Objavte lety za najlepšie ceny

Panama Playa Coronado

Ubytovanie Panama Playa Coronado


Panama Playa Coronado je krásne letovisko na južnom pobreží Panamy, známe svojou nádhernou panorámou na Pacifik. Toto miesto je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od mestského ruchu a relaxovať na pláži.

Jednou z najväčších výhod ubytovania v Panama Playa Coronado je výber. Návštevníci tu majú možnosť vybrať si medzi luxusnými rezortmi, hotelmi pri pláži, súkromnými vilami a apartmánmi. Bez ohľadu na to, aký je váš rozpočet alebo preferencie, nájdete tu ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Luxusné rezorty v Coronade ponúkajú prvotriedne vybavenie a skvelé zázemie. Sú tu bazény, ktoré pozývajú na osvieženie, súkromné pláže so židľami a slnečníkmi, kde si môžete dopriať oddych a relax. Rezorty často disponujú aj rôznymi wellness centrami a golfovými ihriskami pre tých, ktorí obľubujú tento šport.

Pre tých, ktorí preferujú väčšiu slobodu a nezávislosť, sú tu aj možnosti ubytovania v apartmánoch a súkromných vilách. Tieto ponúkajú viac súkromia a priestoru a sú vhodné nielen pre páry a rodiny, ale aj pre skupiny priateľov. Niektoré apartmány sa nachádzajú priamo na pláži a umožňujú vám vychutnať si úžasný výhľad na oceán z vášho balkóna.

Okrem skvelého ubytovania je Panama Playa Coronado tiež ideálnou základňou pre objavovanie okolitých prírodných krás. V okolí sa nachádza národný park Anton Valley, kde môžete podnikať prechádzky a vychutnať si nádhernú flóru a faunu. Ak máte radi dobrodružstvo, môžete sa vydať na jednodňový výlet do Panama City, jedného z najkrajších miest v Strednej Amerike.

A nič nemôže zabrániť tomu, aby ste si vychutnali nezabudnuteľné chvíle na pláži v Panama Playa Coronado. Biely piesok a azúrové vody Pacifiku sú len pár krokov od vašej ubytovne a zaručujú vám dokonalé letné dovolenky. Môžete si založiť deň na pláži, šnorchlovať, surfovať alebo jednoducho len relaxovať.

V Panama Playa Coronado máte možnosť si vybrať z rôznych typov ubytovania, čo znamená, že tu si každý nájde to svoje. Luxusné rezorty, apartmány a súkromné vily vám poskytnú maximálne pohodlie a sú ideálnym miestom na oddych a relax. A s krásou okolitej prírody a úžasnou plážou, Panama Playa Coronado je skutočným rajom pre dovolenkárov.


Najčastejšie otázky a odpovede Panama Playa Coronado


Otázky a odpovede ohľadom Panama Playa Coronado:

1. Ako sa dostanem do Panama Playa Coronado?
- Najlepšie je letieť do hlavného mesta Panamy a odtiaľ sa dať na cestu na západ pozdĺž Tichomorskej pobrežnej cesty. Existuje aj možnosť prenájmu auta alebo taxíka.

2. Aké sú hlavné atrakcie v Panama Playa Coronado?
- Hlavnými atrakciami sú rôzne pláže, golfové ihriská, reštaurácie, hotely a pamiatky.

3. Je bezpečné cestovať do Panama Playa Coronado?
- Áno, Panama Playa Coronado je pomerne bezpečné miesto na návštevu. Avšak, ako v každej inšej časti sveta, je vždy dôležité byť obozretný a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia pri cestovaní.

4. Aké sú najlepšie pláže v Panama Playa Coronado?
- Niektoré z najlepších pláží sú Coronado Beach, Playa Teta a Playa El Palmar.

5. Aké sú najlepšie hotely v Panama Playa Coronado?
- Niektoré z najlepších hotelov v Panama Playa Coronado sú Wyndham Grand Playa Blanca, Nitro City Panama Action Sports Resort a Coronado Golf & Beach Resort.

6. Aké sú najlepšie reštaurácie v Panama Playa Coronado?
- Niektoré z najlepších reštaurácií v Panama Playa Coronado sú Restaurante Don Chacho y su Toro, El Litoral, a El Gaucho Bar & Grill.

7. Aké je počasie v Panama Playa Coronado?
- Panama Playa Coronado má tropické počasie, s vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou počas celého roka. Teploty sa pohybujú medzi 25 °C až 35 °C. Závisí to aj od ročného obdobia.

8. Kedy je najlepší čas na návštevu Panama Playa Coronado?
- Najlepší čas na návštevu je v období medzi decembrom a aprílom, keď je suché obdobie a teploty sú menej horúce ako počas daždivých mesiacov.

9. Aké aktivity sa dajú robiť v Panama Playa Coronado?
- Hlavné aktivity zahrňujú plážové aktivity, voľnočasové aktivity ako golf, tenis a jazdu na koni, a vodné športy ako surf, kitesurfing, windsurfing a wakeboarding. Okrem toho, je tam mnoho pamiatok a miest na turistiku.

10. Ako sa môžem prenajať auto v Panama Playa Coronado?
- Existuje mnoho medzinárodných a lokálnych spoločností ponúkajúcich prenájom áut v Panama Playa Coronado, vrátane Alamo, Avis a Europcar. Je dôležité uistiť sa o poistení a zistiť, aké sú poplatky a podmienky prenájmu.


Letenka Panama Playa Coronado


Letenka do Panama Playa Coronado: Objavte krásy Karibiku

Ak hľadáte ideálne miesto na relaxáciu súčasne s možnosťou objavovať úžasné pláže a kultúru, Panama Playa Coronado by mohla byť vašou vysnívanou destináciou. Toto malebné mestečko sa nachádza na pobreží Tichého oceánu v Paname a je jedným z najpopulárnejších letovísk v krajine. Prečítajte si o všetkom, čo tento úchvatný kútik Karibiku ponúka a ospravedlniteľní si letenku hneď!

Playa Coronado je známa svojimi nádhernými bielymi plážami a azúrovými vodami. Ak máte radi prechádzky po pláži, tu si môžete vychutnať pocit piesku medzi prstami, relaxovať pri zvuku kľudu príboja alebo si dať do tela s niektorými vodnými športmi. Snorkelovanie, potápanie a rybolov sú tu populárne aktivity, vďaka ktorým môžete objaviť bohatstvo podmorského sveta. Určite nevynechajte šancu preskúmať korálové útesy a zážitok zo stretnutia s farebnými morskými živočíchmi.

Playa Coronado má pre každého niečo. Milovníci golfov sa môžu tešiť na jeden z najkvalitnejších golfových ihrísk v krajine. 18-jamkové ihrisko je vybudované v nádhernom prostredí s výhľadom na oceán a okolité hory, čo predstavuje nezabudnuteľnú kombináciu pohybu a scenérie.

Pokiaľ sa zaujímate o históriu a kultúru, v rámci výletov z Playa Coronado sa dá navštíviť mesto San Carlos, kde sa nachádza historický kostol a trh so zažalovanými dobrami. Zdejší trh je známy tým, že ponúka množstvo tradičných špecialít, ako aj umenie a remeslá od miestnych obyvateľov. Okrem toho môžete stráviť deň strávený návštevou Panama City, hlavného mesta Panamy, ktoré je vzdialené iba niekoľko hodín jazdy autom.

V Playa Coronado nájdete aj množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať miestne pochúťky vrátane čerstvého moria. Lokálne obchody ponúkajú tiež šperky, typické panamské výrobky a suveníry, ktoré si môžete odniesť domov ako spomienku na svoju nezabudnuteľnú dovolenku.

Cesta do Playa Coronado si vyžaduje leteckú prepravu. Pre túto destináciu musíte vyhľadať lety do Panama City. Z veľkých medzinárodných letísk je tu veľa možností letieť norskými leteckými linkami alebo nájsť letecké spoločnosti ponúkajúce leteckú prepravu do Panamy z najbližších letísk vo vašom okolí.

Vzhľadom na to, že Playa Coronado sa nachádza iba niekoľko hodín od Panama City, nezabudnite si vyčleniť čas na preskúmanie tohto tradičného a kultúrneho bohatstva. Ak sa chystáte na svoju ďalšiu dovolenku, nezabudnite zvážiť let do Panama Playa Coronado a zážitok z krás Karibiku a pobrežia Tichého oceánu. Nezabudnuteľné spomienky vás tu čakajú!


Dovolenka Panama Playa Coronado


Panama je jednou z najatraktívnejších destinácií v Strednej Amerike a je známa svojimi nádhernými plážami a tropickou scenériou. Jedným z najvyhľadávanejších miest pre dovolenky je Playa Coronado, ktorá sa nachádza na Tichom oceáne a je vzdialená len približne hodinu jazdy od Panamy City.

Playa Coronado je populárna medzi turistami z celého sveta, a to nielen pre svoju nádhernú pláž, ale aj pre svoje luxusné rezorty a bohatú ponuku rekreácie a zábavy. Pláž je obklopená palmami a čistou modrou vodou oceánu, čo ju robí ideálnym miestom pre relaxáciu a užívanie si príjemného počasia.

Tí, ktorí sa rozhodnú stráviť dovolenku v Playa Coronado, si môžu užívať množstvo aktivít ako je surfovanie, šnorchlovanie, potápanie a rybolov. Pláž je tiež ideálna pre dlhé prechádzky popri brehu oceánu a užívanie si nádherného výhľadu.

Rezorty a hotely v Playa Coronado ponúkajú široký výber možností ubytovania, od luxusných rezortov až po cenovo dostupnejšie hotely. V týchto zariadeniach sú k dispozícii všetky základné vybavenia a služby, vrátane bazénov, športových zariadení, reštaurácií a barov.

Okrem relaxovania na pláži a v rezortoch, turisti môžu objavovať aj okolie a navštíviť niektoré z miestnych atrakcií. V blízkosti Playa Coronado sa nachádza národný park El Valle de Anton, ktorý je známy svojimi termálnymi prameňmi, vodopádmi a rôznymi druhmi flóry a fauny. Turisti môžu tiež navštíviť mestá Panama City a Casco Viejo, kde môžu objaviť pamiatky, ako sú Panamský kanál a historické budovy.

Ak hľadáte dovolenku v tropickom raji s nádhernými plážami a bohatou ponukou zábavy a rekreácie, potom je Playa Coronado v Paname tým správnym miestom pre vás. Bez ohľadu na to, či si vyberiete luxusný rezort alebo cenovo dostupné ubytovanie, určite budete mať nezabudnuteľný zážitok z dovolenky v tomto nádhernom kúte Strednej Ameriky.


Počasie Panama Playa Coronado


Panama, krajina, ktorá leží v Strednej Amerike, je známa svojou krásnou plážou Playa Coronado. Táto plážová destinácia láka turistov z celého sveta svojou jasnou vodou, bieleho piesku a tropickým podnebím.

Playa Coronado sa nachádza na Tichom oceáne, čo z nej robí ideálne miesto na relaxáciu a užívanie si počasia. Tropické podnebie je hlavnou charakteristikou tejto oblasti, s teplotami neprekračujúcimi 30°C počas väčšej časti roka. Panamské počasie je ovplyvnené dvoma hlavnými sezónami - suchou a daždivou.

Počas suchých mesiacov, ktoré trvajú od decembra do apríla, sa turisti môžu tešiť na slnečné a teplé dni. Teploty sa pohybujú v rozmedzí 25-30°C, čo je ideálne pre kúpanie sa vo vode a slnenie. V tomto období je aj menej zrážok, čo znamená, že väčšinou nebude pršať.

V daždivých mesiacoch, ktoré sú od mája do novembra, sa teploty trochu znižujú na 23-28°C. Je to však stále teplé počasie, ktoré poskytuje ideálne podmienky na prechádzky po pláži a vodné aktivity. Dažďové prehánky sú bežné v tomto období, ale zväčša ide o krátke búrky, ktoré sa rýchlo prejdú a povolí slnečnému počasiu.

Okrem teploty a zrážok je Panama známa aj svojimi tropickými búrkami a hurikánmi. Hurikánová sezóna trvá od júna do novembra, pričom august a september sú najviac nebezpečné mesiace. Turisti by mali sledovať predpovede počasia a dodržiavať pokyny miestnych úradov v prípade blížiacej sa búrky alebo hurikánu.

Playa Coronado ponúka nie len krásnu pláž, ale aj mnoho aktivít pre návštevníkov. Turisti si môžu prenajať jachtu a preskúmať okolité ostrovy, vyskúšať si surfovanie alebo len relaxovať na pláži s koktejlom v ruke. Okrem toho, mnoho rezortov a hotelov poskytuje dobré ubytovanie a vybavenie pre turistov.

Ak hľadáte ideálne miesto na dovolenku s krásnou plážou a tropickým podnebím, Playa Coronado v Paname je pre vás tou správnou voľbou. Bez ohľadu na to, či si chcete užívať plážové aktivity alebo len relaxovať pri oceáne, táto destinácia vám poskytne všetko, čo potrebujete pre dokonalú letnú dovolenku.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky