Objavte lety za najlepšie ceny

Taiwan Sun Moon Lake

Ubytovanie Taiwan Sun Moon Lake


Sun Moon Lake je jedno z najkrajších jazier na Tchaj-wanu a je jedným z najobľúbenejších turistických miest v tejto oblasti. Pre turistov, ktorí sa sem plánujú vybrať, je vždy dôležité zabezpečiť si vhodné ubytovanie. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších možností ubytovania, ktoré sú k dispozícii pri jazere Sun Moon Lake.

1. Fleur de Chine Hotel

Fleur de Chine Hotel je luxusný hotel, ktorý sa nachádza priamo na brehu jazera Sun Moon Lake. Hotel ponúka zmodernizované izby s výhľadom na jazero a horské scenérie. Okrem krásneho výhľadu vám hotel ponúka aj služby spa, fitness centrum, bazén a vynikajúcu reštauráciu s kuchyňou z Tchaj-wanu.

2. The Lalu Sun Moon Lake

The Lalu Sun Moon Lake je luxusný hotel, ktorý je postavený v tradičnom tchajwanskom štýle. Hotel ponúka zaujímavú kombináciu tradičného Tchaj-wanu a moderného luxusu. Každá izba v hoteli ponúka špeciálny výhľad na jazero a horské scenérie, takže každá prebudenie bude neskutočné. Hotel ponúka tiež služby spa, ktoré sú založené na tradičnej tchajwanskej liečbe.

3. Sun Moon Lake Hotel

Sun Moon Lake Hotel je skvelou možnosťou pre tých, ktorí si chcú užiť skutočnú krásu jazera Sun Moon Lake bez toho, aby museli platiť horibilné čiastky za ubytovanie. Hotel ponúka jednoduché a skromné izby, ktoré poskytujú nádherný výhľad na jazero. Hotel ponúka tiež vynikajúcu reštauráciu, ktorá vám ponúka autentické tchajwanské jedlá.

4. Crystal Resort

Crystal Resort je hotel, ktorý sa nachádza na okraji jazera a ponúka jedinečnú kombináciu luxusu a prírody. Hotel ponúka moderné izby, ktoré sú vystavané na drevených mostoch a ktoré poskytujú vynikajúci výhľad na jazero a okolité hory. Hotel ponúka tiež služby spa a vynikajúcu reštauráciu, ktorá vám ponúka skvelé jedlá z Tchaj-wanu.

Z týchto štyroch možností si teda každý turista nájde izbu, ktorá mu bude vyhovovať. Niektoré hotely sú luxusné a ponúkajú prvotriedne služby, zatiaľ čo iné sú jednoduchšie, ale ponúkajú krásny výhľad na jazero a horské scenérie. Či už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z vyššie uvedených možností, určite si užijete nezabudnuteľný pobyt pri jazere Sun Moon Lake!


Letenka Taiwan Sun Moon Lake


Taiwan je ostrov východnej Ázie, ktorý je známy svojou bohatou kultúrou, jedinečnou prírodou a bohatými históriou. Jedným z najkrajších miest, ktoré si na ostrove môžete vychutnať, je jazero Sun Moon Lake. Toto jazero sa nachádza v centrálnej oblasti Taiwanu a je jedným z najviac navštevovaných turistických miest v krajine. Letenka na Taiwan je prvým krokom, ktorý musíte podniknúť, aby ste sa dostali k tomuto úchvatnému miestu.

Sun Moon Lake, známe aj ako Ri Yue Tan, je najväčšie sladkovodné jazero na ostrove a je obklopené vysokými horami a prudkými hrebeňmi. Toto miesto je známe svojou nádhernou scenériou, ktorá prichádza najlepšími počasím počas jari a jesene. V tomto období sú okolité kopce pestro farebné vďaka kvitnúcim kvetom a prechádzky po jazere sú skutočným zážitkom.

Jazero Sun Moon Lake bolo dôležitým miestom pre domorodé kultúry v minulosti a stalo sa aj obľúbenou destináciou pre turistov z celého sveta. Okolo jazera sa nachádza množstvo historických pamiatok, ako sú chrámy a pagody, ktoré odrážajú bohatú históriu tejto oblasti. Prechádzky po týchto pamiatkach vám umožnia zažiť časť miestnej kultúry a tradícií.

Jazero Sun Moon Lake je tiež známe svojimi relaxačnými aktivitami. Turisti si môžu vychutnať jazdu na bicykli okolo jazera, loďou sa dopraviť na rôzne miesta, ako sú ostrovy Lalu a Guanghua, alebo navštíviť Thao kultúrnu dedinu, kde sa môžu naučiť o tradičných spôsoboch života miestnych obyvateľov.

Okrem prírodných a kultúrnych atrakcií je jazero Sun Moon Lake tiež známe svojimi termálnymi prameňmi. Mnoho hotelov a kúpeľov ponúka relaxačné kúpele, ktoré využívajú táto prameňová voda. Relaxácia vo vode s teplou termálnou vodou je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú oddych a zároveň zážitok z jazera.

Ak plánujete cestu na Taiwan, nenechajte si ujsť návštevu jazera Sun Moon Lake. Letenka na Taiwan je investíciou do skutočne jedinečného zážitku. Od bohatých prírodných scenérií a historických pamiatok po relaxačné aktivity a tradičnú kultúru, Sun Moon Lake vám ponúkne všetko, čo od Taiwanu očakávate. Navštívte tento klenot v srdci krajiny a vychutnajte si krásy, ktoré ponúka.


Počasie Taiwan Sun Moon Lake


Taiwan Sun Moon Lake je jedným z najkrajších miestav Tchaj-wanu a je zaujímavým turistickým cieľom. Tento nádherný jazero, nachádzajúce sa v centrálnej časti Tchaj-wanu, ponúka nezabudnuteľné zážitky, ako napríklad prechádzky po pláži, vodné športy, vidieť majestátnu panorámu, západy slnka a pochutnávať si na kulinárskej ponuke miestnych podnikov.

Počasie Sun Moon Lake je veľmi zaujímavé a môže sa líšiť v závislosti od ročného obdobia. Väčšinou je klima chladnejšia ako v ostatnej časti ostrova a je perfektnou destináciou pre tých, ktorí sa radi vyhýbajú horúcemu a dusnému počasiu. Najideálnejším časom na návštevu tejto oblasti je jeseň, kedy teploty sa pohybujú medzi 15-25°C. V lete prídu teploty až do 28°C, ale môžu byť vyššie v dňoch s vysokou vlhkosťou.

V zime teploty klesajú a môžu sa pohybovať medzi 10-15°C. Aj keď niektorí turisti by mohli byť odstrašení menšími dažďami v toto ročné obdobie, zimné mesiace sú skvelým časom na prechádzky v parku a sledovať prírodné scenérie, ktoré sú krajšie v chladnejších dňoch.

Jar sa začína v marci a teploty začnú stúpať, čo je dobrý čas na obdivovanie kvitnúcej krajiny v okolí jazera. Teploty sa pohybujú okolo 20°C počas dňa, ale stavajú sa na 10°C v noci.

Sun Moon Lake môže byť kedykoľvek počas roka krásne miesto na návštevu a užiť si akýkoľvek druh počasia. Okrem zimnej sezóny, ktorá nie je pre každého, väčšina ročného obdobia prináša príjemné klimatické podmienky a skvelé podmienky pre turistov. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete dostať k prírode a relaxovať, Taiwan Sun Moon Lake je miesto, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť.


Dovolenka Taiwan Sun Moon Lake


Dovolenka na Taiwane je obvykle spojená s návštevou Taipeiho alebo Kaohsiungu. Avšak neznámy klenot, ktorý stojí za návštevu, je Sun Moon Lake. Tento pôvabný jazero sa nachádza uprostred Taiwanu a ponúka úchvatné scenérie a pokojnú atmosféru.

Sun Moon Lake sa nazýva tak, pretože pripomína tvar slnka a mesačných faziet. Jazero bolo vytvorené pozdĺž zlomu vo vrcholovom masíve Tchaj-nan, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 762 metrov. Oblasť okolo jazera je hojne zalesnená a prekrásne krajinárne scenérie, ktoré ju obklopujú.

Najlepší čas na návštevu Sun Moon Lake je od mája do októbra, ktorý ponúka priaznivé počasie s rozmanitými prvými farbami z jazera. Cestovanie po jazere je možné prostredníctvom trajektu alebo bicykla, ktorý je možné si požičať.

Jazero Sun Moon Lake ponúka aj mnoho aktivít pre návštevníkov, ako napríklad prechádzky po jazere, návšteva slávnych chrámov a pagód, nákupy v rôznych trhoch, prechádzky po zvláštne navrhnutom moste - Cesta obláčikov - a plavby trajektom na opačnú stranu jazera.

V okolí Sun Moon Lake sa nachádza mnoho ubytovacích možností a reštaurácií. Okrem toho môžete ochutnať aj miestne jedlá, ako je napríklad "sun cake" (sladká mäkká pečivo), "herbal tea" (miestna bylinková čajovňa) a mnoho ďalších tradičných taiwanských jedál.

Pre tých, ktorí hľadajú kus krajiny s pokojnejšou a uvoľnenou atmosférou, je Sun Moon Lake ideálnou voľbou. Tento prírodný klenot ponúka nádherné scenérie, unikátne aktivity a jedinečnú kultúru Taiwanu. Užite si svoju dovolenku v jeho národných parkoch a objavte krásu prírody Tam-tamného ostrova.


Najčastejšie otázky a odpovede Taiwan Sun Moon Lake


1. Čo je Sun Moon Lake?
Sun Moon Lake je najväčšie sladkovodné jazero na Taiwane a populárna turistická atrakcia.

2. Ako sa tam dostanem?
Existuje niekoľko možností, ako sa dostať na Sun Moon Lake. Najbežnejšie spôsoby sú autobusom z Taipea alebo Taichungu, prípadne taxíkom alebo prenájmom auta.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Sun Moon Lake?
Najlepší čas na návštevu je obvykle na jar alebo na jeseň, keď je počasie príjemné a menej daždivé. Avšak jazero je otvorené pre návštevu počas celého roka.

4. Aké aktivity a atrakcie nájdem na Sun Moon Lake?
Okrem krásneho jazera si môžete vychutnať plavbu na lodičke, navštíviť niektoré historické chrámy a pamätihodnosti, prejsť sa po cyklochodníkoch alebo sa vydať na horský výlet v okolí.

5. Aké sú niektoré populárne miesta, ktoré by som mal/a navštíviť v okolí Sun Moon Lake?
Niekoľko populárnych miest v okolí Sun Moon Lake zahŕňa Wenwu Temple, Ci'en Pagoda, Formosan Aboriginal Culture Village, a tiež nádherné prírodné rezervácie a turistické chodníky.

6. Je možné sa kúpať v jazere?
Áno, je možné sa kúpať v niektorých vyhradených oblastiach jazera. Avšak, nezabudnite dodržiavať predpisy a pokyny týkajúce sa plávania na bezpečných miestach.

7. Aké sú možnosti ubytovania v blízkosti jazera?
V blízkosti Sun Moon Lake sa nachádza niekoľko hotelov, penziónov a ubytovní pre rôzne rozpočty. Niektoré hotely sú dokonca umiestnené priamo pri brehu jazera.

8. Môžem stráviť len jeden deň na Sun Moon Lake alebo je lepšie zostať dlhšie?
Mnoho ľudí sa rozhodne zostať na Sun Moon Lake na niekoľko dní, aby si dokázali vychutnať všetky atrakcie a aktivity. Avšak, aj jednodňový výlet je možný, ak máte obmedzený čas.

9. Je potrebné vopred rezervovať lístky na plavbu po jazere?
Nie je potrebné vopred rezervovať lístky na plavbu po jazere, ale v najvyťaženejších obdobiach (napríklad počas víkendov alebo počas špičky turistickej sezóny) by to mohlo byť užitočné.

10. Aké sú najlepšie miesta na fotenie na Sun Moon Lake?
Niektoré z najlepších miest na fotenie na Sun Moon Lake zahŕňajú prístav Shuishe, Ci'en Pagoda, Wenwu Temple a jazeru čelom týchto pamiatok.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky