Objavte lety za najlepšie ceny

Seychely Anse Lazio

Ubytovanie Seychely Anse Lazio


Seychely sú ostrovy nachádzajúce sa v Indickom oceáne a sú známe svojimi nádhernými plážami a prírodnými krásami. Jednou z najpopulárnejších pláží na Seychelách je Anse Lazio, ktorá sa nachádza na ostrove Praslin. Táto pláž je veľmi obľúbená medzi turistami a ponúka nádherný výhľad na tyrkysové more a biely piesok.

Ak hľadáte ubytovanie na Seychelách v blízkosti tejto nádhernej pláže, máte niekoľko možností. Väčšina ubytovania v Anse Lazio je luxusné a ponúka štýlové izby a apartmány so súkromným balkónom alebo terasou s výhľadom na more.

Hotelierstvo na ostrove Praslin sa vyvinulo v posledných rokoch veľmi rýchlo a ponúka širokú škálu možností pre každý rozpočet a chuti. Môžete si vybrať medzi luxusné 5-hviezdičkové hotely, elegantné bungalovy alebo lacnejšie ubytovanie, ktoré sa nachádza v blízkosti pláže.

Ak si vyberiete luxusné ubytovanie, ako je napríklad Hotel Raffles Praslin, tak vám bude k dispozícii slnečná terasa s bazénom, reštaurácie a bary, wellness centrum, posilňovňa a mnoho ďalších zariadení. Ďalšími zaujímavými možnosťami sú napríklad Hotel Dhevatara Beach neďaleko pláže, alebo Hotel Le Domaine de La Reserve, ktorý sa nachádza v krásnej tropickej zhrve, ktorá je zakorenená vo všetkých rezortoch na Seychelách.

V blízkosti Anse Lazio nájdete aj lacnejšie hotely a penzióny, ako sú napríklad Šakalava Bay neďaleko pláže, alebo Villa Chez Batista, ktorý ponúka útulné izby s klimatizáciou a kuchynkou. Takéto ubytovania sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú skromnosť, ale zároveň sa chcú tešiť z nádherných výhľadov na more.

V prípade, že hľadáte nejaké zaujímavé aktivity na Seychelách, môžete sa vybrať na kajakársky výlet, ktorý vás zavedie po ostrove, alebo si môžete prenajať bicykel a vydať sa na prehliadku Praslinu. Na Anse Lazio sa tiež nachádza mnoho plážových klubov, kde si môžete vychutnať zábavné programy a širokú ponuku jedál a nápojov.

Anse Lazio je jednou z najobľúbenejších pláží na Seychelách a ponúka veľa zaujímavých vecí, ktoré si môžete užiť. Vyberte si z ponuky rôznych typov ubytovania a urobte si nezabudnuteľnú dovolenku na Seychelách.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Lazio


1. Ako sa dostať na Seychely?

Najlepším spôsobom je lietadlom, ktoré pristáva na hlavnom letisku na ostrove Mahé. Seychely sú spojené letecky s rôznymi krajinami v Európe, Afrike a Ázii.

2. Ako sa dostať z Mahé na pláž Anse Lazio?

Z letiska sa môžete dostať na Anse Lazio buď taxíkom alebo autobusom. Cesta trvá približne 1-2 hodiny a zahŕňa krátke trajektové spojenie na ostrov Praslin.

3. Aké sú najlepšie hotely alebo ubytovania na pláži Anse Lazio?

Niektoré z najlepších hotelov a rezortov na pláži Anse Lazio zahŕňajú Raffles Seychelles, Constance Lemuria a Le Duc de Praslin. Existujú aj ďalšie možnosti ubytovania, ako sú boutique hotely a apartmány.

4. Môžete sa kúpať a šnorchlovať na pláži Anse Lazio?

Áno, pláž Anse Lazio je veľmi vhodná na kúpanie a šnorchlovanie. Má jasné a teplé vody a rozmanité morské živočíchy, ktoré môžete objaviť pri šnorchlovaní.

5. Sú na pláži Anse Lazio reštaurácie alebo obchody?

Pláž Anse Lazio má niekoľko reštaurácií a stánkov s občerstvením, kde si môžete vychutnať tradičnú seychelskú kuchyňu a osviežujúce nápoje. Existujú aj malé obchody, kde si môžete kúpiť potrebné plážové veci.

6. Môžete podnikať výlety alebo aktivity na pláži Anse Lazio?

Áno, existuje mnoho možností pre výlety a aktivity na pláži Anse Lazio. Môžete si prenajať kajaky, jachty alebo si objednať loďský výlet na susedné ostrovy. Tiež môžete ísť na prechádzky po okolitej prírode a objavovať krásu ostrovnej flóry a fauny.

7. Existuje nejaký vstupný poplatok na pláži Anse Lazio?

Nie, na pláži Anse Lazio nie je žiadny vstupný poplatok. Pláž je verejná a je otvorená pre všetkých návštevníkov.

8. Ako je počasie na Seychelách a kedy je najlepší čas na návštevu Anse Lazio?

Počasie na Seychelách je väčšinou tropické, s vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou. Najlepším časom na návštevu Anse Lazio je vo vyššej turistickej sezóne, od apríla do júna a od septembra do novembra, keď je o niečo chladnejšie a suchšie.

9. Je bezpečné navštíviť Seychely a pláž Anse Lazio?

Seychely sú známe svojou vysokou úrovňou bezpečnosti a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Pláž Anse Lazio je obľúbená turistická atrakcia a bežne sa tam nachádzajú turisti. Vždy by ste však mali dodržiavať základné opatrenia bezpečnosti, ako je udržiavanie osobných vecí v bezpečí a dávanie pozor na prílivy a odlivy.


Počasie Seychely Anse Lazio


Seychely sú známe svojimi krásnymi plážami a jednou z najkrajších z nich je Anse Lazio, ktorá sa nachádza na ostrove Praslin. Táto pláž bola tiež uznaná za jednu z najlepších pláží na svete.

Počasie na Seychelách je celoročne teplé a vlhké. Anse Lazio však má tendenciu mať menej dažďov v porovnaní s inými oblasťami na Seychelách, takže sa môže tešiť z ešte viac slnečných dní.

Na jeseň (september a október) a na jar (apríl a máj) môžu byť teploty veľmi teplé s teplotami dosahujúcimi maximálne 32 stupňov Celsiusa. V zime (december až február) a v lete (jún až august) sa teploty pohybujú medzi 26 a 28 stupňov Celsiusa.

Anse Lazio má tendenciu mať malé ani vysoké prílivy, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v neskorých popoludňajších hodinách. Toto sa stáva výnimočnými okamihmi na pláži, ktoré by ste určite nemali premeškať.

Pláž je pomerne chránená proti vetru, takže väčšina času tam fúka mierny vánok, ktorý príjemne chladí. Počas týchto veterných období môže byť mor drsný, a teda nevhodný na kúpanie a potápanie.

Ak sa chystáte na Seychely a rozmýšľate o návšteve Anse Lazio, nezabudnite si priniesť opaľovacie krémy s vysokým ochranným faktorom, aby ste si užili slnko bez rizika spálenia. Koberec na tejto pláži môže byť teplý, takže by bolo vhodné prejsť sa po nej v papučiach alebo sandáloch.

Celkovo je počasie na Anse Lazio počas celého roka príjemné a vhodné na kúpanie a slnenie. Ak hľadáte dokonalý rajský ostrov, pláž Anse Lazio na Seychelách je zaručene miesto, ktoré by ste mali navštíviť.


Letenka Seychely Anse Lazio


Seychely sú ostrovy snov. Práve jednou z najkrajších pláží, ktorá vás uchváti svojou úchvatnou krásou, je Anse Lazio. Ak ste naleteli na bludné informácie, že cesta na Seychely je dlhá a náročná, zabudnite na to. Dnes môžete získať letenku na Seychely a za pár hodín sa ocitnete na pláži, ktorej pohľad vám vyrazí dych.

Let z väčšiny krajín je pravidelný a vykonávaný medzinárodnými leteckými spoločnosťami. Na ostrove Mahé, ktorý je najväčším ostrovom Seychel, sa nachádza medzinárodné letisko, ktoré je spojené s mnohými svetovými destináciami. Získajte letenku, sadnite na palubu letadla a ocitnite sa v raji.

Pláž Anse Lazio sa nachádza na severozápade ostrova Praslin. Táto pláž je často zaradená medzi najkrajšie na svete a to s dobrým dôvodom. Biely piesok, tyrkysová voda a fascinujúce scenérie dokážu ohromiť každého návštevníka.

Cesta na Anse Lazio je pomerne jednoduchá. Z letiska na Mahé si môžete prenajať auto alebo využiť miestnu hromadnú dopravu, ako sú autobusy alebo taxíky. Pre pohodlie a flexibilitu je však najlepšou voľbou prenájom vozidla. Po získaní auta sa presuňte do prístavu a vyrazte na trajekt do Praslinu. Cesta trajektom trvá približne 1,5 hodiny a ponúka vám možnosť obdivovať krásne pobrežie Seychel. Po príchode na Praslin sa vydajte na krásnu pláž Anse Lazio.

Anse Lazio je známa svojimi teplými a pokojnými vodami. Ideálna je pre plávanie, šnorchlovanie a tiež pre rodiny s deťmi, pretože jej vody sú plytšie a bezpečnejšie. Piesok na pláži je jemný a čistý, vytvárajúc dokonalé miesto na opaľovanie a relaxáciu. Ak ste milovníkmi vodných športov, ponúka Anse Lazio tiež možnosti ako spoznať miestnu faunu a flóru cez potápanie alebo jazdu na paddleboarde.

Okrem súkromia a krásy vás na pláži čaká aj niekoľko jedální a barov, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje. Užite si svieži koktail priamo na pláži a nechajte sa unášať príjemným a relaxačným atmosférou Seychel.

Anse Lazio je miestom, kde sa snúbi príroda a krása do jedného. Dostanúc sa sem získaním letenky na Seychely je cesta, ktorá stojí za to. Absolvujte túto cestu a zažite jedinečný zážitok na jednej z najkrajších pláží na svete.


Dovolenka Seychely Anse Lazio


Seychely sú často označované za raj na Zemi a jednou z najkrajších pláží na týchto ostrovoch je Anse Lazio. Nachádza sa na severozápade ostrova Praslin a je považovaná za jednu z najkrajších pláží na svete. Ide o miesto, ktoré vás okúzli svojou krásou a kľudom.

Anse Lazio je obľúbeným miestom turistov aj domácich obyvateľov, ktorí sem prichádzajú relaxovať a vychutnávať si nádherné poklady prírody. Pláž je dlhá asi 1,5 kilometra a jej piesočnaté pobrežie je vymódlené do dokonalých oblúkov, čo vytvára nezabudnuteľnú scenériu.

Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí hľadajú prístup k prírode a sú citliví na ochranu životného prostredia. Je to totižto chránený prírodný rezervát, takže sa tu nestretávajú veľké betónové hotely ani komerčné turistické atrakcie. Môžete si tu vychutnávať prírodnú krásu a pokojné prostredie.

Voda na pláži Anse Lazio je azúrová a priehľadná, čo ju robí ideálnou pre potápanie a šnorchlovanie. Môžete objaviť farebný a rozmanitý podvodný svet so záplavou korálových útesov a exotických rýb. Ak nemáte vybavenie na potápanie, nebojte sa, vždy si môžete požičať potrebné vybavenie na mieste.

Okrem šnorchľovania je tu aj mnoho ďalších aktivít, ktoré si môžete vychutnať. Napríklad plávanie, opaľovanie, prechádzky po pláži či relaxácia pod palmami. Prípadne si môžete prenajať vodné športové vybavenie, ako sú kajaky alebo horské bicykle, aby ste si mohli vychutnať plné možnosti Anse Lazio.

Okrem prírodného krásy vás ani vynikajúce reštaurácie a bary neopustia hladnými ani smädnými. Môžete si vychutnávať čerstvé morské plody a tradičnú kreolskú kuchyňu priamo na pláži, čo vytvára naozaj idylické prostredie. Je to skvelý spôsob, ako sa zrelaxovať a vychutnať si atmosféru ostrova Praslin.

Pre tých, ktorí majú radi aktívny oddych a rádi preskúmavajú svoje okolie, existuje niekoľko výletov a exkurzií, ktoré si môžete vychutnať počas svojej dovolenky na Seychelách. Napríklad môžete sa vydať na výlet na nedaleký ostrov Curieuse, ktorý je domovom pre ohrozené korytnačky a pralesy s obrovskými cennými palmami coco de mer.

Anse Lazio je miestom, kde si môžete vychutnávať pokoj a kľud oddychu na jednej z najkrajších pláží na svete. Táto päťhviezdičková destinácia krásy prírody vás privíta svojou exotikou a fascinujúcou atmosférou, ktorá vám poskytne nezabudnuteľné zážitky z vašej dovolenky na Seychelách.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky