Objavte lety za najlepšie ceny

Malta Qawra

Najčastejšie otázky a odpovede Malta Qawra


1. Aké je hlavné letisko v blízkosti Qawra?
- Hlavné medzinárodné letisko Malta (Malta International Airport) sa nachádza približne 20 km južne od Qawra v oblasti Luqa.

2. Aká je najlepšia doba na návštevu Qawra?
- Qawra je najlepšie navštíviť počas jarnej alebo letnej sezóny, kedy je počasie teplejšie a slnečnejšie. Najlepšie mesiace sú od mája do septembra.

3. Aké sú najpopulárnejšie pláže v Qawra?
- Niektoré z najpopulárnejších pláží v Qawra sú pláž Bugibba (Bugibba Bay), pláž Gnejna Bay a pláž Golden Bay. Všetky tieto pláže ponúkajú čistú vodu a pekné piesočnaté pláže.

4. Aké pamiatky a atrakcie môžem navštíviť v Qawra?
- Niektoré z najznámejších pamiatok a atrakcií v Qawra zahŕňajú námestie Qawra, San Pawl Milqg statue, Qawra Tower a Malta Classic Car Collection.

5. Aké sú možnosti stravovania a nákupu v Qawra?
- Qawra ponúka veľa reštaurácií, kaviarní a barov, kde si môžete vychutnať tradičné maltské jedlá a medzinárodnú kuchyňu. Okrem toho sú tu aj rôzne obchody a tržnice, kde si môžete kúpiť suveníry, oblečenie a ďalšie veci.

6. Ako sa môžem dostať do hlavného mesta Malty, Valletty, z Qawra?
- Existuje niekoľko možností pre dopravu z Qawra do Valletty. Môžete si prenajať auto, ísť autobusom alebo využiť taxík.

7. Aké sú populárne výlety a aktivity v okolí Qawra?
- Niektoré populárne výlety a aktivity v okolí Qawra zahŕňajú prechádzky po pobreží, loďou na Maltézskych ostrovoch Gozo a Comino, návštevu histórickej Valletty, prechádzku po Victoria, hlavnom meste Goza, a potápanie sa vo vodách Mediteránu.

Tieto otázky a odpovede by mohli poskytnúť užitočné informácie o Qawre na Maltézskych ostrovoch.


Ubytovanie Malta Qawra


Malta je krásny ostrov v Stredozemnom mori, ktorý každoročne láka tisíce turistov po celom svete. Jeho pobrežie plné pláží, malebných rybárskych dediniek a historických pamiatok robí z Malty ideálne miesto na dovolenku. Ak plánujete navštíviť Malta, miestom, kde by ste mali začať hľadať svoje ubytovanie, je Qawra.

Qawra je malá turistická oblasť nachádzajúca sa na severe Malty, len niekoľko kilometrov od populárnej letoviskovej oblasti Bugibba. Táto oblasť ponúka množstvo zaujímavých atrakcií a aktivít pre turistov, ako sú pláže, ázijské spa, nočné kluby, reštaurácie a oveľa viac.

Ak chcete nájsť ubytovanie v Qawre, máte celý rad možností. Najobľúbenejšie sú hotely, apartmány a ubytovne. Tu je náš prehľad o tých najlepších:

1. Hotel Santana: Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Qawra, má výbornú polohu a ponúka moderné a dobre vybavené izby. Hotel disponuje klimatizáciou a krytým bazénom, okrem toho má aj wellness centrum a široký výber reštaurácií, kaviarní a barov.

2. Soreda Hotel: Tohto 3-hviezdičkový hotel sa tiež nachádza blízko centra Qawry a je ideálny pre rodiny či páry. Ponúka klimatizované izby, vonkajší bazén, fitnesscentrum a potrebnú zábavu ako napríklad živú hudbu.

3. Qawra Palace Hotel: Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka príjemné a pohodlné izby, posteľné prádlo a ručníky. Hotel disponuje bazénom, spa a wellness centrom a širokou ponukou aktivít od tenisu až po tradičné maltské tance.

4. AX Sunny Coast Resort & Spa: Tento 4-hviezdičkový luxusný apartmánový komplex je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo štýlové a elegantné. Apartmány sú dobre vybavené a ponúkajú krásny výhľad na more. Hotel má k dispozícii štýlovú spa a wellness zónu, krytý a vonkajší bazén, fitness centrum a vie svojich klientov rozmaznávať gastronomickými zážitkami.

5. Park Lane Boutique Aparthotel: Tento moderný hotel ponúka vysoko kvalitné a dobre vybavené apartmány, ideálne najmä pre rodiny. Apartmánový hotel má k dispozícii súkromné parkovanie, vonkajší bazén a grilovanie. Je to ideálne miesto na relaxáciu a užívanie si krás Malty.

Celkovo, Qawra ponúka množstvo pekných a príjemných ubytovacích možností, takže si môžete byť istí, že nájdete to, čo hľadáte. Pretože Qawra je jedným z najpopulárnejších turistických miest na Maltě, odporúčame ubytovanie rezervovať skôr. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek z uvedených možností, uistite sa, že si užijete svoju dovolenku na Malte naplno.


Letenka Malta Qawra


Malta je známa ako jedno z najobľúbenejších letovísk v Stredozemnom mori a mesto Qawra sa radí medzi najpopulárnejšie destinácie na Malte. Letenka do Qawra je jedným zo spôsobov, ako sa dostať na túto krásnu ostrovnú krajinu a zažiť jej jedinečnú atmosféru.

Qawra sa nachádza na severovýchode Malty a je súčasťou prekrásneho pobrežia známeho ako St. Paul's Bay. Toto letovisko je obľúbené predovšetkým turistami hľadajúcimi slnko, more a príjemné letné počasie. Vzhľadom k tomu, že Qawra je jedným zo stredísk nachádzajúcich sa blízko najkrajších pláží Malty, ako napríklad Golden Bay a Mellieha Bay, je to skvelá destinácia pre dovolenku na Malte.

Jedným zo základných dôvodov, prečo by ste mali uvažovať o letenke do Qawra, je skutočnosť, že tento malý pobrežný masív je domovom mnohých zaujímavých a kultúrne bohatých miest. Najznámejšou pamiatkou v okolí je napríklad vodná nádrž St Paul's Bay, ktorá je jednou z najväčších oblastí na Malte určených na kúpanie a vodné športy. Okrem toho môžete tiež vyhľadať niekoľko múzeí a historických miest v blízkosti Qawra, ako napríklad Mladá socha, ktorá je symbolom Qawra a jednou z najznámejších pamiatok na Malte.

Ďalšou výhodou leteniek do Qawra je to, že táto destinácia ponúka širokú škálu možností na ubytovanie. Od luxusných hotelov až po jednoduché apartmány, môžete si vybrať spôsob ubytovania, ktorý vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Niektoré hotely v tejto oblasti disponujú krásnym výhľadom na more a ponúkajú rôzne služby a zariadenia pre svojich hostí.

Ak sa rozhodnete pre letenku do Qawra, určite nebudete čo robiť. Množstvo reštaurácií, barov a nočných klubov tu ponúka nepretržitú zábavu a gastronomické zážitky. Môžete sa pokochať autentickou maltskou kuchyňou a vychutnať si miestne špeciality ako napríklad fenkata (maltský bravčový gulaš) a pastizzis (tradičný maltský pečivo s rôznymi náplňami). Okrem toho sa môžete vydať na nákupy a objaviť tradičné remeslá a suveníry.

Vzhľadom na atraktívne letoviská, nádherné pláže a bohatú kultúru, letenka do Qawra je bezpochyby skvelou voľbou pre dovolenku na Malte. Bez ohľadu na to, či sa zaujímate o históriu, gastronómiu, vodné športy alebo jednoducho oddych a relaxáciu pod slnkom, Qawra vám ponúkne všetko, čo potrebujete pre úžasnú dovolenku.

Zhrnutie:
Letenka do Qawra na Malte je výborným spôsobom, ako sa dostať na túto krásnu ostrovnú destináciu. Qawra je obľúbenou destináciou pre dovolenku vďaka svojej bohatej kultúre, nádherným plážam a širokej ponuke zábavy. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, Qawra vám ponúkne všetko, čo potrebujete na úžasnú dovolenku na Malte.


Počasie Malta Qawra


Malta je krásny ostrov v Stredozemnom mori a Qawra je jedným z jej najobľúbenejších letovísk. Toto letovisko na severovýchode Malty ponúka svojim návštevníkom nádherné prírodné scenérie, teplé počasie a jedinečnú atmosféru.

Počasie na Malte je známe svojimi mierne teplými zimami a horúcimi letami. Inak tomu nie je ani v prípade Qawry. Letá sú tu veľmi teplé a slnečné, s priemernými teplotami od 25 do 35 stupňov Celzia. Na jar a na jeseň je teplota príjemná, pohybuje sa medzi 20 a 25 stupňami. Zimy na Malte sú veľmi mierné, so zapaľujúcimi rannými teplotami okolo 15 stupňov a teplotami cez deň dosahujúcimi 20 stupňov Celzia.

Qawra, ako prímorské letovisko, ponúka aj nádhernú pláž a možnosti kúpania sa a opaľovania. Pláže tu sú vysoko udržiavané s jemným pieskom a priezračnou vodou. Turisti si tu môžu užívať príjemné teploty mora, ktoré dosahujú až 26 stupňov Celzia v letných mesiacoch, čo je ideálne na plážové aktivity ako potápanie, šnorchlovanie alebo vodné športy.

Ďalšou zaujímavosťou Qawry je jeho bohatá kultúrna scéna. Mesto ponúka mnoho historických pamiatok, ako aj množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Turisti si tu môžu vychutnať skvelú maltskú kuchyňu vrátane čerstvého morského jedla a miestnych špecialít.

Okrem toho, Qawra je tiež ideálny východiskový bod na objavovanie iných častí Malty. Blízkosť ďalších známych letovísk ako Sliema alebo Bugibba umožňuje turistom ľahko sa dostať do iných častí ostrova a preskúmať jeho bohaté kultúrne dedičstvo a prírodné krásy.

Celkovo vzaté, Qawra na Malte ponúka nádherné letovisko s teplým počasím, krásnymi plážami a množstvom zaujímavých aktivít. Nie je divu, že toto miesto je obľúbeným miestom pre dovolenky. Ak plánujete navštíviť Maltu, určite neuveriteľné pohľady a relaxáciu Qawry varte do svojho itinerára.


Dovolenka Malta QawraDovolenka na Malte, konkrétnejšie v oblasti Qawra, je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú potešiť slnkom, piesočnatými plážami a bohatou históriou. Qawra, ležiaca na severovýchodnom pobreží Malty, je malé letovisko, ktoré ponúka príjemnú atmosféru a širokú škálu aktivít pre návštevníkov.

Jednou z najväčších atrakcií Qawry je jej nádherná pláž, na ktorej si môžete vychutnať slnko a more. Pláž je dobre udržiavaná a voda je priezračne čistá. Pre tých, ktorí milujú vodné športy, je tu dostatok možností, ako si vyskúšať potápanie, surfovanie alebo jachting.

Okrem pláže je tu aj nádherná promenáda, kde sa môžete prechádzať a obdivovať krásne výhľady na Stredozemné more. Na promenáde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodíkov, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a získať suveníry.

Nebeské teploty na Malte vám umožnia vychutnať si dovolenku nielen na pláži, ale aj v blízkom okolí Qawry. Navštívte napríklad Maltské akvárium, kde sa dozviete viac o miestnych morských živočíchoch. Ak túžite po kultúrnom zážitku, navštívte kostol sv. Pavla, ktorý je jedným z najvýznamnejších náboženských miest na Malte.

Ak máte radi prírodu a túry, v blízkosti Qawry sa nachádza národný park Il-Majjistral, ktorý ponúka množstvo turistických trás a nádherné výhľady na okolitú krajinu. Je to ideálne miesto na prechádzky a pikniky pre všetkých, ktorí sa chcú oddýchnuť od rušného letoviska.

Qawra je tiež ideálna destinácia pre milovníkov nočného života. Má veľa barov, klubov a diskoték, kde si môžete užiť tanečnú hudbu a zábavu až do skorých ranných hodín.

Dovolenka na Malte v oblasti Qawra je pre všetkých, ktorí chcú relaxovať na pláži, objavovať miestnu kultúru a vychutnať si aktívne zážitky. Toto malé letovisko ponúka všetko, čo si môžete priať počas dovolenky.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky