Objavte lety za najlepšie ceny

Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo

Ubytovanie Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je krásna krajina plná fascinujúcich miest a exotických zvierat. Ak patríte medzi tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a chcú zažiť niečo úplne iné, potom vám odporúčam navštíviť Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo sa nachádza len niekoľko kilometrov od Bangkoku, hlavného mesta Thajska. Je to najväčšia krokodília farma na svete, a zároveň jedna z najpopulárnejších turistických atrakcií v krajine. Táto farma a zoo kombinuje zábavu a vzdelávanie, čo ju robí skvelým miestom na návštevu pre deti aj dospelých.

Ak sa zaujímate o krokodíly, potom tu nájdete viac ako 100 000 týchto fascinujúcich plazov. Farmári tu majú rôzne druhy krokodílov, vrátane sladkovodných a morských. Najväčší zo všetkých je krokodíl sladkovodný, ktorý môže dosahovať až do dĺžky 6 metrov. Pre odvážnych je tu možnosť mať fotografiu so živým krokodílom alebo dokonca kŕmiť ho.

Okrem krokodílov tu nájdete aj mnoho iných zvierat. Zoologická záhrada má rozsiahlu zbierku vtákov, ktoré možno obdivovať v ich prirodzenom prostredí. Vidieť tu môžete aj obrovské želvy, opice, hady a ďalšie vzácne druhy zvierat. Farmári sa starajú o zvieratá najlepším možným spôsobom a majú na pamäti ich pohodu a bezpečnosť.

Ak navštívite Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo v kúpeľňovú sezónu, tak máte možnosť sledovať aj šou s krokodílmi. Skúsení domáci dovolenkári budú mať možnosť obdivovať nebezpečné triky, ktoré farmári vykonávajú s týmito obrovskými plazmi. Sú tu skoky cez ohnivú priepasť, kúsok náhrdelníka z krokodílových zubov a iné úžasné vystúpenia, ktoré vás určite nenechajú ľahostajnými.

Okrem toho, že tu môžete zažiť vzrušujúce okamihy so zvieratami, Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo ponúka aj možnosť ubytovania. Ponúka príjemné a čisté izby s nádherným výhľadom na farmu a zoo. Je to skvelý spôsob, ako prežiť niekoľko dní vo vzrušujúcom prostredí s týmito fascinujúcimi tvormi.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je určite miestom, ktoré stojí za návštevu. Ak radi trávite čas s exotickými zvieratami a chcete sa dozvedieť viac o svete krokodílov, nebude vás sklamaním. A nezabudnite si vziať fotoaparát so sebou, pretože budete mať jedinečnú príležitosť zhotoviť úžasné snímky, ktoré si budete pamätať na celý život.


Letenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je jedným z najuznávanejších turistických miest na Thajsko. Táto letenka je vstupenkou do úžasného sveta krokodílov a exotických zvierat.

Tento park je domovom pre viac ako 10 000 krokodílov rôznych druhov, čo ho robí najväčšou farmou krokodílov v Ázii. Mnohé z týchto tvorov sú viac ako 100 rokov staré a sú jedinečným zážitkom pre návštevníkov.

Crocodile Farm a Zoo v Samut Prakan ponúka návštevníkom niekoľko vzrušujúcich aktivít. Jednou z najatraktívnejších je show s krokodílmi, kde sa môžete pozrieť na kŕmenie a žonglovanie s týmito veľkými plazmi. Profesionálni tréneri ukážu svoje odvážne kúsky a návštevníci budú ohromení ich zručnosťou a odvahou.

Okrem krokodílov je v zoo aj veľké množstvo ďalších exotických zvierat vrátane slonov, tigrov, levov a opíc. Návštevníci majú možnosť sa s niektorými z týchto zvierat fotiť a dokonca ich aj nakŕmiť. To je skvelá príležitosť pre deti aj dospelých, aby si vytvorili nezabudnuteľné spomienky.

Okrem zvierat tu nájdete aj malé múzeum, ktoré vysiela odkaz o ochrane divokých zvierat a problematike ohrozenie života mnohých druhov kvôli nezákonnému obchodovaniu a pytiu trofejí. Toto múzeum využíva výstavy a zbierky, aby informovalo verejnosť o krehkosti ekosystémov a význame ochrany prírody.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je tiež domovom pre niekoľko kúkajúcich schopností, ktoré sú charakteristické pre túto oblasť. V divadelnej sále si môžete vychutnať tradičný thajský tanec a hudbu, čo je ďalší úžasný zážitok pre návštevníkov.

Ak plánujete navštíviť Thajsko, rozhodne nevynechajte túto úžasnú letenku do Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Je to miesto plné vzrušenia a zábavy pre celú rodinu. Okrem toho, že tu môžete vidieť a naučiť sa veľa o krokodíloch a exotických zvieratách, obohacujete sa aj o kultúru a tradície tohto nádherného krajiny.

Po návšteve tohto miesta sa rozhodne odíde s novými vedomosťami a nezabudnuteľnými zážitkami. letenku Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je jednoducho nemožné odporučiť.


Dovolenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známe ako jedna z najobľúbenejších destinácií pre dovolenky v Ázii. Krajinu tvoria nádherné pláže, exotickým kultúram a fascinujúcou prírodou. Medzi najpopulárnejšie turistické atrakcie patrí aj Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo, ktorý sa nachádza vo meste Samut Prakan, len krátku cestu južne od Bangkoku.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je známy tým, že je najväčšíou farmou krokodílov na svete. Pozostáva z rozsiahleho územia a ponúka návštevníkom niekoľko unikátnych zážitkov. Ústredným bodom farmy je samozrejme samotná farma krokodílov, kde môžete vidieť obrovské množstvo krokodílov rôznych veľkostí a druhov.

V rámci farmy si môžete pozrieť rôzne ukážky s krokodílmi, vrátane ich kŕmenia. Môžete sa tiež pozrieť na rôzne triky, ktoré krokodíly predvádzajú, ako napríklad skákanie z vody alebo chytanie potravy. Tento zážitok je zaručene vzrušujúci a nezabudnuteľný, a pretože farmu prevádzkujú skúsení odborníci, nebudete musieť mať žiadne obavy o svoju bezpečnosť.

Okrem farmy krokodílov je tu aj zoológia, kde si môžete pozrieť širokú škálu zvierat vrátane tigrov, levov, opíc a mnoho ďalších. Môžete dokonca vidieť žaručiara, ktorí predvádzajú svoje jedinečné a zábavné triky. Pre deti je tu aj detský kútik so škálou herných a zábavných aktivít.

Ak máte radi adrenalin, môžete sa dokonca pokúsiť prejsť sa na krokodílu po plávajúcej doske. Táto aktivita je pre niektorých možno trochu strašidelná, ale určite je to niečo, čo vám zostane v pamäti na dlhý čas.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je miestom, kde sa môžete naučiť o týchto fascinujúcich tvoroch, ich životnom prostredí a ochrane druhov. Môžete tiež získať cenné informácie o zvieratách, ktoré tu žijú. Farmu prevádzkujú odborníci, ktorí majú v hálke zachovania a ochrany druhov veľké skúsenosti.

Ak sa chystáte na dovolenku do Thajska a chcete zažiť niečo jedinečné a vzrušujúce, navštívte Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. To je miesto, kde sa môžete priblížiť krokodílom a ostatným exotickým zvieratám a zažiť zážitky, ktoré vám budú spomínať aj po vašom návrate domov.


Najčastejšie otázky a odpovede Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


1. Aká je adresa Thajského Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
- Adresa je 555 Moo 7, Taiban Road, Muang Samut Prakan, Samut Prakan, Thajsko.

2. Aké sú otváracie hodiny farmy a zverinca?
- Farmu a zverinec sú otvorené každý deň od 8:30 do 18:00.

3. Koľko stojí vstupné na Thajskú Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
- Vstupné pre dospelých je 300 bahtov (približne 8,50 USD), pre deti je vstupné 200 bahtov (približne 5,60 USD).

4. Aké atrakcie a aktivity ponúka táto farma a zverinec?
- Ponúka ukážky kŕmenia krokodílov, predstavenia so zvieratami, ako aj možnosť navštíviť ZOO s ďalšími zvieratami a prehliadku krokodílích stanovísk.

5. Môžem si krokodílom pristúpiť blízko?
- Áno, farmu a zverinec ponúka možnosť mať v rukách alebo sedieť na krokodílovi a dokonca sa s ním aj fotiť.

6. Je povolené fotografovanie na farme a zverinci?
- Áno, fotografovanie je povolené, ale nie je povolené používať blesk pri fotografovaní krokodílov.

7. Ponúkajú na farme a zverinci stravovacie zariadenia alebo občerstvenie?
- Áno, na farme a zverinci sú k dispozícii reštaurácie a občerstvenia, kde si môžete kúpiť jedlo a pitie.

8. Mám si vzdať rezerváciu vopred, ak chcem navštíviť túto farmu a zverinec?
- Nie je nutne si rezervovať vopred, ale odporúča sa, ak chcete byť istí, že budete mať vstup, najmä v čase veľkej návštevnosti.

9. Je možné navštíviť farmu a zverinec verejnou dopravou?
- Áno, farmu a zverinec je možné navštíviť verejnou dopravou. Môžete použiť vlak, autobus alebo taxi, aby ste sa dostali na miesto.

10. Je na farme a zverinci možné stráviť celý deň?
- Áno, je možné stráviť celý deň na farme a zverinci, pretože ponúkajú viacero aktivít a atrakcií, ktoré si môžete vychutnať.


Počasie Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známe svojou bohatou prírodou a exotickými zvieratami. Jedným z fascinujúcich miest, ktoré môžete navštíviť v tejto krajine, je Crocodile Farm a Zoo v Samut Prakan.

Crocodile Farm a Zoo je domovom pre viac ako 100 000 krokodílov, čo z neho robí najväčšiu farmu krokodílov v Thajsku. Nachádza sa len niekoľko kilometrov od Bangkoku, hlavného mesta Thajska, a je jedným z najobľúbenejších turistických atrakcií v regióne.

Farmu a zoo založil v roku 1950 Thongpoon Wattana, ktorý mal vášeň pre zachovanie a pestovanie krokodílov. Jeho cieľom bolo vytvoriť miesto, kde by bolo možné chrániť a študovať tieto ohrozené tvory.

Pri vstupe do farmy a zoo budete fascinovaní obrovským množstvom krokodílov, ktoré tu vidíte. Budete mať príležitosť vidieť rôzne druhy krokodílov, vrátane sladkovodných krokodílov, morských krokodílov a špeciálneho druhu krokodíla s dlhým čeľusťou, ktorý je vzácny a ohrozený. Zvieratá sa nachádzajú v ohradách s dostačujúcou vodou a miestami na slnenie sa, čo poskytuje prirodzené prostredie pre ich život.

Okrem krokodílov môžete v Zoo vidieť aj iné druhy zvierat, ako sú želvy, hady, vtáky a mnoho ďalších. Môžete sa dokonca zúčastniť šou, počas ktorej sa krokodíli kŕmia a ich vzťahy s človekom sú prezentované prostredníctvom rôznych trikov a akcií. Tieto šou sú pútavé, zábavné a zároveň vás naučia viac o týchto fascinujúcich tvoroch.

Napriek tomu, že farmu a zoo niekedy kritizujú organizácie ochrancov prírody kvôli podmienkam, v ktorých sa krokodíly nachádzajú, majitelia sa snažia zlepšovať životné podmienky a dbať na ich zdravie a blahobyt. Snažia sa aj o zachovanie ohrozených druhov krokodílov a educačný program, ktorý pomáha šíriť informácie o týchto tvoroch a ich ochrane.

Ak ste milovníkom divokých zvierat a chcete sa obohatiť o zážitky z exotických krajín, návšteva Crocodile Farm a Zoo v Samut Prakan by mala byť na vrchole vášho zoznamu. Budete mať jedinečnú príležitosť vidieť obrovské množstvo krokodílov na jednom mieste a získať hlbší pohľad na ich svet.

Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo je nielen miestom zábavy, ale aj miestom, kde sa môžete dozvedieť viac o ochrane ohrozených druhov a o práci pri zachovaní týchto majestátnych tvorov. Je to vzrušujúca dobrodružstvo, ktoré vám poskytne vzácnu príležitosť vidieť a dotknúť sa niečoho, čo je zväčša mimo rady bežného človeka.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky