Objavte lety za najlepšie ceny

Vietnam Phu Quoc Night Market

Letenka Vietnam Phu Quoc Night Market


Vietnam je fascinující země s bohatou historií, krásnou přírodou a až magickou kulturou. Nachází se tady řada míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Mezi nimi patří i ostrov Phu Quoc, který lze nazvat pravým rájem na zemi. Je tu spousta atrakcí, ale třešničkou na dortu je bezpochyby noční trh Phu Quoc Night Market, na který se dnes podíváme blíže.

Noční trh Phu Quoc Night Market se rozkládá v centru města Duong Dong a podle místních obyvatel je to zcela nejoblíbenější místo na ostrově. Tento trh nabízí mnoho zajímavých věcí, především ale se jedná o gastronomický zážitek, který zaručeně nezapomenete.

Počátky tohoto trhu sahají až do doby čínské vlády ve Vietnamu. Dnes se zde setkáváme s množstvím stánků, které nabízí ryby, vejce, mořské plody, grilované maso, rezance a mnoho dalšího. Většina jídel se připravuje přímo před očima zákazníků a díky tomu můžete s chutí ochutnat to nejlepší, co místní nabízejí.

Kromě jídla jsou tady ale i další atrakce. Pro turisty tu jsou například stánky s oblečením, suvenýry nebo kosmetikou a pro místní obyvatele jsou to místa, kde si mohou vzít něco na rychlé občerstvení.

Noční trh Phu Quoc Night Market je místo, kde se setkávají místní lidé i návštěvníci z různých koutů světa, aby si užili atmosféru, získali nové zážitky a ochutnali něco jiného.

Letenky na ostrov Phu Quoc si můžete koupit online nebo na letišti. Letenky z různých zemí v Asii jsou cenově poměrně rozumné a cesta do Vietnamu vám bude určitě stát za to. Na ostrově se nachází mnoho ubytovacích zařízení a pokud si chcete v předstihu zajistit ubytování, doporučujeme to udělat online.

Celkově lze říci, že noční trh Phu Quoc Night Market je něco, co by neměli neohledat žádní návštěvníci tohoto bohatého a krásného ostrova. Rovněž ale doporučujeme vychutnat si všechny další krásné zážitky, které Vietnam nabízí.


Dovolenka Vietnam Phu Quoc Night Market


Vietnam je známe turistickou atraktivitou a bohatou kulturou, ktorá privádza tisíce návštevníkov z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie turistické miesta patrí ostrov Phu Quoc. Nachádza sa na juhu Vietnamu a je jedným z najväčších ostrovov v Zálive Thajského mora.

Phu Quoc je známy svojimi nádhernými plážami, tyrkysovou vodou a exotickou prírodou. Táto destinácia je perfektným miestom pre tých, ktorí sa chcú potešiť slnkom, morem a relaxáciou. Okrem toho však ostrov ponúka aj rôzne iné aktivity a zážitky, ktoré turistov lákajú, vrátane skvelej kuchyne a nočných trhov.

Jeden z najpopulárnejších nočných trhov na ostrove Phu Quoc je Phu Quoc Night Market. Tento trh je miestom, kde turisti môžu objaviť bohatú paletu tradičnej vietnamskej kuchyne a zakúpiť si suveníry a miestne produkty.

Phu Quoc Night Market ponúka množstvo jedál a delikatesiek z celého Vietnamu. Môžete ochutnať tradičné jedlá, ako napríklad vietnamský pho, grilované morské plody, chobotnice na žerave a iné chutné pokrmy. Pre milovníkov sladkostí sú tu slávne vietnamské dezerty, ako napríklad banh mi, francúzske hroty či čučoriedkové bobule obalené v lepkavej ryži. Týmto spôsobom môžete nasytiť svoj apetit a skúsiť jedinečné jedlá, ktoré si budete pamätať na celý život.

Okrem jedla môžete na nočnom trhu nájsť aj mnoho obchodov s miestnymi suvenírmi a rôznymi produktmi. Dizajnové oblečenie, zeleninu a ovocie, kožušiny a rôzne druhy rybieho oleja sú len niektoré z toho, čo môžete zakúpiť. Výber je skutočne veľký a nikto neodíde z trhu prázdnych rúk.

Phu Quoc Night Market je aj dokonalým miestom na stretnutie miestnych obyvateľov a spoznávanie ich kultúry. Vychutnajte si atmosféru plnú ľudí, hudby a miestnych tanecov. Máte možnosť sledovať miestneho umelca pri práci a dokonca si objednať portrét alebo iné originálne dielo, ktoré budete môcť odniesť domov.

Či už ste na Phu Quoc na dovolenke alebo len prechádzate týmto ostrovom, návšteva nočného trhu by nemala chýbať na vašom zozname aktivít. Phu Quoc Night Market je jednou z najlepších ciest, ako sa ponoriť do miestnej kultúry a ochutnať autentické vietnamské jedlo. Bez ohľadu na to, či ste gurmán alebo milovník miestnych tradícií, táto atrakcia vám určite poskytne nezabudnuteľný zážitok.


Počasie Vietnam Phu Quoc Night Market


Vietnam je známe svojim krásnym počasím a Phu Quoc, jedným z najkrajších ostrovov tejto krajiny, nie je výnimkou. Keď príde na Phu Quoc, jedna z vecí, ktoré nesmiete vynechať, je návšteva Phu Quoc Night Market.

Phu Quoc Night Market je miestom, kde miestni obyvatelia a turisti prichádzajú zažiť miestnu atmosféru, chuť jedla a nádherný výhľad na more. Táto trhová oblasť sa nachádza v hlavnom meste Phu Quoc, Duong Dong, a otvára svoje brány vždy večer od 17:00 do 22:00 hodín.

Jednou z vecí, ktorá vás na trhu okamžite zaujme, je veľké množstvo stánkov ponúkajúcich vietnamské jedlá a morské plody. Môžete ochutnať miestne lahôdky ako pho (tradičná vietnamská polievka), bánh mì (vietnamská bageta) a mnoho ďalších exotických pokrmov. Okrem tradičných jedál nájdete tiež veľa morských plodov, ako sú humry, krevety, mušle a zvieratá, s ktorými sa možno nikdy predtým nestretli.

Po jedle sa môžete prejsť po trhu a objaviť množstvo ďalších stánkov, ktoré ponúkajú všetko od oblečenia až po suveníry. Trh je známy svojimi lacnými cenami a je skvelým miestom na nákupy darčekov pre rodinu a priateľov.

Nakoniec, nezabudnite vychutnať výhľad na more pri zachytení východu slnka. Veruže, je to nezabudnuteľný zážitok, keď sa nachádzate na pláži a pozorujete, ako slnko klesá nad horizontom, zatiaľ čo na pozadí počuť zvuky trhu a tóny tradičnej hudby.

Ak budete mať šťastie, môžete sa dokonca stretnúť s miestnymi rybármi, ktorí sa vrátili s kôšmi plnými čerstvých rýb. Môžete vidieť ich rybárske lode zaparkované na pláži a sledovať, ako vyložia svoj úlovok.

Phu Quoc Night Market je miestom, kde sa mieša miestna kultúra, jedlo a prírodná krása. Ak plánujete navštíviť Vietnam a ocitnete sa na Phu Quoc, nezabudnite si vychutnať túto jedinečnú atmosféru a chuťové dobrodružstvo, ktoré vám ponúka tento nádherný ostrov.


Najčastejšie otázky a odpovede Vietnam Phu Quoc Night Market


1. Kedy sa Night Market koná?
Odpoveď: Night Market sa koná každý večer od 17:00 do 22:00.

2. Kde sa nachádza Night Market?
Odpoveď: Night Market sa nachádza v Duong Dong, hlavnom meste ostrova Phu Quoc.

3. Aké jedlo sa tu podáva?
Odpoveď: Tu nájdete obrovskú škálu jedál vrátane morských plodov, ryže, miešanej zeleniny, čerstvých ovocných šťav a koktejlov.

4. Aké suveníry si môžem kúpiť na Night Markete?
Odpoveď: Na Night Markete si môžete kúpiť tradičné vietnamské výrobky, ako sú keramika, šperky, oblečenie a rôzne suveníry.

5. Aké sú ceny na Night Markete?
Odpoveď: Ceny sa líšia podľa jedla a suvenírov, ale vôbec nie sú drahé.

6. Ako tam najlepšie prísť?
Odpoveď: Najlepšie je použiť motorku alebo taxík, ktorý vás tam odvezie a vráti do hotelu.

7. Je možné platiť kartou alebo hotovosťou?
Odpoveď: Väčšina stánkov akceptuje len hotovosť, ale niektoré z nich umožňujú aj platbu kartou.

8. Je možné vyjednať si ceny?
Odpoveď: Áno, niektorí predajcovia si môžu byť ochotní s vami vyjednávať ceny, najmä ak kupujete viacero produktov.

9. Je tam zvyčajne veľa ľudí?
Odpoveď: Áno, v noci je to veľmi navštevované miesto pre turistov a mnohé stánky s jedlom a suvenírmi sú preplnené ľuďmi.

10. Aká je atmosféra tam v noci?
Odpoveď: Atmosféra je veľmi živá a rušná, s množstvom food truckov, hudby a úsmevných predajcov. Je to skvelé miesto na relax v príjemnej atmosfére.


Ubytovanie Vietnam Phu Quoc Night Market


Vietnam Phu Quoc Night Market je jedným z najobľúbenejších miest v Phu Quocu, ktoré by malo byť v zozname každého návštevníka tejto krásnej destinácie. Nachádza sa v hlavnom meste Duong Dong a je perfektným miestom pre tých, ktorí chcú ochutnať autentické jedlá, zažiť miestnu kultúru a nakúpiť si tradičné suveníry.

Phu Quoc Night Market je otvorený každý večer od 17:00 do 22:00 hodiny a ponúka široký výber jedál a pitných možností. Táto živá a rušná trhovisková atmosféra je obľúbená medzi miestnymi aj turistami.

Ak chcete vyskúšať tradičné jedlá Vietnamskej kuchyne, toto miesto je pre vás to pravé. Môžete si vybrať z rôznych jedál, vrátane čerstvých plodov mora, grilovaného mäsa, tradičných polievok ako phở a bánh mì (bagety plnené mäsom a čerstvou zeleninou). Existuje aj množstvo stánkov, ktoré ponúkajú vegetariánske a vegánske jedlá, aby vyhoveli požiadavkám rôznych stravovacích potrieb.

Okrem skvelého jedla ponúka trh aj široký výber miestnych suvenírov a obchodíkov s oblečením a doplnkami. Môžete si kúpiť tradičné textílie, rôzne druhy čaju, kávy, kožené výrobky, suveníry z korálov a iné tradičné handmade produkty.

Jedným z najobľúbenejších aspektov Phu Quoc Night Market je aj živá hudba a kultúrne predstavenia. Počas návštevy môžete sledovať tradičné tanečné a hudobné vystúpenia miestnych umelcov, čo pridáva do atmosféry trhu ešte väčšiu energiu a zábavu.

Okrem toho je trhovisko vhodné pre rodiny s deťmi, pretože tu nájdete aj atrakcie pre najmenších. Prechádzanie po uličkách plných farebných stánkov a vonkajších jedálenských miest ponúka vynikajúcu príležitosť pre rodiny stráviť čas spolu a vychutnať si miestnu atmosféru.

Phu Quoc Night Market je určite miesto, ktoré by ste si nemali nechať ujsť počas svojej návštevy Phu Quocu. Ponúka unikátnu príležitosť ochutnať jedlo z miestnej kuchyne, nakúpiť si tradičné suveníry a zažiť miestnu kultúru a atmosféru. Nech sa rozhodnete navštíviť tento trh počas večera alebo na skoré ráno, určite si užijete príjemný a nezabudnuteľný zážitok.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky