Objavte lety za najlepšie ceny

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park

Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Otázka: Kde sa nachádza Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park?
Odpoveď: Park sa nachádza na juhozápade ostrova Maurícius.

Otázka: Aké druhy krokodílov a korytnačiek môžem v parku vidieť?
Odpoveď: V parku môžete vidieť rôzne druhy krokodílov vrátane sladkovodných aj morských, ako aj gigantické korytnačky.

Otázka: Kedy je park otvorený?
Odpoveď: Park je otvorený denne od 8:30 ráno do 5:00 popoludní (v zimnom období, t.j. od mája do októbra, je park otvorený do 4:30 popoludní).

Otázka: Môžem si v parku niečo kúpiť na pamiatku?
Odpoveď: Áno, v parku je obchod so suvenírmi, kde si môžete zakúpiť kľúčenky, tričká, magnetky a podobne.

Otázka: Je možné organizovať súkromnú prehliadku parku?
Odpoveď: Áno, je možné si objednať súkromnú prehliadku, ktorá je však potrebná objednať vopred.

Otázka: Koľko stojí vstupné do parku?
Odpoveď: Vstupné do parku je pre dospelých 400 rupií, pre deti do 12 rokov 200 rupií. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma.

Otázka: Môžem si park prejsť na vlastnú päsť alebo je lepšie si objednať prehliadku?
Odpoveď: Park môžete navštíviť aj samostatne, ale aby ste si čo najviac vychutnali vašu návštevu, odporúča sa objednať si prehliadku s vedeckým sprievodcom.


Letenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je nádherný ostrov v Indickom oceáne s bohatou a fascinujúcou prírodou. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie tohto ostrova patrí Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park, kde sa návštevníci môžu ponořiť do exotického sveta krokodílov a obrovských žiabroch.

Park sa nachádza v oblasti vodných plôch zvaných Rivière des Anguilles, ktoré poskytujú ideálne prostredie pre množstvo druhov krokodílov, vrátane slávnych divých krokodílov morských. Tieto morské krokodíly, ktoré patria medzi najväčšie druhy krokodílov na svete, sú vzácne a chránené zákonmi. V parku sa však nachádza aj množstvo iných druhov krokodílov, spolu s veľkým množstvom obrovských korytnačiek.

Prechádzka parkom návštevníkom ponúka jedinečnú príležitosť vidieť tieto zvieratá zblízka a dokonca ich kŕmiť, za prísnych opatrení a s asistenciou odborníkov. Služby v parku zahŕňajú aj odborné sprievodcovské prehliadky, kde sa návštevníci dozvedia viac o životnom prostredí a správaní krokodílov a korytnačiek.

Okrem obdivovania týchto úžasných tvorov poskytuje park aj vzdelávaciu funkciu. Snaží sa osvetliť návštevníkov o ochrane týchto ohrozených druhov a podporovať ich uvedomenie si významu udržateľného a ekologického životného štýlu.

Okrem toho, že môžete vidieť krokodíly a korytnačky, park ponúka aj množstvo ďalších atrakcií. Návštevníci majú možnosť navštíviť rôzne zbierky exotických vtákov a rozmanité druhy rýb. Môžete si tiež vyskúšať jazdu na ľahkomotorovom člne alebo sa rozprávať so skúsenými teraristami a dozvedieť sa viac o fascinujúcom svete plazov.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je miestom, kde sa môžete priamo dostať do dotyku s exotickou faunou. Je to šanca zažiť niečo úplne nové a nezabudnuteľné. Ak plánujete návštevu ostrova Maurícius, určite by ste nemali prepustiť túto príležitosť. Park je otvorený pre návštevníkov celý rok a ponúka vzácnu príležitosť spoznať a obdivovať tieto ohromujúce tvory.


Ubytovanie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park poskytuje jedinečné a nezapomenutelné ubytování na ostrově Maurícius. Tato atrakce se nachází v malebné oblasti Rivière Noire, což je ideální místo pro ty, kdo si přejí vychutnat krásu přírody a zároveň zažít neuvěřitelné interakce s krokodýly a obřími želvami.

Park nabízí různé typy ubytování, které uspokojí potřeby a preference každého návštěvníka. Nejvíce populární možností je pobyt v drevených chatkách, které se nachází v srdci parku. Tyto chatky nabízejí útulné a pohodlné prostředí, které zároveň umožňuje návštěvníkům sledovat zvířata z jejich vlastního balkonu.

V chatkách najdete veškeré vybavení, které byste očekávali, včetně koupelny, klimatizace a televize. Každá chatka má také vlastní venkovní prostor, kde si můžete vychutnat své vlastní soukromí a přírodní krásu parku. Kromě toho máte také možnost stravování v restauraci v rámci parku, kde můžete ochutnat místní speciality a zároveň sledovat krokodýly, jak se pasou v přilehlém jezeře.

Jedním z vrcholů pobytu v Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je možnost interakce s krokodýly a želvami. Park nabízí pravidelná krmení těchto fascinujících tvorů, během kterého se můžete přiblížit a dokonce se s nimi vyfotografovat. Zkušení průvodci vám také poskytnou informace o životě a chování těchto zvířat, čímž se zvýší váš povědomí o důležitosti ochrany divokého života.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je také dobře situován v blízkosti dalších turistických atrakcí, jako je Národní park Black River Gorges a přírodní památka Chamarel. Můžete si tedy naplánovat celodenní výlety a objevovat nádhernou přírodu Maurícia.

Celkově vzato, ubytování v Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, přírody a nezapomenutelných zážitků s krokodýly a želvami. Jestliže hledáte originální a nevšední způsob, jak prozkoumat krásy Mauricia, rozhodně je toto místo pro vás ideální volbou.


Dovolenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je jedno z najkrajších ostrovov na svete a ponúka návštevníkom mnoho zážitkov. Jedným z najpopulárnejších miest ku zábave a relaxácii je Crocodile & Giant Tortoises Park, ktorý ponúka návštevníkom možnosť vidieť krokodíly, vodné korytnačky a ďalšie zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Park sa nachádza na juhovýchode ostrova a má rozlohu 3,5 hektárov. Návštevníci parku sa môžu prejsť cez drevenú lávku a pozorovať krokodíly, korytnačky a mnoho ďalších zvierat v ich prirodzenom prostredí. Mnohé z týchto zvierat sú ohrozené a Crocodile & Giant Tortoises Park ich chráni a pomáha zvýšiť ich početnosť.

Park má niekoľko výhod pre návštevníkov. Okrem toho, že ponúka mnoho druhov zvierat, ponúka aj mnoho aktivít pre rodiny s deťmi. Deti sa môžu stretnúť so želvami a dokonca ich kŕmiť, čo je pre nich nezabudnuteľný zážitok. Okrem toho, park ponúka aj prehliadky, ktoré vás zavedú do hlbín ​​parku a umožnia vám spoznať viac o živote týchto zvierat.

Okrem živých zvierat, park ponúka aj múzeum, ktoré sa zaoberá históriou Krokodílov a Korytnačiek na Mauríciu. Môžete sa tu dozvedieť viac o tom, ako sa tieto zvieratá prispôsobujú morskej vode a ako prežívajú v prirodzenom prostredí.

Crocodile & Giant Tortoises Park sa nachádza len niekoľko minút jazdy od niektorých najlepších pláží ostrova, ako sú Blue Bay a Trou d'Eau Douce. Park je otvorený denne a cena vstupného je pomerne nízka, čo z neho robí skvelý cieľ pre rodinný výlet na Mauríciu.

Ak chcete stráviť deň v parku Crocodile & Giant Tortoises, nezabudnite sa obliecť do pohodlného oblečenia a obuvi. Nezabudnite si so sebou vziať aj vodu a chrániť sa pred slnkom. Pokiaľ hľadáte zábavu a zážitky na Mauríciu, určite by ste nemali premeškať návštevu tohto parku.


Počasie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je známy ako rajský ostrov s krásnymi plážami a jasnými modrými vodami. Mnoho turistov sem prichádza za vodnými športami a oddychom na pláži. Skutočnosť je však taká, že Maurícius ponúka oveľa viac ako len slnko a pláže. Jedným z najzaujímavejších miest, ktoré by mohli návštevníci navštíviť na Mauríciu, je Crocodile & Giant Tortoises Park.

Crocodile & Giant Tortoises Park je jedinečná atrakcia, ktorá ponúka návštevníkom možnosť spoznať a vstúpiť do sveta krokodílov a obrovských korytnačiek. Park sa nachádza v blízkosti mestečka Rivières des Anguilles na juhu ostrova a je domovom mnohých druhov zvierat.

Pri vstupe do parku sa návštevníci ocitnú v prostredí, ktoré je čo najbližšie prirodzenému habitatu krokodílov a korytnačiek. Park je rozdelený na rôzne sekcie, kde si návštevníci môžu vychutnať rôzne aktivity a naučiť sa viac o týchto fascinujúcich tvoroch.

V jednej časti parku môžu návštevníci sledovať krokodíly v ich prirodzenom životnom prostredí. Uvidia rôzne druhy krokodílov, ako napríklad Moreletov krokodíl alebo krokodílovitého krokodíla. Návštevníci majú možnosť sledovať ich správanie počas kŕmenia, kedy sa plazia s vodnej nádrže a lapajú potravu. Nie je to len skvelé zážitok, ale aj príležitosť naučiť sa viac o týchto zaujímavých zvieratách.

Ďalšia časť parku je venovaná obrovským korytnačkám. Návštevníci môžu vidieť rôzne druhy, ako napríklad slonové korytnačky alebo Seychelské korytnačky. Tieto korytnačky môžu žiť veľmi dlho a veľkosťou môžu dosiahnuť až 1,3 metra. Je fascinujúce sledovať, ako sa pohybujú a zistíte, že aj keď sú veľké, sú veľmi nenáročné a priateľské tvory.

Park ponúka nielen možnosť pozorovať tieto exotické zvieratá, ale aj vzdelávací program, ktorý zvyšuje povedomie o dôležitosti ich ochrany a ochrany prírody vo všeobecnosti. Návštevníci sa dozvedia o ohrozených druhoch, problémoch týkajúcich sa znečistenia životného prostredia a opatreniach, ktoré sa prijímajú pre ich ochranu.

Crocodile & Giant Tortoises Park je skvelým miestom pre celú rodinu. Deti sa budú tešiť z výletu a budú mať príležitosť vidieť tieto impozantné tvory zblízka. Park je dobre udržiavaný a personál je veľmi priateľský a informovaný. Návštevníci majú taktiež možnosť kúpiť si suveníry a pamiatky z miestneho obchodu.

Ak sa rozhodnete navštíviť Maurícius, nevynechajte príležitosť navštíviť Crocodile & Giant Tortoises Park. Je to jedinečná príležitosť vidieť niečo výnimočné a naučiť sa viac o týchto fascinujúcich tvoroch. Budete mať nezabudnuteľné zážitky a zároveň prispievate na ochranu týchto živočíchov a ich prírodného prostredia.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky