Objavte lety za najlepšie ceny

Monako Monte Carlo Golf Club

Dovolenka Monako Monte Carlo Golf Club


Ak hľadáte luxusné a jedinečné miesto na svoju nasledujúcu dovolenku, Golf Club v Monaku Monte Carlo je ten správny výber. Tento exkluzívny golfový klub ponúka skvelé možnosti pre golfových nadšencov v krásnom prostredí Monaka.

Nachádza sa v blízkosti Stredomorského mora a má jedinečné panoramatické výhľady na monacké prístavy a pláže. Tento prestížny klub je známy svojou prvotriednou kvalitou, skvelou obsluhou a nezabudnuteľnou atmosférou.

Samotné ihrisko je náročné a navrhnuté tak, aby poskytovalo výzvu aj skúseným hráčom. Je umiestnené na zalesnenom severe Monaka a jeho 18 jamiek sú obklopené stromami a kvetinami, čo pridáva krajine pôvab a šarm.

Okrem jedinečného golfovania má Golf Club Monte Carlo aj ďalšie vybavenie, ako sú tenisové kurty, fitness centrum, bazén a wellness centrum. Po golfovaní si môžete vychutnať relaxačný masážny procedúry, saunovať alebo si dopriať osviežujúci nákup v ich wellnesse.

Pre tých, ktorí majú v klube záujem o školenie alebo zdokonaľovanie sa v golfu, tu sú profesionálni tréneri, ktorí ponúkajú skvelé tréningové a lekcie v nádhernom prostredí.

Okrem golfovania ponúka Monte Carlo mnoho možností pre ďalšie aktivity a zážitky. Môžete si vychutnať prechádzky po prírodných rezerváciách, staviť si na prestížne sázkové kancelárie, alebo navštíviť ikonické atrakcie, ako je napríklad Kráľovský palác alebo zoologická záhrada.

Klub Monte Carlo Golf Club ponúka aj širokú škálu reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať vynikajúce jedlá a nápoje. Ponúkajú široký výber kuchýň, od miestnych špecialít až po medzinárodné gastronomické zážitky.

Pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie, v blízkosti golfového klubu sa nachádzajú luxusné hotely a apartmány s výhľadom na more a prístav. Tieto ubytovacie možnosti sa skvele hodí pre tých, ktorí túžia po maximálnom pohodlí a extravagantnom zážitku.

Výlet do Monaka a návšteva Monte Carlo Golf Club je skvelou príležitosťou na to, aby ste si užili relaxačnú dovolenku s gófovým motívom. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny hráč alebo začiatočník, tento klub vám ponúka výnimočné možnosti na dosiahnutie svojich golfových cieľov a zároveň si užite zaujímavé a rozmanité atrakcie, ktoré Monaco ponúka.


Najčastejšie otázky a odpovede Monako Monte Carlo Golf Club


1. Kde sa nachádza Monako Monte Carlo Golf Club?
Odpoveď: Monako Monte Carlo Golf Club sa nachádza v Monaku, na Francúzskej riviére.

2. Aké je vstupné do klubu?
Odpoveď: Vstupné do Monako Monte Carlo Golf Clubu závisí od členstva a aktuálnej sezóny. Pre bližšie informácie je potrebné kontaktovať klub.

3. Aké sú pravidlá a etiketa pri hraní golfového klubu v Monaku?
Odpoveď: Hráči v Monako Monte Carlo Golf Clube sú povinní dodržiavať všetky pravidlá a etiketu golfového športu vrátane obliekania vhodných golfistických oblečení, používania golfových vozíkov len v určených oblastiach a dodržiavania rýchlosti hry.

4. Je možné rezervovať golfový tréning alebo inštruktora v Monaku Monte Carlo Golf Clubu?
Odpoveď: Áno, je možné rezervovať si golfový tréning alebo inštruktora v Monaku Monte Carlo Golf Clubu. Klub ponúka rôzne možnosti lekcií podľa úrovne skúseností a požiadaviek hráča.

5. Ktoré turnaje a podujatia sa konajú v Monaku Monte Carlo Golf Clubu?
Odpoveď: Monako Monte Carlo Golf Club organizuje rôzne turnaje a podujatia pre svojich členov a hostí. Patria sem napríklad klubové šampionáty, charitatívne udalosti a firemné turnaje.

6. Aké sú špeciálne výhody a zľavy pre členov Monaka Monte Carlo Golf Clubu?
Odpoveď: Členovia Monaka Monte Carlo Golf Clubu majú prístup k celoročnému golfovaniu na vyžiadanie, exkluzívnym klubovým podujatiam, zľavám na rezervácie a špecialitám v reštaurácii a ďalším výhodám v rámci klubu.

7. Sú na klube k dispozícii golfové vozíky a vybavenie?
Odpoveď: Áno, v Monaku Monte Carlo Golf Clubu je možné si požičať golfové vozíky a ďalšie golfové vybavenie za príplatok.

8. Môžem prísť na Monako Monte Carlo Golf Club ako host?
Odpoveď: Áno, Monako Monte Carlo Golf Club je otvorený pre hostí, ktorí majú možnosť si rezervovať kolo golfa a využívať zariadenia klubu. Hostia musia dodržiavať pravidlá a etiketu klubu.

9. Aké sú otváracie hodiny Monako Monte Carlo Golf Clubu?
Odpoveď: Otváracie hodiny Monako Monte Carlo Golf Clubu sa môžu líšiť podľa sezóny a dennej doby. Presné informácie o otváracích hodinách je možné získať od klubu.

10. Kde môžem získať viac informácií o Monaku Monte Carlo Golf Clubu?
Odpoveď: Viac informácií o Monaku Monte Carlo Golf Clubu vrátane členstva, rezervácií a podujatí je možné získať na oficiálnej webovej stránke klubu alebo prostredníctvom kontaktných údajov klubu.


Letenka Monako Monte Carlo Golf Club


Monaco Monte Carlo Golf Club - Letenka do rajského ráje golfistů

Pokud jste vášnivým golfistou, určitě jste již slyšeli o jedinečném golfovém hřišti v Monaku a Monte Carlu. I když se na první pohled zdá, že v těchto lokalitách není místo pro golf, Monaco Monte Carlo Golf Club Vám nabízí jedinečnou příležitost zahrát si na jedné z nejexkluzivnějších destinací pro golfisty na světě. A k tomu vám stačí jednu letenku.

O hřišti

Monaco Monte Carlo Golf Club se rozkládá na ploše 80 hektarů a je položen uprostřed horského masivu. Hřiště je v proslulém národním parku Mercantour a nabízí úžasný výhled na Středozemní moře.

Hřiště bylo navrženo profesionálním golfistou a architektem Willie Park Jr. a neustále se řadí mezi nejlepší golfová hřiště nejen v Evropě, ale i celosvětově.

Hřiště se skládá z 18 jamek a jeho obtížnost ocení jak začátečníci, tak i zkušení golfisté. Kromě toho, že nabízí krásné výhledy, hřiště je plné přírodních překážek, které jsou v souladu s okolím. Kromě toho, že užijete naplno pohybu na čistém vzduchu, můžete si užívat i toho, jak dokonale sladíte vaše puty na krásné zelených plochách.

Jak se tam dostat

Monaco Monte Carlo Golf Club se nachází jen pár minut cesty od centra Monte Carla. Pokud se rozhodnete využít letadlovou dopravu, nejlepší volbou je Letiště Nice Côte d'Azur, které se nachází jen pár kilometrů od Monaka.

Z letiště Nice Côte d'Azur můžete využít mnoho různých možností transportu, jako jsou taxi, autobus nebo pronajmutím auta. Pro větší pohodlí je však nejlepší si dopředu zabezpečit transfer a vyrazit naplno do svého golfového dobrodružství.

Nebojte se investovat do kvality

Pokud jste výběr mezi letenkou do Monaka Monte Carlo Golf Club stále váháte, ujistěme Vás, že investice do kvalitního zážitku se vyplatí. Přestože je hřiště jedno z nejexkluzivnějších v Evropě, to, po čem můžete toužit a co zde zažijete, rozhodně stojí za každou investovanou korunu.

Díky Letence do Monaka Monte Carlo Golf Club se stanete součástí golfistické pravdy. Co takhle toto krásné golfové hřiště vnímat jako výzvu a pustit se do zápasu? Určitě se nejen zlepšíte a získáte nové zážitky a zkušenosti, ale zábava bude vaše po celou dobu.

Tak co na to říkáte? Rozhodněte se vstoupit do světa golfu a zažijte nezapomenutelný zážitek v Monaku Monte Carlo Golg Club!


Ubytovanie Monako Monte Carlo Golf Club


Monako je jedným z najexkluzívnejších a najluxusnejších miest na svete, domovom mnohých bohatých a slávnych ľudí. Ak hľadáte dokonalú kombináciu luxusu, pohodlia a golfového zážitku, potom nie je lepšie miesto ako Monako Monte Carlo Golf Club.

Nachádza sa na kopci s nádherným výhľadom na Stredomorské more a prístav. Tento 18-jamkový golfový klub je jedným z najstarších a najprestížnejších na svete. Obklopený zelenou krajinou a bohatou flórou a faunou, poskytuje klub svojim návštevníkom jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok.

Samotný golfový kĺb má dlhú históriu. Bol založený v roku 1911 princem Alberta I. a v priebehu rokov si získal vznešenú klientelu vrátane bohatých obchodníkov, športovcov a celebrit. Klub sa nachádza na ploche takmer 25 hektárov, z ktorých každá jamka má svoju vlastnú výnimočnosť a výzvu.

Jednou z veľkých výhod tohto golfového klubu je jeho poloha. Monte Carlo leží len niekoľko kilometrov od klubu, čo umožňuje návštevníkom golfového kľubu využiť všetky luxusné a kultúrne atrakcie, ktoré mesto ponúka. Môžete si napríklad užiť elegantné nákupy v exkluzívnych butikoch, navštíviť kasíno, ochutnať delikatesy v jednej z mnohých reštaurácií s Michelinovou hviezdou alebo proste len relaxovať na slnečnej pláži.

Golfový kľub ponúka tiež prvotriednu ubytovaciu službu pre svojich návštevníkov. Sú tu k dispozícii luxusné hotely a rezorty, ktoré sú vybavené všetkým, čo si môžete priať. Od elegantných izieb až po súkromné apartmány s výhľadom na more, môžete si vybrať ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Okrem golfového ihriska a ubytovania Monako Monte Carlo Golf Club poskytuje aj množstvo ďalších služieb a atrakcií pre svojich návštevníkov. Medzi ne patria wellness a spa centrum, kde si môžete dopriať relaxačný masážny rituál, bazény, tenisové kurty a exkluzívne reštaurácie, kde si môžete vychutnať skvelé jedlá z miestnej kuchyne podávané s prvotriednymi víname.

Monako Monte Carlo Golf Club je skutočným rajom pre golfistov a zároveň ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť kombináciu luxusu, pohodlia a nádherných výhľadov. Či ste začiatočník alebo profesionálny hráč, táto oáza ponúka všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľnú golfovú dovolenku.


Počasie Monako Monte Carlo Golf Club


Monako, perla Stredozemného mora, je známe vďaka svojmu krásnemu počasiu a jedinečným prírodným scenériám. A pre milovníkov golfového športu je tu jeden skvelý miestny klub, ktorý im ponúka skvelé možnosti na hru.

Monako Monte Carlo Golf Club sa nachádza v blízkosti krásnej priekopníckej obce La Turbie, len pár minút jazdy od slávneho kasína a paláca Grimaldi. Siahajúce až do útrob južných svahov francúzskeho pohoria Alpy, toto golfové ihrisko je jedným z najexkluzívnejších a najkrajších v celej Európe.

Hráči majú z tohto miesta úžasný výhľad na Modré pobrežie. Pri pohľade z vrcholu ihriska budú mať pocit, že vstúpili do rajského zákutia. Klub ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré je okolo 6000 metrov dlhé a obklopené zeleňou a stromami.

Počasie v Monaku je pôsobivé. Vďaka svojej polohe na pobreží Stredozemného mora, Monako ponúka mierne zimy a teplé letá. Tieto ideálne podmienky sú perfektné na hru v golfe. Región zažíva miernu zimu s teplotami okolo 15 °C a letá s priemernými teplotami okolo 26 °C.

Okrem nádherného počasia a scenérie je Monte Carlo Golf Club vybavený aj modernými zariadeniami pre hráčov. Klubovne ponúkajú útulný priestor a vybavenie na oddych a pohodlie. Hráči majú prístup k sprchám, šatniam, reztaurácii a barom. Okrem toho si môžu zakúpiť aj golfové vybavenie v klube, ak si ho nepriniesli so sebou.

V Monte Carlo Golf Club sa tiež koná niekoľko prestížnych medzinárodných golfových turnajov. Hier sa účastní mnoho svetových golfistov a je to skvelá príležitosť sledovať špičkový golfový výkon.

Ak plánujete navštíviť Monako a chcete si vychutnať jedinečnú kombináciu krásneho počasia a golfového zážitku, nenechajte si ujsť návštevu Monte Carlo Golf Club. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny hráč alebo amatér, toto miesto vám ponúka vynikajúce možnosti na hru, príležitosť zažiť nádhernú prírodu, a načerpať krásnu kombináciu golfa a dovolenky.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky