Maldiv a zažite nádherný pobyt na Velassaru Maldives.


Počasie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy, konkrétne ostrov Velassaru Maldives, sú známe svojou úchvatnou prírodou, nádhernými plážami a tropickým podnebím. Tieto rajské ostrovy sa nachádzajú v Indickom oceáne, približne 600 km juhozápadne od južnej Indie. Dlhé piesočnaté pláže, jasné tyrkysové more a bohatý podmorský život robia z Maldiv Prístav podnebia pre každého dovolenkára.

Velassaru Maldives, jedno z najluxusnejších rezortov na Maldivách, tiež ponúka útočisko pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a oddych. Ale čo sa týka počasia, maldivské ostrovy majú tropické monzúnové podnebie, čo znamená, že majú dve základné sezóny - suchú a dažďovú.

Väčšina návštevníkov uprednostňuje cestovať na Maldivy počas suchého obdobia, ktoré trvá od decembra do apríla. Počas tejto doby je tu nižšia pravdepodobnosť zrážok a väčšia slnečná svetelnosť. Teploty sa pohybujú okolo 30 stupňov Celzia a voda je teplá až 27 stupňov, čo je ideálne pre plávanie, potápanie a rôzne vodné aktivity. Môžete si dovoliť prechádzky po pláži, užívať si slnečné lúče a obdivovať podmorský svet.

Avšak aj počas dažďovej sezóny, ktorá trvá od mája do novembra, môžete zažiť nádhernú dovolenku na Maldivách. Dažde sú väčšinou krátke a intenzívne a obvykle sa vyskytujú v podobe búrok. Teploty sú stále príjemné, ale môže dochádzať k vyššej vlhkosti vzduchu. Aj keď možno nebudete mať toľko slnečných dní ako v období sucha, vďaka nízkej sezónnej návštevnosti budete mať ostrovy toľko viac pre seba a môžete si užiť romantické prochádzky po pláži a relaxáciu v pokoji.

Navyše, aj počas dažďovej sezóny môžete mať možnosť pozorovať vodné športy a pestrofarebný podmorský svet. Najlepším miestom na preskúmanie koralových útesov a šnorchlovanie je malý ostrov, ktorý sa nachádza len pár minút plavby od Velassaru Maldives.

Na záver, bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť Maldivy a ostrov Velassaru Maldives, naozaj si užijete krásne prostredie a prirodzenú krásu. Pretože počasie na Maldivách je väčšinou teplé a slnečné celoročne, je to skvelé miesto pre dokonalú tropickú dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Velassaru Maldives


Najčastejšie otázky a odpovede o letovisku Velassaru Maldives na Maldivách sú:

1. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do letoviska Velassaru Maldives?
- Najľahší spôsob je zobrať si vnútroštátny let z Medzinárodného letiska Malé do letoviska Velassaru Maldives. Cesta trvá približne 25 minút.

2. Aká je priemerná teplota vody na Maldivách?
- Teplota vody sa pohybuje medzi 26 až 29 stupňami Celzia počas celého roka.

3. Aké aktivity a zážitky sú k dispozícii na letovisku Velassaru Maldives?
- Letovisko ponúka rôzne aktivity vrátane potápania, šnorchlovania, plážových hier, vodných športov, wellness procedúr, nočného rybolovu a ďalších.

4. Aké typy izieb a štýlov ubytovania sú dostupné v letovisku Velassaru Maldives?
- Letovisko ponúka rôzne typy izieb a vily, ako sú plážové vily, vily nad vodou, rodinné vily a prémiové plážové vily.

5. Má letovisko reštaurácie a bary?
- Áno, letovisko má širokú škálu reštaurácií a barov, kde si hostia môžu vychutnať medzinárodnú kuchyňu a obľúbené nápoje.

6. Je možné organizovať svadbu alebo slávnostnú udalosť na letovisku Velassaru Maldives?
- Áno, letovisko ponúka možnosť organizovať svadobné obrady a slávnosti pre hostí, s možnosťou výberu z rôznych miest a štýlov ceremonií.

7. Je potrebné mať platný pas na vstup na Maldivy?
- Áno, na vstup na Maldivy je potrebný platný pas. Odporúča sa mať platný pas minimálne 6 mesiacov pred vypršaním.

8. Aká je politika zrušenia rezervácie v letovisku Velassaru Maldives?
- Politika zrušenia rezervácie sa líši v závislosti od dátumu rezervácie a typu izby. Odporúča sa konzultovať priamo s letoviskom pre presné podrobnosti.

Tieto otázky a odpovede by vám mali poskytnúť všeobecný prehľad o letovisku Velassaru Maldives na Maldivách. V prípade ďalších otázok sa odporúča kontaktovať priamo letovisko.


Letenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú jednou z najnavštevovanejších a najobľúbenejších exotických destinácií na svete, s ich nádhernými plážami, turčianskou vodou a úžasnou faunou a florou. Ak hľadáte dokonalú dovolenku v raji, určite by ste mali zvážiť návštevu Velassaru Maldives.

Letenka na Maldivy môže znieť ako luxus, ale našťastie, dnes existuje množstvo lacných leteniek na Maldivy, ktoré umožňujú cestovať za dostupné ceny. Maldives je krajinou, ktorá leží v Indickom oceáne, kde vás privíta nepreberné množstvo bieleho piesku, tyrkysovej vody a úžasných večerných západov slnka. Je to miesto, kde sa môžete úplne vypnúť od stresu a nechať sa unášať krásou a pohodou.

Velassaru Maldives je jedným z najobľúbenejších a najvyhladávanejších rezortov na Maldivách, ideálny pre páry alebo pre milovníkov vodných športov. Tento luxusný rezort sa nachádza na ostrove o veľkosti 21 hektárov a ponúka úplnú izoláciu a súkromie pre svojich hostí. Rezort má množstvo štýlových a moderných bungalovov na vode, ktoré sú vybavené súkromnými bazénmi, súkromnými plážami a vodnými pohodlnosťami.

Okrem týchto vodných bungalovov má množstvo izieb na pláži, v ktorých môžete nájsť dokonalú rovnováhu medzi prekrásnou prírodou a luxusnými pohodlnosťami, ktoré by človek očakával od päťhviezdičkového rezortu. Všetky izby majú súkromné terasy a terasy so službou stolovania na jemné piesočné pláže.

Rezort ponúka mnoho aktivít, ako sú vodné športy, šnorchlovací výlety, potápanie a prehliadky Maldivy. Ak hľadáte niečo čo robí malo extra, môžete si užiť kaviárové súťaže, džezové večery alebo grilovanie na pláži.

Kuchyňa v tomto rezorte je neskutočne chutná a ponúka medzinárodné kuchyne, s kulinárstvom, ktoré zodpovedá kolónnejsever od medzinárodných izieb a reštaurácií. Sú tu aj miestne jedlá, ktoré by ste mali skúsiť, ako napríklad morské plody a dobroty z lokálnych miestnych farma.

Velassaru Maldives je miestom, kde si môžete vychutnať to najlepšie z Maldiv a kde vám ponúka nezabudnuteľný zážitok troch ročných období, plážových dovoleniek, ktoré človek budete pamätať navždy. Výlet na šumivý pán a rekreačný dovolenkový rezort je presne ako sme snívali. Preto neváhajte a zarezervujte si letenku Maldivy Velassaru Maldives hneď teraz!


Ubytovanie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú jednou z najexotických a najkrajších destinácií na svete. Tento ostrovný raj v Indickom oceáne ponúka výnimočné prírodné krásy, azúrovú vodu, bielu piesočnatú pláž a bohatú podmorskú faunu. Medzi najobľúbenejšie ostrovy patria aj malebné Velassaru Maldives.

Ako sa dostať na Velassaru Maldives
Velassaru je ostrov, ktorý sa nachádza len 6 km od letiska v Malé, hlavnom meste Maldiv. Cesta trvá približne 15 minút súkromnou rýchločlnom, ktorá je organizovaná rezortom. Cestovanie na toto miesto je veľmi jednoduché a pohodlné.

Ubytovanie na Velassaru Maldives
Rezort Velassaru Maldives je synonymom luxusu a maximálneho komfortu. Ponúka širokú škálu ubytovacích možností, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Môžete si vybrať medzi luxusnými bungalovmi na pláži, elegantnými vílami nad vodou alebo prestížnym exkluzívnym prístaviskom len pre dospelých.

Bungalovy na pláži
Tieto bungalovy sú ideálne pre tých, ktorí chcú mať prístup k pláži priamo z dverí. Sú elegantné a priestranné s vlastným súkromným bazénom a terasou. Môžete sa tu skutočne cítiť ako v raji.

Víly nad vodou
Ak hľadáte niečo ešte romantické a jedinečné, potom sú víly nad vodou tou správnou voľbou. Sú postavené nad tyrkysovou vodou a majú vynikajúci výhľad na oceán. Každá víla disponuje vlastnou terasou s lehátkom a schodíkmi, ktoré vedú priamo do vody.

Exkluzívne prístavisko len pre dospelých
Pre tých, ktorí chcú získať maximálny súkromie a luxus, je tu exkluzívne prístavisko len pre dospelých. Ponúka apartmány a bungalovy súkromného prístaviska s vlastnou bazénom, slnečnou terasou a výhľadom na ľudný oceán. Toto miesto je ideálne pre páry, ktorí hľadajú osobitný a romantický úkryt.

Aktivity a zábava na Velassaru Maldives
Rezort ponúka množstvo aktivít a zábavy, aby ste si mohli vychutnať každú sekundu svojho pobytu. Môžete sa potápať v úchvatnom podmorským svete, ktorý je plný rôznych druhov korálov a farebných rýb. Rezort tiež ponúka potápačské kurzy pre začiatočníkov aj skúsenejších potápačov.

Ak preferujete relaxáciu a oddych, máte možnosť vybrať si z rôznych procedúr a masáží dovoľujúcich maximálnu relaxáciu tela i duše. Môžete si zarezervovať masáže priamo na pláži alebo v hotelovom wellness centre.

Na Velassaru Maldives nájdete aj viaceré reštaurácie, kde vám ponúknu pokrmy z miestnej i medzinárodnej kuchyne. Čerstvé morské plody a gurmánske jedlá si tu určite pochutnáte.

Celkovo, pobyť na Velassaru Maldives je nezabudnuteľný zážitok. Luxusné ubytovanie, nádherné pláže a prírodné krásy vás zaručene očaria. Táto exotická destinácia je ideálna pre romantické úteky a odpočinok od každodenného zhonu.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky