Objavte lety za najlepšie ceny

Barbados Hunte's Gardens

Dovolenka Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens - unikátny zážitok na Barbados

Barbados je ostrov s krásnymi plážami, jasnou tyrkysovou vodou a exotickou flórou a faunou. Pre tých, ktorí hľadajú viac ako len klasickú dovolenku na pláži, je Hunte's Gardens jednou z najkrajších záhrad na ostrove, ktorá je určite stojí za návštevu.

Hunte's Gardens sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova a zaberajú plochu asi 6,5 hektára. Sú plné neuveriteľných trópicky zelených farieb a tvoria ideálny únik pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od rušného života.

Záhrady boli založené v roku 1950 záhradníkom a skladateľom Anthonom Hunteom. Jeho víťazstvo nad prírodou je evidované v tom, že súčasné záhrady začali ako bývalá kameňolomová strata.

Táto úchvatná záhrada je teraz známa po celom svete pre svoju exotickú krásu a harmóniu s prírodou. Je to niekoľko zdrojov hypnotických zvukov, z ktorých niektoré sú neočakávané a zvyčajne neznáme pre návštevníka. Záhrady boli vytvorené tak, aby umelo poukázali na prirodzenú krásu tropických roklin a záhradných patí.

Návštevníci si môžu prechádzať cez exotické plodiny, kvety, zaujímavé druhy rastlín a vzácnych vtákov. Vstupné na návštevu záhrad je príjemne cenovo dostupné, čo znamená, že návštevník môže stráviť celý deň v pokoji a kľude.

Hunte's Gardens predstavujú jedinečný zážitok, ktorý pumpuje niečo iné do klasických dovoleniek na pláži. Od prvých krokov sa návštevníci dostanú do sveta zelenej harmonie a jedinečného akustického zážitku. Záhrada tiež ponúka vynikajúcu miestnu kuchyňu, ako aj tie najlepšie koktaily v karibskom štýle.

Pre tých, ktorí majú záujem o viac, návšteva Barbadosu, ktorá kombinuje Hunte's Gardens s úžasnou tradičnou plážovo-karibskou dovolenkou, bude určite nezabudnuteľným zážitkom.

Ak plánujete návštevu tejto krajiny, určite nevynechajte túto návštevu v Hunte's Gardens, ktorá je zaujímavým a ľahko prístupným turistickým miestom na Barbados. Záhrady sú otvorené každý deň, okrem niektorých sviatkov. Zažite túto exotickú krásu v sprievode zvukov, ktoré Vám pomôžu relaxovať a rozmazať v príjemnej atmosfére.


Ubytovanie Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens sú jedným z najkrajších miest na ostrove Barbados. Tento tropický raj sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova a ponúka nádherné záhrady, ktoré sú domovom pre množstvo vzácnych kvetov a rastlín.

Ak hľadáte ubytovanie na Barbadosi, Hunte's Gardens sú vynikajúcou voľbou. Ide o krásne miesto, ktoré poskytuje veľmi osobitú atmosféru a dokonalé prostredie na oddych a relaxáciu.

V areáli záhrad sa nachádza aj unikátny pavilón s barom, kde si môžete vychutnať chladené drinky a vychutnať si príjemné okolité prostredie. Pavilón aj s nerezovými stoličkami a stolmi je umiestnený v strede záhrady, a tak návštevníci môžu vychutnať nádherný výhľad na kvitnúce rastliny a kvety.

Okrem toho, Hunte's Gardens ponúkajú aj plno možností na prechádzky po krásnych záhradách, ktoré sú plné farebných kvetov a útulných kútov. Pre milovníkov vodných prvkov je tu malý rybník plný rýb a útulná terasa, kde sa môžete posadiť a vychutnať si pokoj a ticho.

Ubytovanie v Hunte's Gardens ponúka jedinečný zážitok pre tých, ktorí hľadajú útulné miesto na relax a množstvo zelene naokolo. K dispozícii sú luxusné apartmány, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí chcú mať blízko k záhrade a užiť si relax spojený s prírodou.

Apartmány sú plne zariadené, majú k dispozícii všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt vrátane klimatizácie, kúrenia, TV a bezplatného Wi-Fi. V areáli sa nachádza aj pieskovisko pre deti a kosárenské ihrisko.

Hunte's Gardens sú ideálne pre tých, ktorí chcú preskúmať krásy Barbadosu a oddychovať v príjemnom a pokojnom prostredí. Ubytovanie v Hunte's Gardens je jedinečným zážitkom, ktorý nezabudnete nikdy. Rýchlo si zarezervujte svoj pobyt v tomto krásnom raji a užite si nádherné zážitky plné prírody a kvalitného oddychu.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Hunte's Gardens


1. Kde sa nachádza Hunte's Gardens?
Hunte's Gardens sa nachádza na Barbados.

2. Aké sú otváracie hodiny Hunte's Gardens?
Hunte's Gardens je otvorené denne od 9:00 do 17:00.

3. Aké je vstupné do Hunte's Gardens?
Vstupné do Hunte's Gardens je 30 USD pre dospelých, 15 USD pre deti do 12 rokov a bezplatne pre deti do 5 rokov.

4. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Hunte's Gardens?
Hunte's Gardens sú krásne po celý rok, ale najlepšie čas na návštevu je počas suchého obdobia od decembra do apríla.

5. Čo môžem očakávať počas návštevy Hunte's Gardens?
Počas návštevy Hunte's Gardens môžete očakávať prekrásne exotické rastliny, zelené aj kvitnúce stromy a trávniky, vodné prvky a scenické výhľady.

6. Môžem si vziať svoj piknik do Hunte's Gardens?
Áno, návštevníci majú povolené si vziať piknik do Hunte's Gardens a využívať miesta určené na oddych.

7. Je v Hunte's Gardens možné nakúpiť rastliny?
Áno, vstup do Hunte's Gardens zahŕňa aj možnosť zakúpenia rastlín, ktoré sa tam pestujú.

8. Je Hunte's Gardens vhodné pre rodiny s deťmi?
Áno, Hunte's Gardens je vhodné pre rodiny s deťmi. Deti majú bezplatný vstup a môžu si vychutnať prechádzku po záhrade a objavovať nové rastliny.

9. Sú v Hunte's Gardens k dispozícii sprievodcovia?
Áno, v Hunte's Gardens sú k dispozícii sprievodcovia, ktorí môžu poskytnúť informácie o rastlinách a histórii záhrady.

10. Aké ďalšie atrakcie sú v okolí Hunte's Gardens?
V okolí Hunte's Gardens sa nachádzajú ďalšie atrakcie, ako je St. Nicholas Abbey, Harrisons Cave a Bathsheba na východnom pobreží Barbadosu.


Letenka Barbados Hunte's Gardens


Letenka do destinácie Barbados v Atlantickom oceáne je snom mnohých cestovateľov. Na tomto karibskom ostrove nájdete krásne pláže, teplé podnebie a jedinečnú kultúru. Jedným z najpopulárnejších miest na Barbadosi je Hunte's Gardens, ktorý ponúka návštevníkom okúzľujúce zážitky v podstate celý rok.

Hunte's Gardens je rozsiahly záhradný komplex s rozlohou 2,5 hektára, ktorý je situovaný vo vnútrozemí ostrova. Jeho vznik sa datuje do roku 1954, kedy ho zakladateľ, Anthony Hunte, kúpil ako pustnúcu nehnuteľnosť. Pôvodne to bola len obyčajná jamka, no Hunte sa rozhodol premeniť ju na krásnu a exotickú záhradu plnú rastlín a kvetov.

Dnes je Hunte's Gardens známy svojou jedinečnou atmosférou, ktorú tvorí kombinácia krásnych rastlín, hudby a umenia. Záhrada je plná stromov, druhových rastlín a okrasných kvetov z celého sveta. Anthony Hunte sám starostlivo pestuje rastliny a vytvára skvelé kompozície, ktoré pôsobia veľmi harmonickým dojmom.

Pri prechádzke záhradou môžete objavovať množstvo atraktívnych miest. Bude vás pútať romantický mostík, tiché terasy a skryté chodníčky. Nezvyčajne, v Záhrade Huntea množstvo rastlín rastie nielen na vrchu pôdy, ale aj v medzerách chodníkov a dokonca i na zábradliach. Takýto netradičný prístup k záhrade dáva jej atmosfére zvláštnu jedinečnosť.

Okrem zelených klenotov záhrady si môžete vychutnať aj hudobné predstavenie. Anthony Hunte je zanietený hudobník a na túto túto vášeň nezabúda. V záhrade nájdete niekoľko klavírov, na ktorých môžete hrať, či sa len potešiť z príjemných tónov, ktoré do atmosféry záhrady prispievajú.

V ponuke sú aj občerstvenia, kde si môžete oddýchnuť a ochutnať miestne jedlá a nápoje. Môžete sa posilniť predtým, ako sa pustíte na objavovanie ďalších úkrytov a fantastických kolónií rastlín.

Celkovo je Hunte's Gardens nádhernou oázou priemeru v tropickom prostredí, ktorá ponúka jedinečný únik od každodenných starostí. Tento záhradný raj vytvoril Anthony Hunte so srdcom a takto si ho môžete vychutnať aj vo vašej vlastnej duši.

Letenka do Barbadosu je ako lístok do ríše snov, ktorá zahrňuje Hunte's Gardens. Táto úžasná záhrada ponúka pôsobivú kombináciu krásnych rastlín, hudby a umenia. Ak si zarezervujete svoju letenku, určite si nezabudnite premiestniť do tohto úžasného miesta, kde vaše zmysly budú prebudené a vaše duša bude posilnená.


Počasie Barbados Hunte's Gardens


Barbados Hunte's Gardens je úchvatné miesto, ktorému dominuje tropická rastlina a jeho jedinečné počasie. Táto záhrada sa nachádza v blízkosti St. Joseph, na východe Barbadosu a ponúka pozoruhodné scény a prostredie pre turistov, ako aj pre miestnych obyvateľov.

Počasie v Hunteových záhradách je prevládajúce tropické klima, ktoré sa vyznačuje vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou. Celý rok sa tu teploty pohybujú v priemere od 24 až 28 stupňov Celzia. Vyhliadka na moria zvyšuje vlhkosť ovzdušia a vytvárajú okolnostmi značne vlhké prostredie. V záhrade sa tiež môžete stretnúť s niektorými z najkrajších kvetov na svete a s najzaujímavejšími druhmi záhradných rastlín.

Počasie v Hunte's Gardens je celkom priaznivé pre návštevníkov, ktorí radi vidia krajiny úchvatného dovolenkového raja, ktoré sú zvyčajne chladené z hľadiska okolitého mora. Záhrada je otvorená denne s výnimkou Vianoc a Veľkej noci. Návštevníci si môžu vybrať z rôznych turistických zájazdov, alebo si môžu záhradu navštíviť individuálne počas prestávky od plážového života.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados a Hunte's Gardens, je dôležité vedieť, že najlepší čas na návštevu je v zimných mesiacoch od decembra do februára, kedy teploty a vlhkosť sú najlepšie pre turistov. Počas týchto mesiacov sa teploty pohybujú okolo 30 stupňov Celzia a vlhkosť klesá do prijateľných hodnôt.

Celkovo počasie v Barbados Hunte's Gardens je jedinečné a charakterizujú ho tropické teploty a vysoká vlhkosť. Záhrada ponúka množstvo nádherných záhradných rastlín a kvetov, ktoré sú zaujímavé pre turistov z celého sveta. Ak sa chystáte navštíviť Barbados, nevynechajte túto krásnu záhradu a užite si jedinečnosť tohto juhozamerického raja!


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky