Objavte lety za najlepšie ceny

Singapur Jurong Bird Park

Ubytovanie Singapur Jurong Bird Park


Jurong Bird Park je jedným z najväčších a najpopulárnejších atrakcií v Singapure. Nachádza sa na západnom konci mesta a je domovom pre viac ako 5000 vtákov z 400 rôznych druhov. Tento park je upravený tak, aby poskytoval najlepšie možné podmienky pre vtáky, a ponúka návštevníkom úžasné zážitky a vzrušenie.

Pre tých, ktorí plánujú stráviť niekoľko dní v Singapure, je výhodné ubytovať sa priamo v areáli Jurong Bird Park. Toto ubytovanie je veľmi obľúbené medzi turistami a ponúka mnoho výhod. Jednou z hlavných výhod je, že návštevníci si môžu vychutnať výnimočnú atmosféru parku a mať priamy prístup k jeho zariadeniam počas celej noci aj dňa.

Ubytovanie v Jurong Bird Park ponúka rôzne typy izieb, ktoré vyhovujú potrebám a preferenciám rôznych návštevníkov. Sú k dispozícii jedno- a dvojlôžkové izby, rodinné izby a dokonca aj luxusné apartmány. Každá izba je elegantne zariadená a poskytuje pohodlný pobyt pre hostí.

Okrem pohodlnej a luxusnej izby majú hostia možnosť vychutnať si množstvo atrakcií a aktivít, ktoré ponúka Jurong Bird Park. Môžu navštíviť vtáčie prehliadky a pozorovať rôzne druhy vtákov vo svojom prirodzenom prostredí. Počas týchto prehliadok majú hostia príležitosť naučiť sa viac o rôznych vtákoch, ich chovaní a ich mieste v ekosystéme.

Pre tých, ktorí sú viac dobrodružne založení, je k dispozícii tiež možnosť účasti na rôznych odborných aktivitách, ako je krmenie vtákov alebo interakcia so vzácnymi druhmi vtákov. Taktiež si môžu vychutnať obdivovanie jedinečnej architektúry a krásy parku, ktoré je dokonale zlúčené so zelenou krajinou.

Ubytovanie v Jurong Bird Park je tiež ideálne pre rodiny s deťmi. Deti budú mať príležitosť nielen pozorovať rôzne druhy vtákov, ale aj zúčastniť sa vzdelávacích a zábavných programov, ktoré park ponúka. Deti sa môžu tiež venovať rôznym tvorivým aktivitám, ako je maľovanie vtáčej priateľskej tváre alebo vytváranie vtáčích hniezd.

Ubytovanie v Jurong Bird Park je jedinečným spôsobom, ako zažiť jedinečnú a nezabudnuteľnú dovolenku v Singapure. Hostia majú príležitosť byť súčasťou rozmanitej fauny vtákov a zároveň si užívať pohodlie a luxus tohto špeciálneho rezortu. Nech už sa rozhodnete zostať na jednu noc alebo na niekoľko dní, určite nebudete sklamaní z tohto zážitku. Navštívte Jurong Bird Park a zažite jedinečnú kombináciu prírody, dobrodružstva a relaxácie, priamo v srdci Singapuru.


Letenka Singapur Jurong Bird Park


Singapur - Jurong Bird Park: Raj pre milovníkov vtákov

Jurong Bird Park je úžasná atrakcia nachádzajúca sa v kráľovskom meste Singapur. Je to najväčší vtáčí park na svete a domáci pre viac ako 5 000 vtákov z 400 druhov. Tento park ponúka mnoho vzrušenia a zábavy pre milovníkov vtáctva zo všetkých vekových skupín.

Ak sa rozhodnete navštíviť tento nádherný park, môžete sa tešiť na širokú škálu aktivít a zážitkov. Park je rozdelený do rôznych sekcií, kde môžete pozorovať rôzne druhy vtákov v ich prirodzenom prostredí. V jednej časti parku môžete vidieť pestrofarebné papagáje, zatiaľ čo v ďalšej si môžete vychutnať úžasné predstavenia so sýkorami a sokolmi.

Najväčšou atrakciou tohto parku je obrovská voľiéra s vtákmi, nazývaná Lory Loft. Táto voľiéra je domovom pre dojímavé farebné papagáje, ktoré môžete priamo kŕmiť. Je to úžasné a jedinečné zážitok, ktorý vám umožňuje prísť do blízkeho kontaktu s exotickými vtákmi.

Okrem toho, návštevníci môžu zažiť aj mnoho vzdelávacích aktivít a prezentácií. Park ponúka vzdelávacie ukážky o vtákoch, ich životnom prostredí a chovaní. Môžete sa dozvedieť viac o tom, ako vtáky stavajú svoje hniezda, ich stravovacích návykoch a mnohých iných zaujímavostiach.

Ak máte chuť na niečo viac dobrodružné, môžete absolvovať aj výlet k vrcholu vo výškach, kde si môžete vychutnať nádherné výhľady na park a okolitú prírodu. Táto atrakcia je skvelá pre všetkých, ktorí sa neboja výšok a chcú si užiť úplne nový pohľad na to, ako vtáky žijú vo voľnej prírode.

Okrem toho je v parku Jurong Bird Park tiež niekoľko reštaurácií, kde si môžete oddýchnuť a zrelaxovať počas svojej návštevy. Môžete si vychutnať tradičné singapurské jedlá alebo medzinárodnú kuchyňu.

Návšteva Jurong Bird Park je nezabudnuteľným zážitkom pre každého návštevníka Singapuru. Je to miesto, kde môžete objaviť krásu a bohatstvo vtáctva zo všetkého sveta. Nech ste milovníkom prírody, vtákov alebo len hľadáte zábavu na voľnom vzduchu, tento park má pre vás veľa ponúkať. Keď si zakúpite letenku na Singapur, nezabudnite si naplánovať návštevu Jurong Bird Park a vychutnať si toto jedinečné miesto.


Počasie Singapur Jurong Bird Park


Jurong Bird Park v Singapure je jedným z najpopulárnejších turistických miest v krajine. Okrem toho, že je to domov pre viac ako 5000 vtákov a 400 druhov rastlín, je aj miestom, kde môžete zažiť rôzne typy počasia.

Singapur je známy svojím horúcim a vlhkým tropickým počasím počas väčšej časti roka. Jurong Bird Park nie je výnimkou a návštevníci by mali byť pripravení na vysoké teploty a vysokú vlhkosť. Táto kombinácia môže spôsobiť pocity únavy a nepohodlia, takže je dôležité mať so sebou dostatok vody a ochranný krém proti slnku.

Ak sa rozhodnete navštíviť park počas horúceho slnečného dňa, odporúča sa nosiť ľahkú, voľnú a pohodlnú odev. Dobrá voľba sú aj klobúky či ďalšie pokrývky hlavy, ktoré ochránia pred priamym slnečným žiarením. Vo vstupnej hale parku návštevníci nájdu viacero obchodov, kde si môžu zakúpiť ochranné pomôcky, ak by si na ne zabudli.

Keďže Singapur je tropický ostrov, dážď je tiež bežným javom. Vďaka tomu sú rastliny v Jurong Bird Park výrazne zelenšie a živšie. Návštevníci by mali byť pripravení na možnosť zrážok a mali by mať so sebou dáždnik alebo nepremokavé oblečenie. Aj keď dážď môže znížiť teplotu, vlhkosť zostáva a môže poskytnúť pomerne horúci a vlhký prostredie aj počas dažďa.

Pri návšteve Jurong Bird Parku by ste tiež mali zabezpečiť, aby ste ochránili svoje veci pred vlhkosťou. Vlhký vzduch a potencionálne dážde môžu narobiť škody na elektronike a iných cenných veciach. Doporučuje sa mať so sebou vodotesnú tašku alebo plastový obal pre svoje veci.

V neposlednom rade je dôležité tiež spomenúť, že v Jurong Bird Parku nie je veľa miest na úkryt pred slnkom alebo dažďom. Pravdepodobne nebudete mať možnosť sa schovať, ak sa počasie zhorší. Preto je dôležité mať to v mysli a zabezpečiť sa proti nepriaznivým podmienkam pred vstupom do parku.

Napriek týmto faktorom je Jurong Bird Park určite miestom, ktoré stojí za návštevu. Ponúka jedinečnú príležitosť vidieť vzácne vtáky a zažiť krásu tropického prostredia. Ak sa pripravíte na horúce počasie a nastavenie vašich očakávaní, budete mať skvelý zážitok a nebudete mať problém si vychutnať tento úžasný park.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Jurong Bird Park


1. Kedy je otvorený Singapurský Jurong Bird Park?
Jurong Bird Park je otvorený každý deň od 8:30 do 18:00.

2. Koľko stojí vstupenka do Jurong Bird Park?
Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od veku a rezidentného statusu. Vstupenky pre dospelých začínajú od 25 SGD (Singapurský dolár) a pre deti od 25 SGD.

3. Ako sa dostanem do Singapurského Jurong Bird Park?
Môžete sa sem dostať taxíkom, autobusom alebo metrom (MRT). Najbližšia stanica metra je Jurong Bird Park (EW27).

4. Čo môžem očakávať vo vnútri Jurong Bird Park?
V parku nájdete rôzne druhy vtákov, prehliadky, kŕmne ukážky, vystúpenia so sledovaním vtákov, možnosti krmenia vtákov, ako aj rôzne výstavy a interaktívne zážitky.

5. Aké sú hlavné atrakcie v Singapurskom Jurong Bird Park?
Niektoré z hlavných atrakcií zahŕňajú Lory Loft, Wings of Asia, High Flyers Show, Kings of the Skies Show a Birds of Prey Show.

6. Koľko času si mám rezervovať na návštevu parku?
Odporúčame si rezervovať aspoň pol dňa na návštevu Singapurského Jurong Bird Park, aby ste mali dostatok času na všetko prezrieť.

7. Sú k dispozícii jedlo a nápoje vo vnútri parku?
Áno, v parku sú rôzne reštaurácie a stánky s občerstvením, kde si môžete kúpiť jedlo a nápoje.

8. Je možné stretnúť sa alebo sa vyfotiť s vtákmi?
V niektorých častiach parku je možné sa stretnúť s vtákmi a vyfotiť sa s nimi. Vtáky je však potrebné správne rukovať a dodržiavať pravidlá, určené parkom.

9. Je potrebné si vopred kúpiť vstupenky do parku?
Odporúčame si vopred zakúpiť vstupenky, najmä počas víkendov a sviatkov, keď môže byť park viac navštevovaný.

10. Môžem si vstupenky zakúpiť online?
Áno, vstupenky do Singapurského Jurong Bird Park si môžete zakúpiť online na oficiálnej webovej stránke parku alebo prostredníctvom rôznych cestovných portálov.


Dovolenka Singapur Jurong Bird Park


Jurong Bird Park: Raj pre milovníkov vtákov v Singapure

Keď si predstavíme Singapur, prvá vec, ktorá nám napadne, sú mrakodrapy a moderná architektúra. No Singapur ponúka viac než len moderné budovy a rušný mestský život. Skrytý v tichom rohu ostrova sa nachádza Jurong Bird Park, miesto, kde sa môžete odpojiť od všetkého a presunúť sa do prírody a nádherného sveta vtáctva.

Jurong Bird Park je najväčším voliérovým parkom na svete s rozlohou 20,2 hektárov. Nachádza sa vo štvrti Jurong a je domovom takmer 4000 vtákov z viac ako 400 druhov. Park bol otvorený v roku 1971 a odvtedy pravidelne prťažuje návštevníkov z celého sveta.

Jednou z hlavných atrakcií parku je Waterfall Aviary - najväčšia voľne prístupná vtáčia voliéra na svete. Je domovom pre viac ako 600 vtákov, vrátane vzácnych a ohrozených druhov. Keď vojdete dovnútra, okamžite vás očarí obdivuhodným vodopádom, ktorý tvorí hlavnú súčasť tejto voliéry. Pohľad na tieto farebné tvory, ktoré slobodne lietajú okolo vás, je nezabudnuteľný. Okrem vodopádu si môžete všimnúť vtáčie druhy, ako napríklad papagáje, ibisy, kolibrie a mnoho ďalších.

Ďalšou populárnou atrakciou je Lory Loft, kde môžete zažiť interakciu s vtákmi zo blízka. Môžete sa prejsť po chodníkoch, kde vám budú lietať okolo farebné papagáje lórii. Títo zvedaví vtáci sú nesmierne priateľskí a rádi pristávajú na pleciach a rukách návštevníkov. Je to jedinečná príležitosť na to, aby ste sa priblížili týmto krasavcom a vyfotografovali sa s nimi.

Okrem týchto atrakcií môžete tiež navštíviť show Wings of Asia, ktorá vám ukáže rôzne vtáčie druhy vo vzdušnom prostredí. Budete mať možnosť vidieť dravé vtáctvo, ako slobodne lieta vokolo vás a demonštruje svoje prirodzené schopnosti a nadanie.

Ak sa zomknete do sveta vtáctva na celý deň, park ponúka aj reštaurácie a obchody, v ktorých si môžete oddýchnuť a nakúpiť suveníry. V reštauráciách si môžete vychutnať obdivovanie krásnych vtákov priamo z terasy.

Vstupné do parku je síce platené, ale je to naozaj investícia do zážitku, ktorý si zapamätáte na celý život. Rodiny, páry a jednotlivci, všetci si môžu nájsť spôsob, ako si užiť tento nádherný svet vtáctva.

Ak sa plánujete navštíviť Singapur a máte radi prírodu a vtáctvo, určite nezmeškajte Jurong Bird Park. Je to miesto, kde sa spoja krása a harmónia prírody s moderným mestským otvorením.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky