Objavte lety za najlepšie ceny

Maurícius Mont Choisy Le Golf

Letenka Maurícius Mont Choisy Le Golf


Mont Choisy Le Golf je nádherné golfové stredisko nachádzajúce sa na Mauríciu. Táto ostrovná krajina je vždy populárnou dovolenkou pre svoje krásne pláže, azúrovú vodu a vzácne prírodné krásy. Teraz však golfové nadšenci majú ďalší dôvod prísť na Maurícius - prvotriedny golfový rezort Mont Choisy Le Golf.

Situovaný na severe Maurícia, Mont Choisy Le Golf je jedným z najnovších prírastkov k luxusnej ponuke rezortov v tejto oblasti. Rezort ostal verný svojmu prírodnému prostrediu a láka návštevníkov panoramatickými výhľadmi na turistickú oblasť Grand Baie, ako aj na severnú hranicu ostrova. Jeho ovocné stromy, farbisté kvety a jemné vône poskytujú ideálne útočisko pre golfových hráčov, ktorí túžia po oddychu od hektického mestského života.

Hlavná atrakcia rezortu je samozrejme jeho golfové ihrisko. Mont Choisy Le Golf ponúka 18-jamkové golfové ihrisko navrhnuté profesionálnym golfovým architektom Peterom Matkovitsom. Toto ihrisko, ktoré je úplne nové, je postavené podľa najvyšších noriem, vytvárajúc výnimočný zážitok pre všetkých hráčov bez ohľadu na ich úroveň. Majestátne palmové háje a scenéria smerujúca k oceánu dodávajú jedinečný pocit pri hraní na tomto krásnom ihrisku.

Okrem toho Mont Choisy Le Golf ponúka aj luxusné ubytovanie vo svojich elegantných vilkách. Tieto moderne zariadené a do detailu premyslené vily sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlný pobyt. Sú umiestnené v blízkosti celej rady zariadení a služieb, ktoré poskytuje rezort, vrátane bazénov, reštaurácií a wellness centra.

Pre tých, ktorí sa nezaoberajú golfom, Mont Choisy Le Golf ponúka mnoho možností na skrášlenie pobytu. V rámci rezortu je k dispozícii súkromná pláž s bielym pieskom, ktorá je ideálna na opaľovanie alebo oddych pri pokoji. V areáli je tiež niekoľko športových zariadení, ako sú tenisové kurty a fitness centrum, kde sa môžete pripraviť na ďalšiu aktivitu.

Ak by ste sa rozhodli preskúmať okolité miesta, Mont Choisy Le Golf je vo výbornej polohe na objavovanie toho, čo má Maurícius ponúknuť. Budete mať jednoduchý prístup k miestam ako národný park Black River Gorges, záliv Grand Baie a mesto Port Louis. Toto sú len niektoré z najznámejších miest na Mauríciu, s bohatou faunou a flórou, ako aj s bohatou históriou a kultúrou.

Výlet na Mauritius nie je len o oddychu a pohode na pláži. Mont Choisy Le Golf je skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi golf a chcú zažiť jedinečný golfový zážitok v krásnom tropickom prostredí. Takže ak plánujete dovolenku na Mauríciu, nezabudnite zahrnúť tento golfový rezort do zoznamu miest, ktoré chcete navštíviť.


Ubytovanie Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius je nádherný ostrov v Indickom oceáne, ktorý je známy svojimi bielymi plážami, tyrkysovými lagúnami a bohatou faunou a flórou. Ak hľadáte ideálne miesto na dovolenku, nemusíte hľadať ďalej, pretože ubytovanie v rezorte Mont Choisy Le Golf ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý pobyt na tomto tropickom raji.

Mont Choisy Le Golf sa nachádza na severozápade ostrova Maurícius, v blízkosti obľúbenej touristicky destinácie Grand Baie. Tento elegantný rezort je obklopený tropickou zelenou, ktorá poskytuje únik od každodenného zhonu a stresu. Jeho poloha je ideálna pre tých, ktorí chcú objavovať ostrov a jeho krásu, ako aj pre tých, ktorí túžia stráviť oddychovú dovolenku pri bazéne či na pláži.

Ubytovanie v Mont Choisy Le Golf je luxusné a rôznorodé. Rezort ponúka svetlom prekryté apartmány, vily a bungalovy, ktoré sú vkusne navrhnuté a plne vybavené pre maximálny komfort hostí. Každé ubytovanie má vlastný balkón alebo terasu s výhľadom na golfový ihrisko, bazén alebo okolitú prírodu. Je tu dosť priestoru pre jednotlivcov aj rodiny, a tiež pre tých, ktorí hľadajú romantiku a súkromie.

Samotný rezort ponúka bohaté zariadenia a služby pre svojich hostí. Môžete si zahrať golf na 18-jamkovom golfovom ihrisku, ktoré je považované za jedno z najlepších na ostrove. Pre milovníkov vody je tu wellness centrum so saunou, hammamom a masážnymi miestnosťami. Tí, ktorí preferujú športové aktivity, môžu využiť tenisové kurty alebo si zaplávať vo veľkých bazénoch.

Okrem toho, rezort ponúka aj rôzne reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestne špeciality a exotické koktaily. Či už preferujete medzinárodnú kuchyňu, morské plody alebo klasické maurícijské jedlá, určite si vyberiete. Personál rezortu je profesionálny a vždy k dispozícii, aby zabezpečil, aby sa hostia cítili skutočne vítaní a spokojní.

Napriek tomu, že Mont Choisy Le Golf je odľahlý, je blízko k obľúbeným miestam na Mauríciu, ako je Grand Baie. Tu môžete nájsť ešte viac reštaurácií, obchodov a nočných klubov. Môžete tiež navštíviť blízke pláže, kde si môžete užívať slnko a more.

Celkovo povedané, ubytovanie v Mont Choisy Le Golf je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú luxusný a relaxačný pobyt na ostrove Maurícius. Okrem krásneho prostredia a skvelých zariadení ponúka rezort aj príjemnú atmosféru a skvelé služby. Či už ste golfista, relaxujete pri bazéne alebo objavujete krásy ostrova, Mont Choisy Le Golf vám poskytne všetko, čo si môžete priať pre umocnenie vašej dovolenky na Mauríciu.


Počasie Maurícius Mont Choisy Le Golf


Mont Choisy Le Golf je krásne miesto na ostrove Maurícius, ktoré je známe svojou úchvatnou prírodou a bohatou biodiverzitou. Táto oblasť je tiež známa svojim fantastickým počasím, ktoré je jedným z hlavných dôvodov, prečo sem často prichádzajú turisti.

Maurícius má tropický oceánsky podnebný typ, čo znamená, že tu teploty ostávajú celoročne teplé až horúce. Priemerné teploty v oblasti Mont Choisy Le Golf sa pohybujú medzi 24°C a 30°C počas roka. Tieto teploty sú ideálne pre milovníkov slnka a tepného počasia, čo robí z Mont Choisy Le Golf obľúbené miesto na dovolenku.

Boli by sme však nespravodliví, keby sme sa nezmienili aj o období dažďov. Na Mauríciu prichádzajú monzúny, ktoré prinášajú značné množstvo zrážok. Obdobie dažďov trvá od decembra do marca a tento čas je charakterizovaný horúcimi a vlhkými dňami, nasledovanými občasnými búrkami. Aj keď to znamená, že počasie nemusí byť vždy ideálne na golfovanie alebo iné vonkajšie aktivity, mnohí turisti si stále užívajú túto časť roka, pretože ostrov je stále veľmi krásny a plný zelene.

Počas zvyšku roka, od apríla do novembra, je v tomto regióne veľmi priaznivé počasie. Tieto mesiace sú suché a teploty sú príjemné. Ideálny čas na golfovanie, plávanie v mori alebo jednoducho objavovanie krásnej prírody okolo Mont Choisy Le Golf. Vďaka svojej polostrovej polohe sa tu vytvárajú chladné morské vetry, ktoré robia z tejto oblasti ideálne miesto pre milovníkov vodných športov, ako je napríklad kitesurfing alebo jachting.

Celkovo je počasie v Mont Choisy Le Golf veľmi príjemné a ideálne pre dovolenku. Aj keď obdobie dažďov môže znížiť množstvo vonkajších aktivít, stále je veľa vecí, ktoré si tu môžete urobiť a objavovať. Či už si vyberiete suché obdobie alebo obdobie dažďov, určite si užijete svoj čas v tomto krásnom kúsku Maurícia.

Mont Choisy Le Golf je miesto, kde môžete skombinovať nezabudnuteľné golfové zážitky s pôsobivou prírodou a úžasným počasím. Takže ak sa chystáte na dovolenku na Mauríciu, nezabudnite zahrnúť túto oblasť do svojho itinerára.


Dovolenka Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius je malý ostrov v Indickom oceáne a je obľúbeným miestom pre letné dovolenky. Návšteva tohto ostrova určite nie je ničím novým, ale Aké by to bolo spojiť dovolenku s golfom? Na Mauríciu existuje veľa golfových ihrísk, ale Mont Choisy Le Golf je zlatým štandardom, ktorý sa nachádza na severe ostrova, v blízkosti mesta Grand Baie.

Mont Choisy Le Golf je jedným z najlepších golfových ihrísk na Mauríciu a je dokonalým miestom pre hráčov, ktorí majú radi výzvy. Toto 18-jamkové ihrisko je postavené na pozemku s rozlohou 250 hektárov a majú tu hráči veľa priestoru pre svoje švihy. V priebehu hry hráči prejdú okolo jazier, potokov a tŕní, ktoré sú prirodzenou časťou miestnej krajiny. Táto kombinácia krajiny a golfového ihriska vytvára neuveriteľnú atmosféru a zážitok.

Golfové ihrisko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Grand Baie, což je najväčší a najrušnejší prístav v oblasti. Mesto ponúka množstvo zábavy, obchodov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať tradičné maurícijské jedlá. Taktiež si môžete prehliadnuť mnohé atrakcie, ktoré toto miesto ponúka, vrátane zátok, pláží a prirodzených parkov.

V prípade, že ste nadšený hráč golfa, Mont Choisy Le Golf je určite miesto, kde sa môžete zabaviť. Toto golfové ihrisko ponúka širokú škálu možností, od detí po skúsených hráčov. Profesionálny tréner, ktorý vás bude sprevádzať po ihrisku, vám dokáže poradiť aj s taktikami, akými sa môžete dostať k víťazstvu.

Pre tých, ktorí sa s golfom ešte nezoznámili, ale majú záujem, Mont Choisy Le Golf ponúka možnosť naučiť sa to. Hráči môžu využiť služby trénerov a školiacich programov, kde sa naučia základné techniky a pravidlá hry. Tieto programy sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s golfom alebo pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti.

Ak sa chystáte na dovolenku na Mauríciu, neváhajte a navštívte golfové ihrisko Mont Choisy Le Golf. Toto miesto ponúka niečo pre každého a zanechá vám nezabudnuteľné zážitky. A ak sa neviete rozhodnúť, či by ste mali ísť s golfom alebo bez neho, prečo by ste nemohli vyskúšať oboje? Užite si krásnu pláž a kupovanie, potom si užite hru na ihrisku a nakoniec relaxujte a oddychujte v niektorom zo skvelých rezortov v okolí. Spojenie pláže, golfu, kultúry a zábavy robí z dovolenky na Maurícius jedinečné a nezabudnuteľné zážitky.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Mont Choisy Le Golf


1. Aké je umiestnenie golfoviska Mont Choisy Le Golf na Mauríciu?
- Golfovisko Mont Choisy Le Golf sa nachádza na severe ostrova Maurícius.

2. Aká je dĺžka golfového ihriska Mont Choisy Le Golf?
- Golfová dráha v Mont Choisy Le Golf má celkovú dĺžku 6 285 metrov.

3. Koľko jamiek má golfové ihrisko Mont Choisy Le Golf?
- Mont Choisy Le Golf má celkovo 18 jamiek.

4. Ako dlho trvá hra na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf?
- Hra na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf zvyčajne trvá približne 4-5 hodín.

5. Má golfové ihrisko Mont Choisy Le Golf aj golfovú školu?
- Áno, Mont Choisy Le Golf má golfovú školu pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov.

6. Sú na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf dostupné golfové vozíky na prenájom?
- Áno, na Mont Choisy Le Golf sú dostupné golfové vozíky na prenájom.

7. Aké sú ceny za hru na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf?
- Ceny za hru na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf sa líšia v závislosti od doby a dňa v týždni. Odporúča sa kontaktovať golfové stredisko pre aktuálne ceny.

8. Môžu neregistrovaní hráči hrať na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf?
- Áno, neregistrovaní hráči majú povolenie hrať na Mont Choisy Le Golf.

9. Sú v blízkosti golfovom ihriska Mont Choisy Le Golf aj hotely alebo ubytovanie?
- Áno, v blízkosti Mont Choisy Le Golf sa nachádza niekoľko hotelov a ubytovacích zariadení.

10. Ako môžem rezervovať hru na golfovom ihrisku Mont Choisy Le Golf?
- Hru na Mont Choisy Le Golf je možné rezervovať prostredníctvom ich oficiálnej webovej stránky alebo prostredníctvom rezervačného centra golfového strediska.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky