Objavte lety za najlepšie ceny

Singapur Singapore Cable Car

Dovolenka Singapur Singapore Cable Car


Singapur je fascinujúce mesto plné pamiatok, moderných stavieb a jedinečnej kultúry. Ak hľadáte nezabudnuteľný zážitok, vykonajte si dovolenku v Singapure a vyskúšajte slávne káblové auto - Singapore Cable Car.

Singapore Cable Car je jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií v Singapure. Od svojho otvorenia v roku 1974 sa stalo symbolom mesta a ponúka úchvatné výhľady na mesto, prístav a okolité ostrovy.

Káble auto je jeden z najdlhších na svete s dĺžkou viac ako 5 kilometrov. Prechádza cez zátoku Keppel, ktorá je domovom niekoľkých ostrovov vrátane Sentose, ktorý je hlavnou turistickou destináciou v Singapure.

Cesta káblovým autom začína v telocvični Mount Faber, kde sa nachádza aj stanica káblového auta. Uprostred stúpajúcich strmých kopcov a zalesnených oblastí si môžete vychutnať výhľady na celý Singapur. Počas jazdy prechádzate cez prístav a budovy financií, čo vytvára pôsobivú panorámu.

Potom sa dostanete na Sentosu, kde sa nachádza druhá stanica káblového auta. Na prechádzke na Sentose začnete objavovať túto malú ostrovček z každej možnej strany. Na Sentose nájdete množstvo zábavných atrakcií, ako sú Universal Studios, SEA Aquarium, Sentosa Skyline Luge a mnoho ďalších.

Čo sa týka samotného káblového auta, ponúka dve rôzne typy vozidiel. Sklenené vozidlá vám poskytnú nádherný výhľad z každej strany, zatiaľ čo tradičné vozidlá majú otvorené okná, ktoré vám umožňujú cítiť vietor vo vašich vlasoch.

Celý zážitok je dokonalý pre páry, rodiny alebo jednotlivcov, ktorí hľadajú romantiku, vzrušenie alebo jedinečnú skúsenosť. Okrem nádherných výhľadov si môžete vychutnať aj skvelú gastronómiu, luxusné hotely a priživiť sa na miestnych festivaloch a podujatiach.

Singapore Cable Car je otvorený od skorého rána do neskorých večerných hodín, takže máte voľnosť plánovať si svoju dovolenku podľa svojich potrieb. Je to skvelý spôsob, ako preskúmať a objaviť krásy Singapuru z iného uhla pohľadu.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť prežiť nezabudnuteľnú dovolenku v Singapure a vyskúšať Singapore Cable Car. Nechajte sa unášať okolitou krásou a vychutnajte si panorámu tohto úžasného mesta.


Letenka Singapur Singapore Cable Car


Kábleová lanovka Singapur Singapore Cable Car je jednou z najoblúbenejších turistických atrakcií v Singapure. Táto unikátna a vzrušujúca forma dopravy ponúka nádherné výhľady na mesto a okolité oblasti.

Cesta lanovkou začína v zábavnom parku Mount Faber, odkiaľ sa návštevníci vyberajú na nezabudnuteľnú jazdu cez južné pobrežie Singapuru. Počas cesty môžete obdivovať panoramatický výhľad na celé mesto, vrátane slávnej pláže Sentosa, skvostného prístavu Marina Bay a impozantných mrakodrapov.

Lanovka má dve zastávky - jedna je na vrchu hory Faber, kde sa nachádza vyhliadková veža Faber, ponúkajúca úchvatné výhľady a možnosť občerstvenia v elegantných reštauráciách. Druhá zastávka je na ostrove Sentosa, kde sa môžete zabaviť v rôznych tematických parkoch, ako napríklad Universal Studios, S.E.A. Aquarium a Adventure Cove Waterpark.

Lanovka je v prevádzke už od roku 1974 a poskytuje návštevníkom nezabudnuteľné zážitky a pohodlný spôsob prepravy. Pre tých, ktorí majú strach z výšok, je k dispozícii aj klimatizovaná kabína s priehľadnými stenami, takže si môžete vychutnať výhľad bez obáv.

Turisti, ktorí si rezervujú letenky do Singapuru, by si nemali nechať ujsť túto jedinečnú atrakciu. Okrem nezabudnuteľného výhľadu si môžete vychutnať aj romantickú večeru v lanovkovej kabíne, pričom sa ponárajú v kúsku oblohy. Tu si môžete vziať čas a relaxovať, zatiaľ čo vychutnávate jedlo a obdivujete krásu svetiel Singapuru v noci.

Singapurská kábleová lanovka je ikonickou atrakciou tohto pulzujúceho mesta a poskytuje návštevníkom jedinečný pohľad na jeho panorámu. Je to skvelý spôsob, ako zažiť mesto z iného uhla pohľadu a vychutnať si jazdu, ktorú si budete pamätať ešte dlho po návrate domov.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Singapore Cable Car


Q: Koľko stojí lístok na jednu jazdu kabínkou?
A: Cena lístka na jednu jazdu závisí od toho, na akú trasu sa vyskytujete a od toho, či máte akékoľvek zľavy. Ceny sa pohybujú od 26 SGD až po 35 SGD.

Q: Aké sú otváracie hodiny Singapur Singapore Cable Car?
A: Prevádzky sú rôzne v závislosti na ročnom období. Na letné obdobie prevádzka prebieha od 8:45 do 22:30 a na zimné obdobie od 8:45 do 22:00.

Q: Kde sa môžem v kabínke kúpiť nápoje alebo občerstvenie?
A: Na kabínkach linky só musíte zakúpiť celú súkromnú jazdu, takže vám bude k dispozícii celá kabínka pre vás a vašich spolucestujúcich. V kabínkach linky Sentosa sí môžete pred nakupovaním zakúpiť falhšom, nápoje a občerstvenie.

Q: Aké výhľady z kabínky môžem očakávať?
A: Výhľady z kabínky sú nádherné a ponúkajú panoramatické výhľady na mestskú krajinu Singapuru, morie a na niektoré z najvýznamnejších atrakcií, ako napríklad Sentosa Island.

Q: Koľko osôb sa zmestí do jednej kabínky?
A: Jedna kabínka sa zmestí až štyroch osôb.

Q: Ako dlho trvá celá jazda kabínkou?
A: Dĺžka kabínkových jazd závisí od toho, na akú trasu sa vydávate. Jazda po linke Sentosa sí trvá asi 10 minút a jazda po linke só trvá asi 30 minút.

Q: Aké sú možnosti platby za lístky?
A: Môžete platiť hotovosťou alebo kreditnými kartami Visa alebo Mastercard.

Q: Je možné si zakúpiť lístok online?
A: Áno, lístky si môžete zakúpiť online. Stačí navštíviť oficiálnu stránku Singapur Singapore Cable Car.

Q: Musím mať vstupenku vopred rezervovanú alebo môžem si ju zakúpiť priamo na mieste?
A: Môžete si kúpiť lístky priamo na mieste, ale v horších sezónach môže byť vstup na linke obmedzený kvôli plnosti a môžete si ušetriť čas vstupenkou vopred rezervovanou.

Q: Je Singapur Singapore Cable Car bezpečný spôsob prepravy?
A: Áno, Singapur Singapore Cable Car je veľmi bezpečný spôsob prepravy. Kabínky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne bezpečie a majú moderné bezpečnostné zariadenia.


Ubytovanie Singapur Singapore Cable Car


V centre dvadsiateho prvého storočia sa oblasť Marina Bay v Singapure začala rýchlo rozvíjať ako moderné mesto a turistická destinácia. Aby sa uľahčil pohyb medzi rozličnými atrakciami v tejto oblasti, bolo v roku 1974 postavené unikátne ubytovanie - Singapore Cable Car.

Singapore Cable Car je celosvetovo známe visuté lanovka, ktorá prepojila okolité ostrovy a námestia v Marina Bay. Toto ubytovanie sa stalo jedným z najpopulárnejších v Singapure a atrakciou samotnou.

Turisti si môžu vychutnať nádherný výhľad na panorámu mesta a zároveň zažiť vzrušenie jazdy vo visutom vozni. Cable Car ponúka niekoľko trás, ktoré vedú k rôznym destináciám v Singapure. Najobľúbenejšou cestou je tá, ktorá začína pri námestí Mount Faber a pokračuje až k Sentose Island, známej ako Raj preľudí.

Počas prechádzky vo visutom vozni môžu hostia obdivovať nádherný výhľad na mestský panorámu, Marina Bay Sands a ďalšie symboly mesta. K dispozícii je tiež audio sprievodca, ktorý poskytuje zaujímavé informácie o histórii a kultúre Singapuru.

Okrem jedinečného výhľadu ponúka Singapore Cable Car aj rôzne atrakcie a aktivity pre každého hostí. Na ostrove Sentosa môžete navštíviť Universal Studios, S.E.A. Aquarium alebo si užiť dobrodružstvá v Sentosa Adventureland. Alternatívne môžete zvoliť trasy, ktoré vás zavedú k iným zaujímavostiam, ako je Botanická záhrada alebo Raffles Landing Site, kde údajne pristál prvý zakladateľ Singapuru, Sir Stamford Raffles.

Singapore Cable Car nie je len jeden z najlepších spôsobov, ako sa dostať z jednej atrakcie na druhú, ale aj zážitok samotný. Ponúka hostiteľskú službu vysokej úrovne a moderné zariadenia, ktoré zabezpečujú pohodlné a bezpečné cestovanie.

Ak plánujete návštevu Singapuru, určite nevynechajte možnosť ubytovania na Singapore Cable Car. Táto atrakcia poskytuje unikátny pohľad na mesto a neopakovateľné zážitky. Ubytovanie je vhodné pre každého - od rodín po pár alebo jednotlivcov. Pre dobrú cenu si môžete vychutnať nielen luxusné ubytovanie, ale aj jedinečný pohľad na jeden z najkrajších kúskov Singapuru.

Singapore Cable Car je miestom, kde spájajúci kusy mesta a odhaľuje jeho krásu zo vzduchu. Ak sa chystáte na návštevu Singapuru, nezabudnite si rezervovať ubytovanie na tejto unikátnej visutej lanovke a zažiť jedinečnú atmosféru tohto miesta.


Počasie Singapur Singapore Cable Car


Počasie je jedným z faktorov, ktorý má vplyv na naše cestovné plány. Ak plánujete navštíviť Singapur, je dôležité si byť vedomý počasnej predpovede. Aj keď Singapur má tropické podnebie, počasie sa môže odlíšiť v rôznych častiach krajiny. V nasledujúcom článku sa budeme zaoberať nielen počasím v Singapure, ale aj jeho vplyvom na jednu z najobľúbenejších atrakcií - Singapur Cable Car.

Singapur má celoročne teplé a vlhké podnebie so strednými dennými teplotami pohybujúcimi sa okolo 30 °C. Počas celého roka je možné očakávať vysokú vlhkosť a miernu zrážkovú aktivitu. Väčšina zrážok v Singapure je v podobe krátkych horských lejakov, ktoré môžu trvať len pár minút a potom sa rýchlo rozplynú. Preto je oblečenie s rýchlym schnutím a vodeodolné topánky nevyhnutnosťou pre návštevu Singapuru.

Väčšina návštevníkov Singapuru nezabudne túto krajinu navštíviť vzdušnou cestou pomocou lanovej dráhy Singapore Cable Car. Tá ponúka jedinečný výhľad na nádherné singapurské panoráma.

Počasie môže mať vplyv na chod a prevádzku ropnej lanovej dráhy Singapore Cable Car. Kvôli silným vetrom ali vizuálnym obmedzeniam môže prevádzka lanovej dráhy byť dočasne prerušená alebo zrušená. Preto je dôležité pred plánovanou jazdou skontrolovať aktuálne počasie a stav prevádzky.

Keďže Singapur je známy svojimi rýchlymi změnami počasia, je tiež dôležité sledovať predpoveď počasia. Existuje veľa mobilných aplikácií, ktoré poskytujú aktuálne a predpovedané počasie pre Singapur. Tieto aplikácie zvyčajne poskytujú informácie o teplote, vlhkosti, poveternostných podmienkach a pravdepodobnosti zrážok. Sledovanie predpovedí počasia môže pomôcť pri plánovaní vhodného času na návštevu Singapore Cable Car.

Ak chcete zažiť najlepšie počasie počas jazdy lanovou dráhou Singapore Cable Car, odporúča sa vyhýbať sa obdobím monzúnového obdobia. Monzúnové obdobie v Singapure zvyčajne nastáva od novembra do januára, kedy môže byť veľká zrážková aktivita a vysoké riziko búrok.

Výškové a panoramatické výhľady, ktoré ponúka Singapore Cable Car, môžu byť ohromujúce, ak ich budete mať možnosť zažiť pri jasnom a slnečnom počasí. Preto je vhodné plánovať návštevu najlepšie v období s väčšou mierou slnečných dní a nižším rizikom zrážok.

Zhrnutie: Singapur má celoročne teplé a vlhké podnebie s vysokou vlhkosťou a miernou zrážkovou aktivitou. Počasie môže mať vplyv na prevádzku lanovej dráhy Singapore Cable Car, preto je odporúčané sledovať aktuálnu predpoveď počasia. Ak chcete zažiť najlepšie panoramatické výhľady, je žiaduce návštevu Singapore Cable Car plánovať v období so slnečným a jasným počasím, ktoré obvyklehoho nastáva mimo monzúnového obdobia od novembra do januára.


97% nadšených zákazníkov

Garancia najlepšej ceny

Najväčší online výber leteniek

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky