Objavte lety za najlepšie ceny

Maurícius Ile des Deux Cocos

Ubytovanie Maurícius Ile des Deux Cocos


Maurícius je úchvatný ostrov v Indickom oceáne, ktorý ponúka nekonečné množstvo krásnych pláží, luxusných rezortov a exotického prostredia. Ak hľadáte dovolenku na ostrove súkromia a pokoja, potom je Ile des Deux Cocos na juhovýchode Maurícia ideálnou voľbou pre vás.

Ile des Deux Cocos je malý súkromný ostrov nachádzajúci sa približne 15 minút jazdy loďou od hlavného ostrova Maurícia. Svojím názvom odkazuje na dve kokosové palmy, ktoré sú symbolom tohto ostrova. Ostrov je obklopený tyrkysovou vodou a bielymi piesočnatými plážami, ktoré sú typické pre celý Maurícius.

Ubytovanie na Ile des Deux Cocos je v podobe luxusného rezortu s názvom Coco Residence. Tento rezort sa nachádza na exkluzívnej lokalite na južnom konci ostrova. Má len osem luxusných viliek, čo zaručuje absolútnu súkromie a pokoj pre hostí. Každá vila je elegantne zariadená a má vlastnú terasu, ktorá ponúka nádherný výhľad na okolitý oceán.

Okrem ubytovania v prekrásnych vilach, rezort Coco Residence tiež ponúka rôzne ďalšie služby. Hostia majú prístup k súkromnému bazénu, kde sa môžu osviežiť počas horúcich letných dní. Rezort tiež poskytuje plážové lehátka a slnečníky pre tých, ktorí preferujú lenenie sa na pláži. K dispozícii je tiež spa centrum, kde je možné si dopriať relaxačné masáže a iné wellness procedúry.

Jednou z veľkých výhod pobytu na Ile des Deux Cocos je možnosť vychutnať si nekonečné pláže a krištáľovo čistú vodu. Ostrov je ideálny nielen pre oddych, ale aj pre rôzne vodné športy, ako je potápanie, šnorchlovanie alebo jazda na katamaráne. Na požiadanie je možné zorganizovať súkromné výlety loďou, kde si môžete pozrieť okolité korálové útesy a farebné morské živočíchy.

Keďže Ile des Deux Cocos je súkromný ostrov, je možné si zabezpečiť vlastnú stravu alebo využiť služby rezortu. V jeho rámci sa nachádza elegantná reštaurácia, ktorá ponúka široký výber maurícijských špecialít a medzinárodných jedál. Zároveň je možné požiadať o súkromnú večeru pri svetle sviečok na pláži, čo je jedinečným zážitkom.

Ile des Deux Cocos je jedným z najkrajších miest na Mauríciu, kde si môžete užiť luxusné ubytovanie, súkromie a nádherné pláže. Ak hľadáte úplné oddych a relaxáciu, tento ostrov je ten správny pre vás. Ubytovanie v rezorte Coco Residence vám poskytne všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľnú dovolenku na jednom z najexkluzívnejších ostrovov v Indickom oceáne.


Dovolenka Maurícius Ile des Deux Cocos


Maurícius je jednou z najkrajších a najvyhľadávanejších destinácií pre dovolenku na svete. Tento ostrovný raj v Indickom oceáne je známy svojimi nekonečnými lagúnami so zasniate bielymi plážami, pôvodnou prírodou a bohatým kultúrnym dedičstvom.

Ak hľadáte luxus a súkromie, neexistuje lepšie miesto na Mauríciu ako ostrov Ile des Deux Cocos. Tento malý súkromný ostrov je dokonalým útočiskom pre tých, ktorí si želajú úplnú odpočinku a relaxáciu.

Ile des Deux Cocos je známy svojou nádhernou prírodou a čistými plážami. Ostrov pokrýva tropický les so vzácnych druhov rastlín a zvierat, ktoré nájdete len v tejto časti sveta. Ak ste vášnivým záhradníkom alebo milovníkom prírody, budete nadšení z možnosti objaviť táto miesta prostredníctvom prechádzok a turistických trás.

Ale to nie je všetko, čo Ile des Deux Cocos ponúka. Ostrov je tiež domovom pre niektoré z najluxusnejších hotelov a rezortov na Mauríciu. Môžete si vybrať z rôznych typov ubytovania, od luxusných viliek až po elegantné plážové chatky. Všetky tieto zariadenia sú dobre vybavené a zabezpečia vám absolútny komfort.

Jednou z hlavných atrakcií na ostrove je možnosť objaviť fascinujúci ​​podmorský svet. Hlbokomorské potápanie je veľmi populárne na Mauríciu a Ile des Deux Cocos nie je výnimkou. Existuje mnoho miest, kde si môžete vypožičať vybavenie a ísť na potápanie do jasne modrej lagúny. Pri potápaní budete mať príležitosť vidieť farebné morské živočíchy a koraly, ktoré robia toto miesto jedinečným.

Ak si radi vychutnávate luxusné pohodlie a starostlivosť, na Ile des Deux Cocos si môžete zarezervovať aj niektoré relaxačné procedúry vo wellness centrách. Môžete si vychutnať masáže, kúpele a iné liečebné procedúry, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a dosiahnuť úplné uvoľnenie.

Strava je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou každej dovolenky. Na Ile des Deux Cocos nájdete špičkové reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať tradičné maurícijské jedlá aj medzinárodnú kuchyňu. Od šťavnatých morských plodov po špeciality zo surovín z domácich farmárskych dvorov, budete mať možnosť ochutnať jedlo, ktoré vás nadchne.

Dovolenka na Ile des Deux Cocos je jedinečným zážitkom, ktorý si vážite spomínať. Nech ste záujem o aktívne dovolenky alebo len jednoduchú relaxáciu, ostrov spĺňa všetky vaše očakávania. Veľkorysá príroda a luxusné zariadenia vám dokážu poskytnúť nezabudnuteľné zážitky. Nech už máte akékoľvek plány na vašu nasledujúcu dovolenku, Ile des Deux Cocos rozhodne stojí za návštevu.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Ile des Deux Cocos


Otázky:

1. Kde sa nachádza ostrov Ile des Deux Cocos?
2. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Mauríciusu a Ile des Deux Cocos?
3. Ako sa dostať na ostrov Ile des Deux Cocos?
4. Aké sú najlepšie aktivity na ostrove Ile des Deux Cocos?
5. Aká je história ostrova Ile des Deux Cocos?

Odpovede:

1. Ostrov Ile des Deux Cocos sa nachádza v blízkosti ostrova Mauritius v Indickom oceáne.
2. Najlepšie obdobie na návštevu Mauritiusu a Ile des Deux Cocos je od mája do októbra, kedy je menej daždivé a menej teplé počasie.
3. Na ostrov Ile des Deux Cocos sa môžete dostať loďou z Mauritiusu.
4. Najlepšie aktivity na ostrove Ile des Deux Cocos zahŕňajú potápanie, šnorchlovanie, plachtenie a relaxáciu na pláži.
5. Ostrov Ile des Deux Cocos bol kedysi vlastnený francúzskym guvernérom, ale od roku 1910 patrí k Mauritiusu. Dnes je známy svojou krásnou prírodou a exotickou atmosférou.


Počasie Maurícius Ile des Deux Cocos


Maurícius Ile des Deux Cocos sa môže pochváliť krásnym celoročným počasím. Tento ostrov má subtropické podnebie, čo znamená, že teploty sú príjemné celý rok a zrážky sú rovnomerne rozdelené počas celej sezóny.

Teploty

Priemerná teplota na Mauríciu Ile des Deux Cocos v priebehu roka sa pohybuje medzi 20 a 30 stupňami Celzia. Vysoké teploty sa obyčajne vyskytujú v lete, kedy môžu dosiahnuť aj 35 stupňov Celzia, zatiaľ čo zimné teploty zostávajú v rozmedzí od 20 do 25 stupňov Celzia. Vzhľadom na to, že teploty sú celoročne veľmi príjemné, turisti môžu túlať sa po ostrove a užívať si jeho krásy kedykoľvek počas roka.

Zrážky

Maurícius Ile des Deux Cocos má mierny priemerný výskyt zrážok počas celého roka. V priebehu letnej sezóny (november až apríl) sa zvyčajne vyskytuje viac úsť alebo krátkych a silných búrok, kde môže za deň napadnúť aj 100 mm zrážok. V zimnej sezóne (máj až október) sa objavuje iba menej zrážok a býva to mäkký dážď alebo len jemné hmly. Vzhľadom k tomu, že je to vlhká oblasť, dovolenkári by mali byť pripravení na občasné zrážky počas svojho pobytu.

Hurikány

Maurícius Ile des Deux Cocos leží pomerne blízko rovníka, a preto došlo niekoľkokrát k náhlemu vzniku hurikánov. Obdobie hurikánov trvá od decembra do apríla a v tomto období sa môže vyskytnúť silný vietor a vysoké vlny. Väčšina letov a aktivít by v takomto prípade mohla byť zrušená. Je dôležité sledovať miestne správy a informácie o počasí, pretože hurikány môžu byť nebezpečné a vyskytnúť sa často bez predchádzajúceho upozornenia.

Celkovo môžeme povedať, že počasie na Mauríciu Ile des Deux Cocos je príjemné po celý rok. Výhodou je, že turisti si môžu užívať aktivity, pláže a rôzne turistické atrakcie bez ohľadu na ročné obdobie. Aj keď je plávanie a šnorchlovanie ideálne počas jari a leta, návštevníci si môžu užiť množstvo rekreačných aktivít aj počas jesene a zimy.


Letenka Maurícius Ile des Deux Cocos


Maurícius je tropický ostrov ležiaci v Indickom oceáne a je jedným z najobľúbenejších cieľov turistov z celého sveta. Na ostrove nájdete nespočetné množstvo krásnych pláží, luxusných resortov aj vynikajúcej kuchyne. Ak sa chystáte navštíviť tento nádherný kúsok zeme, rozhodne by ste nemali vynechať návštevu ostrova Ile des Deux Cocos.

Ile des Deux Cocos je malý ostrov v Mauríciu s rozlohou len 35 hektárov, ale ponúka jedinečný zážitok pre tých, ktorí túžia po pokoji, súkromí a dokonalom oddychu. Ostrov má krásne biele piesočnaté pláže, ktoré lemujú tyrkysové lagúny, a je obklopený prírodnou rezerváciou. Je to skutočný raj na zemi a určite stojí za to sem vybrať sa.

Ako sa sem dostať? Najlepšou možnosťou je rezervovať si letenku priamo do Maurícia. Z letiska Port Louis sa dostanete na ostrov Ile des Deux Cocos loďou, ktorá premáva každý deň. Cesta trvá asi 20 minút a vás čaká neskutočný výhľad na okolie a more.

Ostrov Ile des Deux Cocos je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú únik z reality. Na ostrove nebudete mať problém nájsť súkromie a pokoj, ktorý potrebujete na načerpanie nových síl. Okrem oddychu na pláži tu máte možnosť plávania, potápania, šnorchlovania alebo len tak relaxovať na slnečníku.

Okrem toho, na ostrove nájdete aj historický palác, ktorý bol kedysi rezidenciou maurícijského guvernéra. Dnes je to exkluzívny hotel s luxusnými apartmánmi, ktoré sú zariadené v tradičnom štýle Mauritiusu.

Ostrov Ile des Deux Cocos je určite jedným z najkrajších miest na Mauríciu. Je to miesto, kde sa môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a nechať sa okúzliť krásou tropického raja. Ak sa chystáte do Maurícia, určite by ste nemali vynechať tento úžasný ostrov. Rezervujte si letenku a zažite nezabudnuteľnú dovolenku na jednom z najkrajších miest na zemi.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky